www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Ullensaker J.F.F
 
Kombistevne 100 skudds JT og NT-LK-kval Opplandscup - Ullensaker J.F.F
23. april 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 57
Navn Klubb Klasse
Aina Halldén Ullensaker J.F.F E1
Anita Thøgersen Ullensaker J.F.F F
Ann Catrin Hoel Larsen Løiten J.F.F F
Anton Mellemsdokken Fron J.F.F A
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F B
Bjarne Jødahl Ullensaker J.F.F E1
Bjørn Wiggo Bergum Gjøvik og Vardal J.F. B
Bjørn Haug Enebakk J.F.F E2
Bjørn Moe Nord-Odal J.F.F B
Cato Wang Løiten J.F.F B
Christian Ekstrøm Lillestrøm og Strømmen J.F.F C
Dag Rune Egge Løiten J.F.F E1
Erik Sydbøge Biri J.F.F B
Finn-Hugo Døhlen Haugesund og Omegn J.F.F E1
Gaute Gravdahl Gjøvik og Vardal J.F. E2
Geir Milsteinhaugen Kvam J.F.F A
Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F A
Hans Pedersen Frogn J.F.F E2
Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F B
Iver Andrè Josten Kvam J.F.F C
Jan Olav Monsbakken Gjøvik og Vardal J.F. A
Jan Ove Sønstevold Fron J.F.F A
Jan Marka Enebakk J.F.F B
Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
John Egil Stanes Rakkestad og Degernes J.F.F E1
John Solbakken Biri J.F.F B
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F A
Kent Arild Moldal Kvam J.F.F A
Kevin Stuldalen Biri J.F.F C
Lars Erik Gausen Ringebu og Fåvang J.F.F B
Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F E1
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F A
Leif Henry Klokset Skåla J.F.F A
Lena Reppe Lillestrøm og Strømmen J.F.F F
Malene Sigvartsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
Marianne Kristiansen Ringebu og Fåvang J.F.F B
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F B
Olav Knai Ullensaker J.F.F C
Ole Emil Gulbrandsen Ullensaker J.F.F D1
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Per Åge Lindstad Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Kvam J.F.F B
Raymond Price Ullensaker J.F.F E2
Robert Jensvoll Kvam J.F.F A
Ronny Lund Eidsberg J.F.F B
Solveig Walaker Fet J.F.F E1
Sondre Hoel Svendsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
Steffen Svenstad Nordre Land J.S.K A
Stian Røed Gjerstad J.F.F C
Stig Ole Åsen Løiten J.F.F B
Tom Atle Holthe Biri J.F.F A
Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
Tove Mette Pedersen Løiten J.F.F C
Trond Gammeltorp Kvam J.F.F E1
Vegar Kveum Ringebu og Fåvang J.F.F A
Vidar Falldalen Løiten J.F.F E2


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)