www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2022 FITASC Compak Sporting - LEIRDUE.NET
2022

Oppdatert: 27.04.2022 kl 00:00

Ranking 2022 FITASC Compak Sporting


Klasse S
1.
Benjamin Solsvik

Sotra L.K.
10092.181.2273.3
2.
Jimmy Lungström

Kroken J.F.F
96.688.387.1272
3.
Geir Kvilhaugsvik

Team Sørvest
93.689.487.6270.6
4.
Marcus Langmyr

Kroken J.F.F
93.387.882.7263.8
5.
Simon Sommerfeld

Midthordaland L.K.
89.489.477.5256.3
6.
Murat Demir

Team Sørvest
86.284.374.1244.6
7.
Paul Daljord

Sotra L.K.
78.772.370.6221.6
8.
Zain Rage

Team Sørvest
79.864.960204.7
9.
Harald Ausland

Time S.S.K
77.563.562.8203.8
10.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes S.S.
97.397.3194.6
Per Magnus Pedersen

Sokna L.K.
97.397.3194.6
12.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
10092.9192.9
13.
Arvid Agnor

Frogn J.F.F
97.394.7192
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
10092192
15.
Thomas Nyberget

Østlandske S.S.
97.393.3190.6
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
9694.6190.6
17.
Roar Olsen

Glåmdal L.S.
97.391.9189.2
18.
Svein-Martin Tyreng

Frogn J.F.F
94.793.2187.9
19.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
93.393.2186.5
20.
Mantas Maciunskas

Team Hagleskyting
93.292185.2
21.
Anders Frorud

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94.789.2183.9
Kim Andre Hjalmarsen

Glåmdal L.S.
9291.9183.9
23.
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
91.591182.5
Bjørn Trydal

Østlandske S.S.
9290.5182.5
25.
Knut Andre Holøien

Glåmdal L.S.
90.789.2179.9
Ørjan Eriksen

Frogn J.F.F
93.286.7179.9
27.
Hakan Ucarli

Frogn J.F.F
91.986.7178.6
28.
Even Smedstad

Glåmdal L.S.
93.382.4175.7
29.
Hans Petter Kirkerød

Rakkestad og Degernes J.F.F
86.786.5173.2
30.
Stein Anders Aarum

Frogn J.F.F
8885.1173.1
31.
Brede Ensrud

Løiten S.S.
85.385.1170.4
32.
Rune Aasheim

Team Sørvest
87.283.1170.3
33.
Jan-Didrik Ørmen

Buskerud J.F.F
86.782.4169.1
34.
Rune Dalsjø

Glåmdal L.S.
85.381.1166.4
35.
Thomas Paulsen

Onsøy J.F.F
86.778.4165.1
36.
Torbjørn Lunde

Midthordaland L.K.
83.580.9164.4
37.
Frode Svensrud

Glåmdal L.S.
85.176161.1
38.
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
85.472.9158.3
39.
Jens Magne Stavland

Team Sørvest
83.574.5158
40.
Anders Vedøy

Team Sørvest
8077.5157.5
41.
Marius Johansson

Sotra L.K.
79.865.9145.7
42.
Bjørn Tore Dahl Olsen

Moss og Omegn J.F.F
75.769.3145
Gudmundur Arni Arnason

Glåmdal L.S.
74.370.7145
44.
Morten Qvenild

Frogn J.F.F
7668.9144.9
Jan Erik Skaar

Råde J.F.F
7668.9144.9
46.
Morten Elde Pedersen

Midthordaland L.K.
71.970.2142.1
47.
Karl Even Lyngstad

Nordvegen L.K.
72.369.7142
48.
Vidar Crosby

Moss og Omegn J.F.F
70.770.3141
49.
Alf Inge Sunde

Team Sørvest
70.867.1137.9
50.
Kristian Wold Nesse

Sotra L.K.
76.661.2137.8
51.
Geir Lindem

Råde J.F.F
6863.5131.5
52.
Magnus Borgen

Moss og Omegn J.F.F
64.962.7127.6
53.
Stian Tønnessen

Team Sørvest
69.757.6127.3
54.
Thomas Jakobsen

Sotra L.K.
49.447.997.3
55.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
95.395.3
56.
Øyvind Steinsbø

Team Sørvest
92.992.9
57.
Severin Larsen

Østlandske S.S.
91.991.9
58.
Bent Haga Johannessen

Team Hagleskyting
90.590.5
59.
Petter Martinsen

Østlandske S.S.
89.389.3
60.
Odd Johan Søfting

Rana J.F.F
89.189.1
61.
Roger Granli

Østlandske S.S.
87.887.8
62.
Eirik Nordbø

Nordvegen L.K.
86.586.5
63.
Bård Thuve

Løiten S.S.
85.385.3
64.
Mads Olderkjær Bø

Midthordaland L.K.
84.784.7
65.
Ole Henrik Sand Bråthen

Frogn J.F.F
82.782.7
66.
Thomas Stava

Team Sørvest
81.281.2
67.
Tarald Huse

Frogn J.F.F
81.181.1
68.
Kim-Alexander Buer

Aremark J.F.F
8080
69.
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
77.377.3
70.
André Humlebrekke Solsvik

Sotra L.K.
76.576.5
71.
Kenneth Løvmyr

Skjeberg og Omegn J.F.F
7676
72.
Tom Erik Fjelde Kvinnsland

Team Sørvest
75.375.3
73.
Isak N Triumf

Frogn J.F.F
7373
74.
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
72.972.9
75.
Jan Erik Bredesen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
70.770.7
76.
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
69.369.3
77.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
62.262.2
78.
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
6060
79.
Ivar Turøy

Team Sørvest
58.858.8
80.
Glenn Bø

Time S.S.K
58.558.5
81.
Ståle Solsvik

Sotra L.K.
57.657.6
82.
Steffen Fjetland

Time S.S.K
57.457.4
83.
Kristoffer Knasbø

Sotra L.K.
48.948.9
84.
Sigve Lervik

Haugesund og Omegn L.K.
48.248.2
85.
Birger Kristian Fedje

Rana J.F.F
46.946.9
86.
Adrian Solli

Sotra L.K.
45.745.7
Jostein Sunde

Sandnes P.K.
45.745.7
88.
Lars Morten Nesse

Stavanger P.K.
38.838.8

Klasse K1
1.
Gro Anita Ynnesdal

Kroken J.F.F
84.376.676.5237.4
2.
Silje Bjørnstad Steen

Sotra L.K.
83.173.469.4225.9
3.
Veronica Lilleødegård

Brunlanes S.S.
89.482171.4
4.
Iselin Aafloen

Glåmdal L.S.
87.882.7170.5
5.
Åshild Camilla Nordli

Østlandske S.S.
86.778.4165.1
6.
Lene Storbæk

Østlandske S.S.
77.377154.3
7.
Caroline Waller

Brunlanes S.S.
77.374.3151.6
8.
Anette Storeskar

Glåmdal L.S.
78.767.6146.3
9.
Tove Glad Aanonsen

Førde J.F.L
78.764142.7
10.
Jeanine Dybdahl

Glåmdal L.S.
61.352.7114
11.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Glåmdal L.S.
7676
Agnete Arnesveen

Løiten S.S.
7676
Jane Ludvigsen

Frogn J.F.F
7676
14.
Elin Hagren

Sotra L.K.
48.924.773.6

Klasse J
1.
Isac Ynnesdal

Kroken J.F.F
96.686.285.9268.7
2.
Nicolai Wagner

Team Hagleskyting
93.393.2186.5
3.
Simen Høgberg Slaastad

Glåmdal L.S.
90.586.7177.2
4.
Nicolai Ynnesdal

Kroken J.F.F
100100
5.
Nikolai Johnsen

Onsøy J.F.F
6060

Klasse U16
1.
Heine Aarum

Frogn J.F.F
78.771.6150.3
2.
Aksel Johansen

Moss og Omegn J.F.F
75.768143.7
3.
Oscar Bratlie

Team Hagleskyting
89.389.3
4.
Balder Hole

Team Sørvest
8383
5.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
79.779.7
6.
Imre Hole

Team Sørvest
77.777.7
7.
Sebastian E Bråten-Ucarli

Frogn J.F.F
58.758.7

Klasse V55
1.
Geir Walland

Team Sørvest
92.177.674.5244.2
2.
Tommy Fjelde

Team Sørvest
95.590.6186.1
3.
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
94.491.5185.9
4.
Tor Anders Bjørkvist

Moss og Omegn J.F.F
89.383.8173.1
5.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
82.480162.4
6.
Håkon Bøhmer

Team Hagleskyting
87.869.3157.1
7.
Trygve Larssen

Frogn J.F.F
8466.2150.2
8.
Roy Wagner

Team Hagleskyting
77.371.6148.9
9.
Marco Verdecchia

Team Sørvest
70.252.9123.1
10.
Alf Gunnar Hovland

Team Sørvest
72.350.6122.9
11.
Jan Francois Hoffmann

Team Sørvest
78.778.7
12.
Rune Sundli

Team Sørvest
76.676.6

Klasse V65
1.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
91.989.3181.2
2.
Arne Johannesen

Team Sørvest
87.683170.6
3.
Jan Fredrik Ørmen

Buskerud J.F.F
7369.3142.3
4.
Hans Olav Bjelvin

Mo P.K.
100100
5.
Kjell Arnt Stava

Team Sørvest
6060

Klasse V73
1.
Jon Kvilhaugsvik

Team Sørvest
80.978.760219.6
2.
Jan Aanes

Sandefjord L.S.
61.361.3
3.
Lauritz Manfred Apeland

Team Sørvest
6060
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)