www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Frogn J.F.F
 
50 duers leirduesti og fylkesmesterskap for Akershus - Frogn J.F.F
1. mai 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
2 Sebastian E Bråten-Ucarli Frogn J.F.F D1
3 Hakan Ucarli Frogn J.F.F A
4 Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
5 Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
6      
 
Lag 2 Kl: 09:12
1 Christoffer Liseth Askim og Omegn J.F.F C
2 Bjarne Liseth Askim og Omegn J.F.F C
3 Tommy Westad Buskeruds J.F.F C
4 Pia-Christin Hansen Bjerke Buskeruds J.F.F F
5 Lucas-Emil Westad Buskeruds J.F.F D1
6      
 
Lag 3 Kl: 09:24
1 June Vibeke Bakke Råde J.F.F F
2 Geir Lindem Råde J.F.F C
3 Arvid Agnor Ås J.F.F A
4 Heine Aarum Frogn J.F.F D2
5 Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
6 Isak N Triumf Frogn J.F.F B
 
Lag 4 Kl: 09:36
1 Stian Bjørklund Holter J.F.F B
2 Frank Fossum Båstad Grunneier J.F.F E1
3 Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F E1
4 Magnus Darbo Andebu J.F.F B
5 Nicolai Wagner Andebu J.F.F B
6 Fredrik Hammersborg Eidsberg J.F.F B
 
Lag 5 Kl: 09:48
1 Trond Cato Olufsen Rælingen J.F.F C
2 Ansten Svensen (ingen klubb) C
3 Arne Daniel Ose Helgesen Moss og Omegn J.F.F A
4 Alf Grytdal Frogn J.F.F C
5 Tore Skoglund Frogn J.F.F C
6 Alexander Blokkum (ingen klubb) C
 
Lag 6 Kl: 10:00
1 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
2 Aksel Rekkedal Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
3 Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
4 Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
5 Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F B
6      
 
Lag 7 Kl: 10:12
1 Geier Barlie Ski J.F.F A
2 Trond Sørensen Ski J.F.F A
3 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
4      
5 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
6 Trygve Larssen Ås J.F.F A
 
Lag 8 Kl: 10:24
1 Alan Clark Frogn J.F.F C
2 Øystein Hoel Blaker J.F.F C
3 Peter Fåland Enebakk J.F.F C
4 Mads Georg Tveit Enebakk J.F.F C
5      
6 Silje Just Clark Frogn J.F.F F
 
Lag 9 Kl: 10:36
1      
2 Alf Kaare Stokker Frogn J.F.F C
3 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
4 Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
5 Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
6 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 10 Kl: 10:48
1 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
2      
3 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
4 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
5 Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
6 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
 
Lag 11 Kl: 11:00
1 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
2 Simen Johansen Andebu J.F.F D1
3 Roy Wagner Andebu J.F.F C
4 Vibeke Kristiansen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F F
5 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
6 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
 
Lag 12 Kl: 11:12
1 Andreas Myking Bakke Asker J.F.F A
2 Karina Granås Lørenskog S.S. F
3 Mats Bjerke Lørenskog S.S. B
4 Stine Dørsdal Gjøslien Asker J.F.F F
5 Magnus Wickstrøm Solberg Lørenskog S.S. B
6 Hans Johnny Gjøslien Asker J.F.F E1
 
Lag 13 Kl: 11:24
1 Fred-Erik Sigvartsen Holter J.F.F C
2 Elisabeth Landberg Holter J.F.F F
3 Martin Sørlie Holter J.F.F C
4 Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
5 Bent Inge Håkenstad Holter J.F.F C
6 Joacim Rylander Holter J.F.F C
 
Lag 14 Kl: 11:36
1 Vetle Stølan Holter J.F.F C
2 Øivind Holm Holter J.F.F C
3 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
4 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
5 Benny Nordnes Holter J.F.F C
6 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
 
Lag 15 Kl: 11:48
1 Jane Ludvigsen Ski J.F.F B
2 Rolf Andresen Asker J.F.F E2
3 Jan Erik Skaar Råde J.F.F B
4 Marius Sørengen Ski J.F.F A
5 Lene Storbæk Trysil J.F.F B
6 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
 
Lag 16 Kl: 12:00
1 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
2 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
3 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
4 Roy Vinje Lørenskog S.S. B
5 Rolf Kristian Fevik Gjerdrum J.F.F B
6 Håkon Fevik Gjerdrum J.F.F B
 
Lag 17 Kl: 12:12
1 Bjørnar Lillesund Andebu J.F.F C
2 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
3 Morten Qvenild Frogn J.F.F C
4 Roger Hansen Sokna J.F.F A
5 Steinar Lillesund Andebu J.F.F E1
6 Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
 
Lag 18 Kl: 12:24
1 Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
2 Knut Årnes Blaker J.F.F C
3 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
4 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
5 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
6 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
 
Lag 19 Kl: 12:36
1 Jacob Borgen Ås J.F.F B
2 William Herskedal Ås J.F.F B
3 Øystein Ahlstrøm Ås J.F.F E1
4 Knut Erikstad Ås J.F.F E2
5 Petter Clausen Sollihøgda J.F.F B
6 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 20 Kl: 12:48
1 Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F B
2 Tormod Wahl-Westreng Sollihøgda J.F.F B
3 Oskar Næss Frogn J.F.F A
4 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
5 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
6 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
 
Lag 21 Kl: 13:00
1 Trond Fjeldstrøm Sundby Sollihøgda J.F.F C
2 Philip Lauritzen Sollihøgda J.F.F C
3 Sverre Johan Hillem Sollihøgda J.F.F E1
4      
5 Lars Randby Asker J.F.F E1
6 Kristin Bækkelund Bærum J.F.F F
 
Lag 22 Kl: 13:12
1 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
2 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
3 Tarald Huse Ås J.F.F B
4 Oddgeir Skogly Asker J.F.F B
5 Kenneth Eikenes Bærum J.F.F A
6 Sven Roar Gran Frogn J.F.F C
 
Lag 23 Kl: 13:24
1 Dan Martin Nordeng Råde J.F.F B
2 Kjeld Bagh Skaubygda J.F.F Frogn C
3 Eivind Bagh Skaubygda J.F.F Frogn D1
4      
5      
6      
Copyright © 2023 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)