|
E-18 Smellen - Eidanger J.F.L
14. mai 2022
Lagliste
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| | Lag 1 | Kl: 08:00
| 1 |
Ronny Hansen |
Eidanger J.F.L |
C | 2 |
Jostein Rørvik |
Eidanger J.F.L |
C | 3 |
Kristoffer Eriksen |
Eidanger J.F.L |
C | 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| 6 |
|
|
| | | Lag 2 | Kl: 08:15
| 1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
| 2 |
|
|
| 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| 6 |
|
|
| | | Lag 5 | Kl: 09:00
| 1 |
Stian Thorsrud |
Sokna J.F.F |
B | 2 |
Bente Thorsrud |
Sokna J.F.F |
F | 3 |
Gisle Kristian Sveva |
Buskeruds J.F.F |
C | 4 |
Max Nensén |
Sokna J.F.F |
B | 5 |
Eilev Aakre |
Kroken J.F.F |
B | 6 |
|
|
| | | Lag 6 | Kl: 09:15
| 1 |
Rune Hagen |
Skien J.F.F |
B | 2 |
Jon Thommesen |
Skien J.F.F |
A | 3 |
Martin Horrigmo |
Skien J.F.F |
B | 4 |
Magne Gusland |
Brunlanes J.F.F |
A | 5 |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes J.F.F |
B | 6 |
Rune Waller |
Bærum J.F.F |
E1 | | | Lag 7 | Kl: 09:30
| 1 |
Gudmundur Arni Arnason |
Skogen J.S.K |
C | 2 |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A | 3 |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A | 4 |
|
|
| 5 |
Gard Solberg |
Kroken J.F.F |
B | 6 |
Oskar Næss |
Frogn J.F.F |
A | | | Lag 8 | Kl: 09:45
| 1 |
Henning Haugen |
Andebu J.F.F |
B | 2 |
Terje Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
B | 3 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
B | 4 |
Magnus Gjetmundsen |
Eidanger J.F.L |
C | 5 |
Thomas Naper |
Eidanger J.F.L |
C | 6 |
Ole Johan Sæternes |
Skien J.F.F |
B | | | Lag 9 | Kl: 10:00
| 1 |
Morten Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
B | 2 |
John Takle Terjesen |
Skien J.F.F |
B | 3 |
Bjørn Olav Haugland |
Kroken J.F.F |
E1 | 4 |
Frank Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
B | 5 |
Tom Einar Rosland |
Tørdal J.F.F |
B | 6 |
Hans Fredrik Bø |
Tørdal J.F.F |
A | | | Lag 10 | Kl: 10:15
| 1 |
Magnus Wåsjø |
Sannidal J.F.F |
C | 2 |
Torje Farsjø |
Sannidal J.F.F |
B | 3 |
Terje Fuglestveit |
Sannidal J.F.F |
A | 4 |
Øyvind Skoglund |
Kroken J.F.F |
A | 5 |
Sindre Bråten Skoglund |
Kroken J.F.F |
A | 6 |
Jon Martin Christensen |
Gjerstad J.F.F |
D2 | | | Lag 11 | Kl: 10:30
| 1 |
Rune Lauritzen |
Eidanger J.F.L |
B | 2 |
Trond Ulvestad |
Eidanger J.F.L |
C | 3 |
Vilde Ulvestad |
Eidanger J.F.L |
F | 4 |
Hans Petter Holm |
Eidanger J.F.L |
C | 5 |
Simen Johansen |
Andebu J.F.F |
D1 | 6 |
Morten Åsheim |
Gjerstad J.F.F |
B | | | Lag 12 | Kl: 10:45
| 1 |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
B | 2 |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A | 3 |
Ole Morten Aakre |
Kroken J.F.F |
A | 4 |
Jan Gunnar Skahjem |
Stokke J.F.L |
B | 5 |
Jonathan Taranger |
Eidanger J.F.L |
D2 | 6 |
Kim Kleppang Rosengren |
Eidanger J.F.L |
B | | | Lag 13 | Kl: 11:00
| 1 |
Bent Haga Johannessen |
Stokke J.F.L |
A | 2 |
Roy Wagner |
Andebu J.F.F |
C | 3 |
Martin Røsaker |
Skien J.F.F |
D2 | 4 |
Eirik Møller |
Kristiansand S J.F.F |
B | 5 |
Magnus Jeger Rannestad Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
D1 | 6 |
Jeger Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
B | | | Lag 14 | Kl: 11:15
| 1 |
Martin Palmgren |
Eidanger J.F.L |
B | 2 |
Tommy Andersen |
Eidanger J.F.L |
B | 3 |
Jørgen Rønneberg |
Lardal J.F.L |
B | 4 |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
A | 5 |
Anders Quist Jensen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B | 6 |
Arvid Agnor |
Ås J.F.F |
A | | | Lag 15 | Kl: 11:30
| 1 |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 | 2 |
Kim-Alexander Buer |
Halden og Omegn J.F.F |
A | 3 |
Tommi Andre Lahtinen |
Halden og Omegn J.F.F |
B | 4 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
A | 5 |
Sebastian E Bråten-Ucarli |
Frogn J.F.F |
D1 | 6 |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
A | | | Lag 16 | Kl: 11:45
| 1 |
Trond Fjeldstrøm Sundby |
Sollihøgda J.F.F |
C | 2 |
Philip Lauritzen |
Sollihøgda J.F.F |
C | 3 |
Petter Clausen |
Sollihøgda J.F.F |
B | 4 |
Jan Olav Halvorsen |
Tvedestrand J.F.F |
B | 5 |
Tore Harry Halvorsen |
Tvedestrand J.F.F |
A | 6 |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
A | | | Lag 17 | Kl: 12:00
| 1 |
Bjørn Aatangen |
Andebu J.F.F |
E1 | 2 |
Oscar Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
D1 | 3 |
Kjell Rune Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
B | 4 |
Henning Solem |
Sandefjord J.F.F |
E1 | 5 |
Roger Amundsen |
Siljan J.F.F |
B | 6 |
Helge Fristad |
Sandefjord J.F.F |
B | | | Lag 18 | Kl: 12:15
| 1 |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
B | 2 |
Håkon Bøhmer |
Stokke J.F.L |
E1 | 3 |
Hallvar Næss |
Andebu J.F.F |
A | 4 |
Jan Aanes |
Tjølling J.F.F |
E2 | 5 |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 | 6 |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
B | | | Lag 19 | Kl: 12:30
| 1 |
Tore Skjønhaug |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E1 | 2 |
Jan Erik Skaar |
Råde J.F.F |
B | 3 |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 | 4 |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna J.F.F |
D2 | 5 |
Per-Kristian Skinne |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
E1 | 6 |
Elling Tryterud |
Sokna J.F.F |
A | | | Lag 20 | Kl: 12:45
| 1 |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
A | 2 |
Alexander Kristiansen |
Ådal J.F.F |
C | 3 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna J.F.F |
A | 4 |
Kristin Bækkelund |
Bærum J.F.F |
F | 5 |
Lars Randby |
Asker J.F.F |
E1 | 6 |
Thor Håkon Bergan |
Buskeruds J.F.F |
B | | | Lag 21 | Kl: 13:00
| 1 |
Frode Sneve Strand |
Frogn J.F.F |
A | 2 |
Tiril Melkild |
Eidanger J.F.L |
B | 3 |
Morten Myrvang |
Siljan J.F.F |
A | 4 |
Jørgen Weel |
Fredrikstad og Omegn J.F.F |
B | 5 |
Bjørnar Lillesund |
Andebu J.F.F |
C | 6 |
Steinar Lillesund |
Andebu J.F.F |
E1 | | | Lag 22 | Kl: 13:15
| 1 |
Stein Tandberg |
Sokna J.F.F |
C | 2 |
Herman Tandberg |
Sokna J.F.F |
D2 | 3 |
Ole Herman Rustad |
Sokna J.F.F |
C | 4 |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
A | 5 |
Celine Dalen |
Eidanger J.F.L |
D2 | 6 |
Ragnar Spilling Olsen |
Eidanger J.F.L |
D2 | | | Lag 23 | Kl: 13:30
| 1 |
Tommy Bergane |
Sannidal J.F.F |
B | 2 |
Even Georg Berntsen |
Frogn J.F.F |
B | 3 |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A | 4 |
Svein Brødsjø |
Kroken J.F.F |
E1 | 5 |
Trond Samuelsen |
(ingen klubb) |
E1 | 6 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 | | | Lag 24 | Kl: 13:45
| 1 |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A | 2 |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
A | 3 |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
B | 4 |
Jørn Harkjær |
Kroken J.F.F |
A | 5 |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A | 6 |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A | | | Lag 25 | Kl: 14:00
| 1 |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A | 2 |
Jon Isak Moe Nesland |
Kroken J.F.F |
D2 | 3 |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
E2 | 4 |
Roar Haraldsen |
Tvedestrand J.F.F |
B | 5 |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
B | 6 |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
D2 | | | Lag 26 | Kl: 14:15
| 1 |
John-Ole Elseth Nordskog |
Eidanger J.F.L |
A | 2 |
Sondre Sørensen |
Eidanger J.F.L |
C | 3 |
Sondre Haugland |
Kroken J.F.F |
B | 4 |
Martin Grimsland |
Tvedestrand J.F.F |
C | 5 |
Kjell Einar Lie |
Skien J.F.F |
C | 6 |
Even Tormodsgard |
Skien J.F.F |
D2 |
|