www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Romerike S.S.K
 
Nordisk Trap 100 skudd LK - Romerike S.S.K
18. juni 2022

Oppdatert: 18.06.2022 kl 14:45

Resultater klassedelt

Jury: Ole Petter Gulbrandsen, Heidi Bråten, Odd Arild Lillerud


Klasse A
1.
Pål Høines

Skien J.F.F
2523242597
2.
Knut Ivar Larsen

Arbeidernes J.F.F Halden
2523252396
3.
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
2424242395
4.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
1924242592
5.
Ole Kristian Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
2425202392
6.
John Solbakken

Biri J.F.F
2322232391
7.
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
2323232291

Klasse B
1.
Dag Øivind Nordli

Eidsberg J.F.F
2124232391
2.
Jan Marka

Enebakk J.F.F
2323212390
3.
Anders Grefslie

Skjeberg og Omegn J.F.F
2121212386
4.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
1922232286
5.
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
1723222082
6.
Ivan Bunes

(ingen klubb)
2220201981
7.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
2122152078
8.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
1721231677

Klasse C
1.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
2222222086

Klasse K1
1.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
2022222488
2.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
2320222388

Klasse K2
1.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
2320211983
2.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
1721221878
3.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
2217191876
4.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
1717151867

Klasse Jm
1.
Thomas De Wit

Biri J.F.F
2522242495

Klasse U14
1.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
1922242186

Klasse U16
1.
Jørgen Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
2222232289

Klasse V55
1.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
2521252495
2.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
2325242395
3.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
2425232395
4.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
2325252295
5.
Morten Berg

Romerike S.S.K
2222252291
6.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
2221222590
7.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
2225172387
8.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
2319222084

Klasse V65
1.
Knut Brotnow

Vestre Toten J.F.F
2221241986

Klasse V73
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
2423212290
2.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
1918212078
3.
Gunnar Pedersen

Romerike S.S.K
1619151767
4.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
1316151357
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)