www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Team Hagleskyting
 
Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke - Team Hagleskyting
30. juni 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 17:00
1 Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55
2 Oscar Bratlie Team Hagleskyting U
3 Thomas Osjord Team Sørvest B
4 Marcus Langmyr Kroken J.F.F B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 17:15
1 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
2 Sveinung Lien Nordvegen L.K. B
3 Anders Vedøy Team Sørvest C
4      
5 Petter Anvik Brunlanes S.S. J
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 17:30
1 Valeria Lindvåg Brunlanes S.S. K1
2 Bjarte Olav Grimen (ingen klubb) B
3 Jan Aanes Sandefjord L.S. V73
4 Jan-Didrik Ørmen Buskerud J.F.F B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 17:45
1 Even Smedstad Glåmdal L.S. A
2 Roar Olsen Glåmdal L.S. A
3 Tom Nalum Brunlanes S.S. A
4 Anne-Ragnhild Bjørge Glåmdal L.S. K1
5 Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 18:00
1 Ørjan Eriksen Frogn J.F.F A
2 Henning Loe Nidaros S.K. A
3 Arvid Agnor Frogn J.F.F A
4 Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J
5 Nicolai Wagner Moss og Omegn J.F.F J
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 18:15
1 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55
2 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F V55
3 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
4 Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F K1
5 Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 18:30
1 Henning Solem Sandefjord L.S. V55
2 Helge Fristad Sandefjord L.S. C
3 Christoffer Hagen Siljan S.S. C
4 Roger Amundsen Sandefjord L.S. C
5 Mantas Maciunskas Team Hagleskyting C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 18:45
1 Kristoffer Eriksen Brunlanes S.S. J
2 Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes S.S. J
3 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
4 Anders Frorud Råde J.F.F C
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 19:00
1 Fredrik Andersen Team Hagleskyting B
2 Lasse Solberg Sandefjord L.S. -
3 Geir Hole (ingen klubb) B
4 Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 19:15
1 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
2 Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
3 Magne Gusland Brunlanes S.S. A
4 Caroline Waller Gusland Brunlanes S.S. K1
5 Rune Waller Oslo skeet- og trapklubb V65
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 19:30
1 Edvart Skogli Frogn J.F.F C
2 Knut Harald Fredriksen Brunlanes S.S. V73
3      
4      
5 Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V55
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)