www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Fylkesmesterkap Leirduesti - 50 duer - Søndag 24.april - Moss og Omegn J.F.F
24. april 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 09:10
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 09:20
1 Viggo Bjerkansmo Onsøy J.F.F B
2 Hans J. Torkildsrud Hvidsten Sarpsborg og Omegn J.F.F B
3 Jon Anders Møklegård Råde J.F.F C
4 Line Ødegård Angeloff Onsøy J.F.F F
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 09:30
1 Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F B
2 June Vibeke Bakke Råde J.F.F F
3 Lars Gunnar Akselsen Hvaler J.F.F B
4 Geir Lindem Råde J.F.F C
5 Thomas Paulsen Onsøy J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 09:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 09:50
1 Jan Erik Skaar Råde J.F.F B
2      
3 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
4 Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F B
5 Espen Furuseth Moss og Omegn J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 10:00
1      
2 Aksel Rekkedal Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
3 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
4 Eirik Andreassen Oslo J.F.F B
5 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 10:10
1 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
2      
3 Ole Henrik Sand Bråthen Moss og Omegn J.F.F A
4 Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
5 Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 10:20
1 Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F A
2 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F B
3 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
4 Siri Marlen Hemstad Råde J.F.F F
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 10:30
1 Fredrik Hammersborg Eidsberg J.F.F B
2 Terje Hammersborg Eidsberg J.F.F C
3 Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
4 Arvid Agnor Ås J.F.F A
5 Vidar Crosby Moss og Omegn J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 10:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 10:50
1 Oskar Næss Frogn J.F.F A
2 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
3 Hakan Ucarli Frogn J.F.F A
4 Sebastian E Bråten-Ucarli Frogn J.F.F D1
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 11:00
1 Kristin Bækkelund Bærum J.F.F F
2 Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F B
3 Lars Randby Asker J.F.F E1
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 11:10
1 Stian Solberg Steen Ås J.F.F C
2 Roy Andre Pettersen Ås J.F.F C
3 Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 11:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 11:30
1 Åge-Walter Hansen Råde J.F.F E2
2 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
3 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
4 Trond Oskar Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
5 Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 11:40
1 Marius Sørengen Ski J.F.F A
2 Thomas Nyberget Løiten J.F.F A
3 Åshild Camilla Nordli Løiten J.F.F A
4 Anders Rånes Jensen Skjeberg og Omegn J.F.F A
5 Trygve Larssen Ås J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 Kl: 11:50
1 Eigil Lorentzen Trøgstad J.F.F B
2 Bjørn Håvard Vollebekk Trøgstad J.F.F A
3 Jørgen Weel Fredrikstad og Omegn J.F.F B
4 Aleksander Carlsen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
5 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 12:00
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
3 Morten Qvenild Frogn J.F.F C
4 Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D2
5 Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 12:10
1 Jane Aastorp Raaden Skjeberg og Omegn J.F.F F
2 Magnus Borgen Moss og Omegn J.F.F C
3 Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
4 Gisle Nesbakk Ski J.F.F B
5 Helge Raaden Skjeberg og Omegn J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2023 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)