www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Resultater klassedelt2
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Skien J.F.F
 
Compac/sti 50skudd - Skien J.F.F
18. april 2022

Oppdatert: 18.04.2022 kl 13:55

Resultater klassedelt2

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Terje Gravklev

Eidanger J.F.L
242448
2.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
242347
3.
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
232245
Jon Thommesen

Skien J.F.F
232245
5.
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
212344
6.
Morten Myrvang

Andebu J.F.F
202343

Klasse B
1.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
242246
2.
Rune Hagen

Skien J.F.F
202545
3.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
232245
4.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
242145
5.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
212344
6.
Tommy Bergane

Sannidal J.F.F
222244
Helge Fristad

Stokke J.F.L
222244
8.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
232144
9.
Gard Solberg

Kroken J.F.F
222042
10.
Tiril Melkild

Andebu J.F.F
192241
11.
Roger Amundsen

Siljan J.F.F
202141
12.
Thor Håkon Bergan

Buskeruds J.F.F
212041
13.
Torbjørn Gautefald

Sannidal J.F.F
181937
14.
Atle Karstad

Sandefjord J.F.F
102131

Klasse C
1.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
2321044
2.
Roy Wagner

Andebu J.F.F
221941
3.
Erlend Lillesund

(ingen klubb)
192039
4.
Rune Gulbrandsen

Telemark J.F.F
201838
5.
Martin Grimsland

Tvedestrand J.F.F
152237
6.
Bjørnar Lillesund

Andebu J.F.F
191736
7.
Kjell Einar Lie

Skien J.F.F
161834
8.
Lasse Solberg

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
141832
9.
Ronny Falck

Skien J.F.F
8917

Klasse D1
1.
Simen Johansen

Andebu J.F.F
191837
2.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
132235

Klasse D2
1.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
222446
2.
Syver Tormodsgard

Skien J.F.F
18927
3.
Even Tormodsgard

Skien J.F.F
141125

Klasse E1
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
232346
2.
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
232144
3.
Bjørn Aatangen

Andebu J.F.F
202141
4.
Per Jørgen Eskeland

Gjerstad J.F.F
2120041
5.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
221941
6.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
2119040
7.
Henning Solem

Stokke J.F.L
192039
8.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
211738
Mikjel Meland

Skien J.F.F
211738
10.
Steinar Lillesund

Andebu J.F.F
161935

Klasse E2
1.
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes J.F.F
192039
2.
Jan Aanes

Tjølling J.F.F
1618034

Klasse F
1.
Linda Pettersen

Skien J.F.F
181735
2.
Vibeke Kristiansen

Asker J.F.F
141630
3.
Hedda Varfjell

Andebu J.F.F
151429
4.
Tove Solheim

Skien J.F.F
7815
5.
Eva Bakari

Skien J.F.F
6814
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)