www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Compak sporting - 100 duer - Åmot J.F.F
25. juli 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 00:00 - Bane 1
Kl: 01:00 - Bane 2
Kl: 02:00 - Bane 3
Kl: 03:00 - Bane 4
1 Geir Lyngvær Nidaros S.K. A
2 Fredrik Andersen Team Hagleskyting B
3 Aslak Tønneberg Indre Østfold S.S. C
4 Henning Solem Siljan S.S. V55
5 Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
6 Åshild Camilla Nordli Østlandske S.S. K1
 
Lag 2 Kl: 00:00 - Bane 2
Kl: 01:00 - Bane 3
Kl: 02:00 - Bane 4
Kl: 03:20 - Bane 1
1 Roar Olsen Glåmdal L.S. A
2 Thomas Nyberget Østlandske S.S. A
3 Malin Emilie Hoel Wang Løiten S.S. J
4 Henrik Alstad Torsbustaden S.S.K V65
5 Geir Walland Team Sørvest V55
6 Brede Ensrud Østlandske S.S. A
 
Lag 3 Kl: 00:00 - Bane 3
Kl: 01:00 - Bane 4
Kl: 02:20 - Bane 1
Kl: 03:20 - Bane 2
1 Kim-Alexander Buer Aremark J.F.F A
2 Mantas Maciunskas Team Hagleskyting C
3 Flemming Øhre Bærum J.F.F B
4 Bjørn Trydal Østlandske S.S. A
5 Jens Magne Stavland Team Sørvest B
6 Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1
 
Lag 4 Kl: 00:00 - Bane 4
Kl: 01:20 - Bane 1
Kl: 02:20 - Bane 2
Kl: 03:20 - Bane 3
1 Stian Tollefsen Åmot J.F.F B
2 Frode Sneve Strand Nidaros S.K. B
3 Henning Loe Nidaros S.K. A
4 Isac Ynnesdal Kroken J.F.F U
5 Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K1
6 Kjetil Pedersen (ingen klubb) C
 
Lag 5 Kl: 00:20 - Bane 1
Kl: 01:20 - Bane 2
Kl: 02:20 - Bane 3
Kl: 03:20 - Bane 4
1 Agnete Arnesveen Løiten S.S. K1
2 Eirik Tanum Brunlanes S.S. A
3 Jimmy Lungström Kroken J.F.F A
4 Henning Mathisen Blaker J.F.F B
5 Geir Ståle Vie Førde J.F.L V55
6 John Kristian Grøtting Nidaros S.K. C
 
Lag 6 Kl: 00:20 - Bane 2
Kl: 01:20 - Bane 3
Kl: 02:20 - Bane 4
Kl: 03:40 - Bane 1
1 Frode Kristoffersen Sokna L.K. B
2 Roar Tyholdt Torsbustaden S.S.K C
3 Christian Rød Karlsen Brunlanes S.S. J
4 Hans Christian Jordan Sokna L.K. A
5 Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55
6 Tom Nalum Brunlanes S.S. A
 
Lag 7 Kl: 00:20 - Bane 3
Kl: 01:20 - Bane 4
Kl: 02:40 - Bane 1
Kl: 03:40 - Bane 2
1 Magnus Darbo Team Hagleskyting A
2 Bård Thuve Løiten S.S. B
3 Max Nensén Sokna L.K. C
4 Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. A
5 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F V73
6 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
 
Lag 8 Kl: 00:20 - Bane 4
Kl: 01:40 - Bane 1
Kl: 02:40 - Bane 2
Kl: 03:40 - Bane 3
1 Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A
2 Geier Barlie Ski J.F.F B
3 Ivar Turøy Team Sørvest C
4 Lene Storbæk Østlandske S.S. K1
5 Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. A
6 Thomas Michaelsen Glåmdal L.S. C
 
Lag 9 Kl: 00:40 - Bane 1
Kl: 01:40 - Bane 2
Kl: 02:40 - Bane 3
Kl: 03:40 - Bane 4
1 Magne Gusland Brunlanes S.S. A
2 Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V65
3 Jon Martin Christensen Kroken J.F.F J
4 Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J
5 Thea Vestli Glåmdal L.S. K1
6 Ronny Hokåsmoen Østlandske S.S. B
 
Lag 10 Kl: 00:40 - Bane 2
Kl: 01:40 - Bane 3
Kl: 02:40 - Bane 4
Kl: 04:00 - Bane 1
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. A
2 Torkil Fjellberg (ingen klubb) C
3 Petter Martinsen Østlandske S.S. A
4 Ina Mari Alterhaug Tverrå Glåmdal L.S. K1
5 Erling Westgård Nidaros S.K. C
6 Anja Dramstad Østlandske S.S. K1
 
Lag 11 Kl: 00:40 - Bane 3
Kl: 01:40 - Bane 4
Kl: 03:00 - Bane 1
Kl: 04:00 - Bane 2
1 Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
2 Tommi Andre Lathinen Halden og Omegn J.F.F B
3 Torgeir Myhre Nidaros S.K. C
4 Bendik Herje Nidaros S.K. A
5 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
6 Jeanine Dybdahl Glåmdal L.S. K1
 
Lag 12 Kl: 00:40 - Bane 4
Kl: 02:00 - Bane 1
Kl: 03:00 - Bane 2
Kl: 04:00 - Bane 3
1 Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
2 Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros S.K. C
3 Hakan Ucarli Frogn J.F.F A
4 Caroline Waller Brunlanes S.S. K1
5 Nicolai Wagner Team Hagleskyting J
6 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K1
 
Lag 13 Kl: 01:00 - Bane 1
Kl: 02:00 - Bane 2
Kl: 03:00 - Bane 3
Kl: 04:00 - Bane 4
1 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55
2 Vegard Balberg Øhre Bærum J.F.F J
3 Vidar Bonnegolt Brunlanes S.S. V55
4 Severin Larsen Østlandske S.S. A
5 Even Smedstad Glåmdal L.S. A
6 Øyvind Steinsbø Team Sørvest A
Copyright © 2023 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)