www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidanger J.F.L
 
E-18 Smellen - Eidanger J.F.L
14. mai 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 08:00
1 Ronny Hansen Eidanger J.F.L C
2 Jostein Rørvik Eidanger J.F.L C
3 Kristoffer Eriksen Eidanger J.F.L C
4      
5      
6      
 
Lag 2 Kl: 08:15
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 5 Kl: 09:00
1 Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
2 Bente Thorsrud Sokna J.F.F F
3 Gisle Kristian Sveva Buskeruds J.F.F C
4 Max Nensén Sokna J.F.F B
5 Eilev Aakre Kroken J.F.F B
6      
 
Lag 6 Kl: 09:15
1 Rune Hagen Skien J.F.F B
2 Jon Thommesen Skien J.F.F A
3 Martin Horrigmo Skien J.F.F B
4 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
5 Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
6 Rune Waller Bærum J.F.F E1
 
Lag 7 Kl: 09:30
1 Gudmundur Arni Arnason Brandval J.F.F C
2 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
3 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
4      
5 Gard Solberg Kroken J.F.F B
6 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
 
Lag 8 Kl: 09:45
1 Henning Haugen Andebu J.F.F B
2 Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F B
3 Nicolai Wagner Andebu J.F.F B
4 Magnus Gjetmundsen Eidanger J.F.L C
5 Thomas Naper Eidanger J.F.L C
6 Ole Johan Sæternes Skien J.F.F B
 
Lag 9 Kl: 10:00
1 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
2 John Takle Terjesen Skien J.F.F B
3 Bjørn Olav Haugland Kroken J.F.F E1
4 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
5 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F B
6 Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F A
 
Lag 10 Kl: 10:15
1 Magnus Wåsjø Sannidal J.F.F C
2 Torje Farsjø Sannidal J.F.F B
3 Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F A
4 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
5 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
6 Jon Martin Christensen Gjerstad J.F.F D2
 
Lag 11 Kl: 10:30
1 Rune Lauritzen Eidanger J.F.L B
2 Trond Ulvestad Eidanger J.F.L C
3 Vilde Ulvestad Eidanger J.F.L F
4 Hans Petter Holm Eidanger J.F.L C
5 Simen Johansen Andebu J.F.F D1
6 Morten Åsheim Gjerstad J.F.F B
 
Lag 12 Kl: 10:45
1 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F B
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
4 Jan Gunnar Skahjem Stokke J.F.L B
5 Jonathan Taranger Eidanger J.F.L D2
6 Kim Kleppang Rosengren Eidanger J.F.L B
 
Lag 13 Kl: 11:00
1 Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L A
2 Roy Wagner Andebu J.F.F C
3 Martin Røsaker Skien J.F.F D2
4 Eirik Møller Kristiansand S J.F.F B
5 Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D1
6 Joachim Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
 
Lag 14 Kl: 11:15
1 Martin Palmgren Eidanger J.F.L B
2 Tommy Andersen Eidanger J.F.L B
3 Jørgen Rønneberg Eidanger J.F.L B
4 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
5 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
6 Arvid Agnor Ås J.F.F A
 
Lag 15 Kl: 11:30
1 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
2 Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
3 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
4 Hakan Ucarli Frogn J.F.F A
5 Sebastian E Bråten-Ucarli Frogn J.F.F D1
6 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
 
Lag 16 Kl: 11:45
1 Trond Fjeldstrøm Sundby Sollihøgda J.F.F C
2 Philip Lauritzen Sollihøgda J.F.F C
3 Petter Clausen Sollihøgda J.F.F B
4 Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F B
5 Tore Harry Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
6 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
 
Lag 17 Kl: 12:00
1 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
2 Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
3 Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
4 Henning Solem Stokke J.F.L E1
5 Roger Amundsen Siljan J.F.F B
6 Helge Fristad Stokke J.F.L B
 
Lag 18 Kl: 12:15
1 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
2 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
3 Hallvar Næss Andebu J.F.F A
4 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
5 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
6 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
 
Lag 19 Kl: 12:30
1 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
2 Jan Erik Skaar Råde J.F.F B
3 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
4 Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
5 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F E1
6 Elling Tryterud Sokna J.F.F A
 
Lag 20 Kl: 12:45
1 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
2 Alexander Kristiansen Ådal J.F.F C
3 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
4 Kristin Bækkelund Bærum J.F.F F
5 Lars Randby Asker J.F.F E1
6 Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
 
Lag 21 Kl: 13:00
1 Frode Sneve Strand Nidaros J.S.K A
2 Tiril Melkild Andebu J.F.F B
3 Morten Myrvang Andebu J.F.F A
4 Jørgen Weel Fredrikstad og Omegn J.F.F B
5 Bjørnar Lillesund Andebu J.F.F C
6 Steinar Lillesund Andebu J.F.F E1
 
Lag 22 Kl: 13:15
1 Stein Tandberg Sokna J.F.F C
2 Herman Tandberg Sokna J.F.F D2
3 Ole Herman Rustad Sokna J.F.F C
4 Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
5 Celine Dalen Eidanger J.F.L D2
6 Ragnar Spilling Olsen Eidanger J.F.L D2
 
Lag 23 Kl: 13:30
1 Tommy Bergane Sannidal J.F.F B
2 Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
3 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
4 Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
5 Trond Samuelsen (ingen klubb) E1
6 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 24 Kl: 13:45
1 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
3 Malene Nygaard Kroken J.F.F B
4 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
5 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
6 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 25 Kl: 14:00
1 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
2 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
3 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
4 Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F B
5 Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
6 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
 
Lag 26 Kl: 14:15
1 John-Ole Elseth Nordskog Eidanger J.F.L A
2 Sondre Sørensen Eidanger J.F.L C
3 Sondre Haugland Kroken J.F.F B
4 Martin Grimsland Tvedestrand J.F.F C
5 Kjell Einar Lie Skien J.F.F C
6 Even Tormodsgard Skien J.F.F D2
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)