www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Buttentjern J.F.F
 
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne - Buttentjern J.F.F
29. juni 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 67
Navn Klubb Klasse
Alexander Kristiansen Ådal J.F.F C
Anders Paulsen Ringerike J.F.F B
Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
Arne Andersen Ringerike J.F.F E1
Arne Trøhaugen Jevnaker J.F.F E1
Christian Clausen Sollihøgda J.F.F B
Christian Fuchs Buskeruds J.F.F C
Dag Andersen Bagn og Reinli J.F.F C
Dennis Selinger Buskeruds J.F.F C
Didrik Bucher Jevnaker J.F.F C
Eirik Sandum Berger Sokna J.F.F D1
Eivind Flekstad Sokna J.F.F C
Elling Tryterud Sokna J.F.F A
Espen Solberg Jevnaker J.F.F C
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
Glenn Fossum Sokna J.F.F C
Halvor Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
Hans Engen Ringerike J.F.F E1
Henrik Eriksen Sokna J.F.F D2
Herman Tandberg Sokna J.F.F D2
Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F C
Håvard Rustad Sokna J.F.F A
Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
Inga Josefine Gaski Sokna J.F.F F
Ivan Antonin Stodola Vestre Toten J.F.F E1
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jarle Bang Tømmervik Ådal J.F.F C
Jens Gaus Ringerike J.F.F E1
Joakim M Skålbones Sokna J.F.F C
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
Kari-Merethe Finøen Hedalen og Begnadalen J.S.K F
Knut Brotnow Vestre Toten J.F.F E1
Kristian Thoresen Ådal J.F.F E1
Lars Klev Sokna J.F.F B
Lars Krangnes Ådal J.F.F B
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
Lene Brentebråten Sokna J.F.F F
Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
Marius Johansen Vestre Toten J.F.F C
Martin Eriksen Sokna J.F.F D2
Max Nensén Sokna J.F.F B
Ole Erik Bakke Ringerike J.F.F E1
Per Johnny Paulsen Jevnaker J.F.F E1
Per Norbert Stodola Vestre Toten J.F.F C
Philip Lauritzen Sollihøgda J.F.F C
Richard Olsen Jevnaker J.F.F C
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
Robin Nikolaysen Ådal J.F.F C
Silje Haugen Ådal J.F.F F
Steffen Torgersbråten Ringerike J.F.F C
Stein Tandberg Sokna J.F.F C
Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
Svein Tutanrud Sokna J.F.F C
Thomas Rustad Sokna J.F.F B
Tiril Tutanrud Åsen Sokna J.F.F D1
Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F B
Tom Arne Ruud Hedalen og Begnadalen J.S.K C
Tommy Eriksen Sokna J.F.F C
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Trym Gjermundbo Solemskogen J.F.F C
Vebjørn Hegdal Sollihøgda J.F.F C
Øivind Holm Holter J.F.F C


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)