www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Helgelandscupen
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Hattfjelldal J.F.L
 
Hatten Open Trap 100SK + F - Hattfjelldal J.F.L
2. juli 2022

Oppdatert: 12.06.2022 kl 17:15

Helgelandscupen

Brønnøy J.F.F
30. april til 1. mai
Alstahaug J.F.F
22. til 23. mai
Korgen og Hemnes J.F.F
4. juni
Rana J.F.F
11. til 12. juni
Hattfjelldal J.F.L
2. juli
Sum
3 stevner
1.
Kurt Krogh

Brønnøy J.F.F
85969391280
2.
Ole Kristian Stene Falch

Steinkjer J.F.F
909389272
3.
Mikael Salo

Sverige
899188268
4.
Hans Olav Bjelvin

Rana J.F.F
909186267
5.
Jo Terje Sagmo

Steinkjer J.F.F
82919084265
6.
Mats Söderström

Sverige
839288263
7.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
87858682258
8.
Odd Johan Søfting

Rana J.F.F
788484246
9.
Tore Tjønna

Rana J.F.F
76798474239
10.
Ivar Hansen

Korgen og Hemnes J.F.F
737875226
11.
Rudi Årbogen Selbo

Steinkjer J.F.F
737667216
Olav Martin Johnsen

Alstahaug J.F.F
648171216
13.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
9493187
14.
Kjell Berntzen

Sømna J.F.F
68565751181
15.
Christer J Ulriksen

Øksnes J.F.F
8990179
Jonny Meier

Steinkjer J.F.F
8792179
17.
Bo Andersson

Sverige
8692178
Lars Johansson

Sverige
8890178
19.
Kjetil Dypvik

Alstahaug J.F.F
8988177
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
8394177
21.
Harald Hindrumsen

Korgen og Hemnes J.F.F
8987176
22.
Esteban Dios

Steinkjer J.F.F
9085175
23.
Hilde Solheim

Alstahaug J.F.F
8685171
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
9180171
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
8487171
26.
Marius Weie

Beitstad J.S.K
9179170
27.
Øyvind Eriksen

Rana J.F.F
8283165
Jörgen Eliasson

Sverige
8184165
29.
Ivan K Kleven

Sulitjelma J.F.F
7787164
30.
Peder Røssvoll Andersen

Rana J.F.F
8477161
31.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
7981160
32.
Roger Sivertsen

Rana J.F.F
8070150
33.
Birger Kristian Fedje

Rana J.F.F
7167138
34.
Fredrik Jensen

Fauske og Sørfold J.F.F
6869137
35.
Håkon Pruglhei

Rana J.F.F
6565130
Henry Klaussen

Alstahaug J.F.F
6565130
37.
Jonas Nygård

Korgen og Hemnes J.F.F
7652128
38.
Rune Horn

Brønnøy J.F.F
6858126
39.
Christina Adolfsson

Sverige
5456110
40.
Bjørnar Jensås

Nidaros J.S.K
9595
Bent A. Døving

Ørskog J.S.S
9595
Roger Strømeng

Alta J.F.F
9595
43.
Paul Otto Fredriksen

Steinkjer J.F.F
9494
44.
Even André Kammen

Aure J.F.F
9393
45.
Gøran Mortensen

Øksnes J.F.F
9191
46.
Jørgen Bjørklund

Sør-Varanger J.F.F
9090
Roar Blakstad Helle

Målselv J.F.F
9090
48.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
8989
49.
Ulf Boger

Målselv J.F.F
8888
John Solbakken

Biri J.F.F
8888
Asløv Larsen

Fauske og Sørfold J.F.F
8888
Arve Kammen

Gjemnes J.F.F
8888
Stig Zachariassen

Narvik J.F.F
8888
54.
Olafur Einarsson

Øksnes J.F.F
8787
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold J.F.F
8787
56.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold J.F.F
8686
Jørgen-André Dreyer

Målselv J.F.F
8686
Sture Larsson

Sverige
8686
Christian Sagmo

Overhalla J.F.F
8686
Ola Hegge

Steinkjer J.F.F
8686
61.
Jan Magne Hoel

Skaun J.F.F
8585
62.
Bjørn Roald Joramo Pedersen

Alstahaug J.F.F
8484
Nayef Kadora

Rana J.F.F
8484
Reidar Johansen

Vefsn J.F.F
8484
Torfinn Swan Forsbakk

Rana J.F.F
8484
Tore Kristian Storvoll

Korgen og Hemnes J.F.F
8484
Gøran Dreyer

Målselv J.F.F
8484
68.
Eivind Røilid

Korgen og Hemnes J.F.F
8383
Erling Jensen

Bodø J.F.F
8383
70.
Sven Edvardsen

Korgen og Hemnes J.F.F
8181
Geirr Botnmark

Narvik J.F.F
8181
72.
Stian Rolstad

Harstad J.F.F
8080
Jim Pedersen

Alta J.F.F
8080
Tor Asbjørn Næstby

Fauske og Sørfold J.F.F
8080
Arild Redergård

Rana J.F.F
8080
Henrik Einmo

Rana J.F.F
8080
77.
Oliver Høyland

Brønnøy J.F.F
7979
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
7979
79.
Darius Sileikis

Rana J.F.F
7878
Astrid Jenssen

Alstahaug J.F.F
7878
81.
Uno Byggmark

Sverige
7777
82.
Kristoffer Jensås

Nidaros J.S.K
7676
Sebastian Aag

Rana J.F.F
7676
Oskar Sagmo

Overhalla J.F.F
7676
Christer Hauknes

Rana J.F.F
7676
86.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
7575
87.
Pål Malmo

Steinkjer J.F.F
7474
Håvard Røilid

Korgen og Hemnes J.F.F
7474
Roy Nilsen

Alstahaug J.F.F
7474
Gry Størseth

Øksnes J.F.F
7474
Arnt Åge Sørfjell Kvannli

Vefsn J.F.F
7474
92.
Kjetil Albrektsen

Øksnes J.F.F
7373
93.
Lars Albrektsen

Øksnes J.F.F
7272
94.
Jørgen Svendsen

(ingen klubb)
7171
95.
Bjørn Åge Nilsen

Sømna J.F.F
7070
Roy Elvebakk

Øksnes J.F.F
7070
Sanna Kristiansen

Narvik J.F.F
7070
98.
Frode Granås

Brønnøy J.F.F
6969
Mads Ivar Løkås

Narvik J.F.F
6969
100.
Sander Almo

Fauske og Sørfold J.F.F
6868
101.
Leif Storheil

Bodø J.F.F
6666
102.
Geir Emanuelsen

Bodø J.F.F
6565
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
6565
104.
Johnny Kristiansen

Narvik J.F.F
6464
105.
Martin Røssvoll Andersen

Rana J.F.F
6363
106.
Johan Richstad Weie

Beitstad J.S.K
6060
107.
Thilde Swan

Rana J.F.F
5959
108.
Tor Hugo Ekran

Øksnes J.F.F
5757
109.
Tord Hermansen

Svolvær J.S.F.F
5555
110.
Tommy Kristian Gabrielsen

Narvik J.F.F
3636
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)