|
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne - Blaker J.F.F
4. mai 2022
Lagliste
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| | Lag 1 Reservert arrangør | | 1 |
Andreas Spydevold |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 | 2 |
Marthe Haugen |
Bjørkelangen J.F.F |
F | 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| | | Lag 2 Reservert arrangør | | 1 |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A | 2 |
Emil Berg |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 | 3 |
Michelle Egelund |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 | 4 |
Oliver Bohlin Nilsen |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 | 5 |
Kristian Norgaard Berglund |
Blaker J.F.F |
B | | | Lag 3 Reservert arrangør | | 1 |
Fredrik Bråthen Fossvold |
Bjørkelangen J.F.F |
D1 | 2 |
Magdalena Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B | 3 |
Oda Mesna |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 | 4 |
Sindre Mesna |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 | 5 |
Emil Filberg |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 | | | Lag 4 Reservert arrangør | | 1 |
|
|
| 2 |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 | 3 |
|
|
| 4 |
|
|
| 5 |
|
|
| | | Lag 5 | Kl: 18:00
| 1 |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
B | 2 |
Lars Jødahl |
Blaker J.F.F |
C | 3 |
Tom-Roger Nordby |
Høland J.F.F |
C | 4 |
Jens Lavik Sander |
Kongsvinger J.F.F |
C | 5 |
Thomas K. Bredesen |
Kongsvinger J.F.F |
B | | | Lag 6 | Kl: 18:10
| 1 |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A | 2 |
Roar Olsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A | 3 |
Ken Erik Wielecki |
Bjørkelangen J.F.F |
C | 4 |
Jeanine Dybdahl |
Skogen J.S.K |
F | 5 |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A | | | Lag 7 | Kl: 18:20
| 1 |
Eirik Andreassen |
Oslo J.F.F |
B | 2 |
Panagiotis Kalogerakis |
Oslo J.F.F |
B | 3 |
Tore Hult |
Oslomarka J.F.F |
E1 | 4 |
Iman Shirkavand |
Lørenskog S.S. |
B | 5 |
Geir Merli |
Oslomarka J.F.F |
E1 | | | Lag 8 | Kl: 18:30
| 1 |
Tom Johannessen |
Hemnes J.F.F |
B | 2 |
Kjetil Engebretsen |
Blaker J.F.F |
B | 3 |
Knut Engebretsen |
Blaker J.F.F |
E1 | 4 |
Ole Kristian Løe |
Sørum J.F. |
C | 5 |
Ronny Fjeldskogen |
Hemnes J.F.F |
B | | | Lag 9 | Kl: 18:40
| 1 |
Terje G. Fjeld |
Blaker J.F.F |
E1 | 2 |
Øystein Hoel |
Blaker J.F.F |
C | 3 |
Knut Årnes |
Blaker J.F.F |
C | 4 |
Tone Skjellestad |
Bjørkelangen J.F.F |
F | 5 |
Mads Reinhold Nordensgaard |
Bjørkelangen J.F.F |
A | | | Lag 10 | Kl: 18:50
| 1 |
Thomas Thorvaldsen |
Udnes J.F.F |
C | 2 |
Espen Hugo Holth |
Bjørkelangen J.F.F |
C | 3 |
Roy Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B | 4 |
Tonje Synnøve Løvtangen |
Bjørkelangen J.F.F |
F | 5 |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A | | | Lag 11 | Kl: 19:00
| 1 |
Anders Møllegaard |
Aurskog J.F.F |
C | 2 |
Stian Bjørklund |
Holter J.F.F |
B | 3 |
Jørn Aaserud |
Bjørkelangen J.F.F |
B | 4 |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
B | 5 |
Trond Erik Bjørnstad Hansen |
Gjerdrum J.F.F |
B | | | Lag 12 | Kl: 19:20
| 1 |
Åse Irene Lund |
Udnes J.F.F |
F | 2 |
Elin Cathrine Lund Grins |
Udnes J.F.F |
F | 3 |
Ann Kristin Nilsen |
Udnes J.F.F |
F | 4 |
Steinar Fogelstrand |
Bjørkelangen J.F.F |
C | 5 |
Heidi Bråten |
Lørenskog S.S. |
F | | | Lag 13 | Kl: 19:30
| 1 |
Torkil Fjellberg |
Blaker J.F.F |
B | 2 |
Odd Erik Westreng |
Bjørkelangen J.F.F |
B | 3 |
Roy Vinje |
Lørenskog S.S. |
B | 4 |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A | 5 |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
A | | | Lag 14 | Kl: 19:40
| 1 |
Line Martinsen |
Fet J.F.F |
F | 2 |
Martin Terp |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C | 3 |
Tom Realf Jensen |
Fet J.F.F |
E1 | 4 |
Mads Hansen |
Fet J.F.F |
C | 5 |
Hege Elsmo Martinsen |
Fet J.F.F |
F | | | Lag 15 | Kl: 19:50
| 1 |
Kristoffer Myhr |
Enebakk J.F.F |
C | 2 |
Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg |
Bjørkelangen J.F.F |
B | 3 |
Per Espen Løken |
Fet J.F.F |
C | 4 |
Kent Olsen |
Aurskog J.F.F |
C | 5 |
Slawomir Sternal |
Bjørkelangen J.F.F |
C | | | Lag 16 | Kl: 20:00
| 1 |
Even Krog |
Aurskog J.F.F |
C | 2 |
Lars Kristian Grøndahl |
Udnes J.F.F |
B | 3 |
Jakob Moen |
Udnes J.F.F |
C | 4 |
Jonas Gjestvang |
Sørum J.F. |
C | 5 |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 | | | Lag 17 | Kl: 20:10
| 1 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A | 2 |
Iselin Aafloen |
Skogen J.S.K |
B | 3 |
Øyvind Haugan |
Blaker J.F.F |
C | 4 |
Kjell Rune Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
B | 5 |
Oscar Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
D1 |
|