www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Rana J.F.F
 
Korrespondanse 50sk-Vårcup - Rana J.F.F
25. mai 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 101
Navn Klubb Klasse
Aina Halldén Ullensaker J.F.F E1
Anne Jorunn Kasin Ørskog J.S.S C
Arild Redergård Rana J.F.F E2
Arild Øvredal Os J.F.L E2
Arne Vermund Hope Ørskog J.S.S -
Arne Klingsheim Bergens J.F. B
Asløv Larsen Fauske og Sørfold J.F.F B
Atle Fjellsbø Åsane J.F.F E1
Bent A. Døving Ørskog J.S.S A
Bent Arild Kaspersen Rana J.F.F E1
Birger Kristian Fedje Rana J.F.F B
Bjarne Sagebakken Os J.F.L E2
Bjørn Roald Joramo Pedersen Alstahaug J.F.F C
Bjørn Rongved Os J.F.L E2
Bo Andersson Sverige B
Camilla Wilhelmine Kleppe Herøy og Sande J.F.F F
Christina Adolfsson Sverige C
Dag Rønnebu Fauske og Sørfold J.F.F E1
Darius Sileikis Rana J.F.F C
Eivind Røilid Korgen og Hemnes J.F.F E1
Erik Lübbe Ørskog J.S.S B
Fabian Davik Ørskog J.S.S C
Frank S Johansen Fauske og Sørfold J.F.F C
Frank Westvik Rana J.F.F E1
Fredrik Jensen Fauske og Sørfold J.F.F D2
Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F A
Geirr Botnmark Narvik J.F.F E1
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F A
Gry Størseth Øksnes J.F.F F
Göran Allers Sverige A
Gøran Dreyer Norges Jeger og Fiskeforbund A
Hans Marius Støre Mastermo Rana J.F.F B
Hans Olav Bjelvin Rana J.F.F E2
Henry Klaussen Alstahaug J.F.F D2
Hilde Solheim Alstahaug J.F.F B
Håkon Pruglhei Rana J.F.F D2
Jan Runar Hansen Råde J.F.F C
Jens Andreassen Korgen og Hemnes J.F.F E1
Johnny Kristiansen Narvik J.F.F C
Jon Anders Møklegård Råde J.F.F B
Jonas Hagen Stange J.F.F C
Jonas Nygård Korgen og Hemnes J.F.F C
Jörgen Eliasson Sverige B
Jørgen-André Dreyer Norges Jeger og Fiskeforbund B
Kenneth Styve Bergens J.F. A
Kjell Solhaug Råde J.F.F E2
Kjetil Dypvik Alstahaug J.F.F B
Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
Kolbjørn Sæterøy Ørskog J.S.S E2
Kristian Røilid Korgen og Hemnes J.F.F B
Kurt Are Skarbø Herøy og Sande J.F.F C
Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F E1
Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F B
Lars Johansson Sverige A
Lennart Larsen Fauske og Sørfold J.F.F E1
Madeleine Knappskog Bergens J.F. B
Magnus Auglænd Vilhelmsen Bergens J.F. A
Martin Røssvoll Andersen Rana J.F.F D1
Nayef Kadora Rana J.F.F C
Norolf John Gulbrandsøy Os J.F.L E2
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F B
Odd Johan Søfting Rana J.F.F B
Olav Martin Johnsen Alstahaug J.F.F E2
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Peder Røssvoll Andersen Rana J.F.F D1
Per Arne Ånonli Korgen og Hemnes J.F.F A
Per Inge Johnsen Sykkylven J.F.F -
Per Ivar Søvik Ørskog J.S.S B
Per Johnny Sara Alta J.F.F A
Per Oskar Hjelseth Ørskog J.S.S B
Roar Blakstad Helle Målselv J.F.F A
Robin Bastesen Nilsen Alstahaug J.F.F B
Roger Sivertsen Rana J.F.F B
Roy Nilsen Alstahaug J.F.F C
Rune Eggen Bardu J.F.F A
Rune Ekerhovd Os J.F.L C
Rune Knappskog Bergens J.F. A
Sanna Kristiansen Narvik J.F.F B
Sebastian Aag Rana J.F.F D2
Simon Martin Bruarøy Os J.F.L B
Steffen Vik Os J.F.L A
Stian Fosse Os J.F.L C
Stian Rolstad Harstad J.F.F B
Stian Ulfstein Herøy og Sande J.F.F B
Stig Zachariassen Narvik J.F.F A
Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F E1
Svein Myrlund Målselv J.F.F E1
Sven Edvardsen Korgen og Hemnes J.F.F E2
Sven Jakobsen Os J.F.L C
Sverre Kråkenes Os J.F.L E2
Terje Johansen Askvoll J.F.L A
Test Testersen Beitstad J.S.K -
Tom Are Mohaug Fauske og Sørfold J.F.F A
Tommy Kristian Gabrielsen Narvik J.F.F C
Tore Kristian Storvoll Korgen og Hemnes J.F.F A
Tore Eriksen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Tore Tjønna Rana J.F.F B
Torfinn Swan Forsbakk Rana J.F.F B
Werner Abrahamsen Sømna J.F.F B
Åge-Walter Hansen Råde J.F.F E2
Øyvind Eriksen Rana J.F.F B


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)