www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Blaker J.F.F
 
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne - Blaker J.F.F
4. mai 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Reservert arrangør
1 Andreas Spydevold Bjørkelangen J.F.F D2
2 Marthe Haugen Bjørkelangen J.F.F F
3      
4      
5      
 
Lag 2 Reservert arrangør
1 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
2 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
3 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
4 Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
5 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
 
Lag 3 Reservert arrangør
1 Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D1
2 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
3 Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
4 Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
5 Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
 
Lag 4 Reservert arrangør
1      
2 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
3      
4      
5      
 
Lag 5 Kl: 18:00
1 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
2 Lars Jødahl Blaker J.F.F C
3 Tom-Roger Nordby Høland J.F.F C
4 Jens Lavik Sander Sør-Odal J.F.F C
5 Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
 
Lag 6 Kl: 18:10
1 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
2 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
3 Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
4 Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
5 Even Smedstad Skogen J.S.K A
 
Lag 7 Kl: 18:20
1 Eirik Andreassen Oslo J.F.F B
2 Panagiotis Kalogerakis Oslo J.F.F B
3 Tore Hult Oslomarka J.F.F E1
4 Iman Shirkavand Lørenskog S.S. B
5 Geir Merli Oslomarka J.F.F E1
 
Lag 8 Kl: 18:30
1 Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
2 Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
3 Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
4 Ole Kristian Løe Sørum J.F. C
5 Ronny Fjeldskogen Hemnes J.F.F B
 
Lag 9 Kl: 18:40
1 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
2 Øystein Hoel Blaker J.F.F C
3 Knut Årnes Blaker J.F.F C
4 Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
5 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F A
 
Lag 10 Kl: 18:50
1 Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
2 Espen Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F C
3 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
4 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
5 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
 
Lag 11 Kl: 19:00
1 Anders Møllegaard Aurskog J.F.F C
2 Stian Bjørklund Holter J.F.F B
3 Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
4 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
5 Trond Erik Bjørnstad Hansen Gjerdrum J.F.F B
 
Lag 12 Kl: 19:20
1 Åse Irene Lund Udnes J.F.F F
2 Elin Cathrine Lund Grins Udnes J.F.F F
3 Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
4 Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
5 Heidi Bråten Lørenskog S.S. F
 
Lag 13 Kl: 19:30
1 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
2 Odd Erik Westreng Bjørkelangen J.F.F B
3 Roy Vinje Lørenskog S.S. B
4 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
5 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
 
Lag 14 Kl: 19:40
1 Line Martinsen Fet J.F.F F
2 Martin Terp Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
3 Tom Realf Jensen Aurskog J.F.F E1
4 Mads Hansen Fet J.F.F C
5 Hege Elsmo Martinsen Fet J.F.F F
 
Lag 15 Kl: 19:50
1 Kristoffer Myhr Rælingen J.F.F C
2 Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg Bjørkelangen J.F.F B
3 Per Espen Løken Fet J.F.F C
4 Kent Olsen Aurskog J.F.F C
5 Slawomir Sternal Bjørkelangen J.F.F C
 
Lag 16 Kl: 20:00
1 Even Krog Aurskog J.F.F C
2 Lars Kristian Grøndahl Udnes J.F.F B
3 Jakob Moen Udnes J.F.F C
4 Jonas Gjestvang Sørum J.F. C
5 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
 
Lag 17 Kl: 20:10
1 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
2 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
3 Øyvind Haugan Blaker J.F.F C
4 Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
5 Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)