www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Os J.F.L
 
100 skudd jegertrap, LANDSDELSMESTERSKAP - Os J.F.L
22. mai 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 10:00 - Bane 1
Kl: 11:40 - Bane 2
Kl: 13:20 - Bane 1
Kl: 15:00 - Bane 2
1 Rune Knappskog Bergens J.F. A
2 Arild Øvredal Os J.F.L E2
3 Gunnar Unneland Åsane J.F.F E1
4 Andreas Amundsen Os J.F.L C
5 Arild Gangdal Eid J.F.L A
 
Lag 2 Kl: 10:00 - Bane 2
Kl: 11:40 - Bane 1
Kl: 13:20 - Bane 2
Kl: 15:00 - Bane 1
1 Roy Helge Haug Samnanger J.F.L B
2 Steinar Gjerde Samnanger J.F.L B
3 Håkon Aasen Os J.F.L C
4 Arild Johansen Askvoll J.F.L A
5 Jan Egil Rosvoll Samnanger J.F.L B
 
Lag 3 Kl: 10:20 - Bane 1
Kl: 12:00 - Bane 2
Kl: 13:40 - Bane 1
Kl: 15:20 - Bane 2
1 Tone Mo Øystese J.F.L F
2 Olav Vidar Melstveit Øystese J.F.L A
3 Simon Martin Bruarøy Os J.F.L B
4 Audun Melkeråen Etne J.F.F E2
5 Jan Inge Kleppe Eid J.F.L E1
 
Lag 4 Kl: 10:20 - Bane 2
Kl: 12:00 - Bane 1
Kl: 13:40 - Bane 2
Kl: 15:20 - Bane 1
1 Torbjørn Leknes Askvoll J.F.L E1
2 Madeleine Knappskog Bergens J.F. B
3 Jostein Sunde Jæren J.F.L B
4 Ivar Hopsdal Os J.F.L C
5 Anne Mette Haug Samnanger J.F.L F
 
Lag 5 Kl: 10:40 - Bane 1
Kl: 12:20 - Bane 2
Kl: 14:00 - Bane 1
Kl: 15:40 - Bane 2
1 Axel Nielsen Eid J.F.L E1
2 Ida Sofie Ekornrud Askvoll J.F.L D2
3 Harald Johansen Haugesund og Omegn J.F.F E1
4 Kenneth Styve Bergens J.F. A
5 Steffen Vik Os J.F.L A
 
Lag 6 Kl: 10:40 - Bane 2
Kl: 12:20 - Bane 1
Kl: 14:00 - Bane 2
Kl: 15:40 - Bane 1
1 Magnar Terje Leknes Askvoll J.F.L A
2 Arne Klingsheim Bergens J.F. B
3 Leif Arild Fjellheim Karmøy J.F.N.F E1
4 Gunnar Leknes Askvoll J.F.L A
5 Bjarte Linga Samnanger J.F.L A
 
Lag 7 Kl: 11:00 - Bane 1
Kl: 12:40 - Bane 2
Kl: 14:20 - Bane 1
Kl: 16:00 - Bane 2
1 Loyd Petter Mandelid Askvoll J.F.L A
2 Edvin Bolstad Eid J.F.L B
3 Finn Øvredal Os J.F.L E2
4 Norolf John Gulbrandsøy Os J.F.L E2
5 Haso Music Bergens J.F. A
 
Lag 8 Kl: 11:00 - Bane 2
Kl: 12:40 - Bane 1
Kl: 14:20 - Bane 2
Kl: 16:00 - Bane 1
1 Atle Fjellsbø Åsane J.F.F E1
2 Øystein kversøy Nordvik Samnanger J.F.L C
3 Håkon Ekornrud Askvoll J.F.L B
4 Magnus Auglænd Vilhelmsen Bergens J.F. A
5 Sander Bergesen Samnanger J.F.L C
 
Lag 9 Kl: 11:20 - Bane 1
Kl: 13:00 - Bane 2
Kl: 14:40 - Bane 1
Kl: 16:20 - Bane 2
1 Bjarne Sagebakken Os J.F.L E2
2 Iver Dalatun Øystese J.F.L D2
3 Arild Grytten Askvoll J.F.L A
4 Lars Dalatun Øystese J.F.L B
5 Harald Kvalvåg Samnanger J.F.L E1
 
Lag 10 Kl: 11:20 - Bane 2
Kl: 13:00 - Bane 1
Kl: 14:40 - Bane 2
Kl: 16:20 - Bane 1
1 Glenn Pedersen Bergens J.F. B
2 Terje Johansen Askvoll J.F.L A
3 Zacharias Westmork Haugesund og Omegn J.F.F D2
4 Lauritz Manfred Apeland Karmøy J.F.N.F E2
5      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)