www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Lagskyting
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Råde J.F.F
 
LK Kval 100 duer - KM for Østfold krets - Råde J.F.F
14. mai 2022

Oppdatert: 14.05.2022 kl 18:10

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Odd Egil Larsen

Eidsberg J.F.F
2425222596
2.
Pål Høines

Skien J.F.F
2323232594
3.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
2325222494
4.
Knut Ivar Larsen

Arbeidernes J.F.F Halden
2422232493
5.
Geir Lindem

Råde J.F.F
2324222493
6.
Tore Eriksen

Råde J.F.F
2325222393
7.
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
2323222391
8.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
2222252291
9.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
2323202288
10.
Ole Kristian Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
2323192186
11.
Dan Martin Nordeng

Råde J.F.F
2020232184
12.
Anders Rånes Jensen

Skjeberg og Omegn J.F.F
2121212184

Klasse B
1.
Jørgen Kristoffersen

Råde J.F.F
2222242492
2.
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
2122202184
3.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
2219232084
4.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
1921211677
5.
Dag Ronny Bøe Hafsrød

(ingen klubb)
2118191674

Klasse C
1.
Fredrik Hammersborg

Eidsberg J.F.F
1922212486
2.
Terje Arnseth

Råde J.F.F
2020202181
3.
Jonas Gulbrandsen

Halden og Omegn J.F.F
1720182176
4.
Trond Edvardsen

Halden og Omegn J.F.F
1917141666

Klasse K2
1.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
2124212288
2.
Trine Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
2213192276
3.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
2117181773

Klasse J
1.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
2118232284
2.
Hans-Arne Øiestad Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
2021222184
3.
Nikolai Johnsen

Onsøy J.F.F
1819202178
4.
Eivind Eriksen

Rakkestad og Degernes J.F.F
1816221874
5.
Truls Fredriksen

(ingen klubb)
1618192073
6.
Tim Erik Johnsen

Råde J.F.F
2019151771
7.
Mons Slevigen

Eidsberg J.F.F
1717151665

Klasse U16
1.
Jørgen Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
2218232487

Klasse V55
1.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
2023242592
2.
Jarle Isetorp

Trøgstad J.F.F
2123232592
3.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
2323252192
4.
Bjørn Håvard Vollebekk

Trøgstad J.F.F
2222232491
5.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
2223222390
6.
Morten Grefslie

Rakkestad og Degernes J.F.F
2320232288
7.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
2421222188
8.
Ole Gunnar Fossum

Eidsberg J.F.F
2023202184
9.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
1922241883

Klasse V65
1.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
2022242389
2.
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
2021222386
3.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
2222182385
4.
John Egil Stanes

Rakkestad og Degernes J.F.F
2119192281
5.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
2318172280
6.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
2021182079

Klasse V73
1.
Carl Arvid Christiansen

Frogn J.F.F
2223222390
2.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
2023212286
3.
Åge-Walter Hansen

Råde J.F.F
2122222085
4.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
2021161673
5.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
1620131867
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)