www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til Jæren J.F.L
 
Fylkesmesterskap Leirduesti - Jæren J.F.L
30. mai 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00 - Bane 1
1 Eirik Nordbø Karmøy J.F.N.F A
2 Geir Kvilhaugsvik Karmøy J.F.N.F B
3 Natalia Marczynska Jæren J.F.L D2
4 Geir Walland Karmøy J.F.N.F B
5 Rune Sundli Stavanger og Rogaland J.F.F E1
 
Lag 2 Kl: 09:15 - Bane 1
1 David Holand Karmøy J.F.N.F B
2 Staale Vangsnes Rasmussen Karmøy J.F.N.F B
3 Thomas Stava Karmøy J.F.N.F B
4 Tore-Jack Jacobsen Jæren J.F.L C
5 Anders Vedøy Karmøy J.F.N.F B
 
Lag 3 Kl: 09:30 - Bane 1
1 Glenn Bø Jæren J.F.L C
2      
3 Amund Hiksdal Karmøy J.F.N.F B
4 Balder Hole Jæren J.F.L D1
5 Stig Ivan Barka Strand J.S.F.L A
 
Lag 4 Kl: 09:45 - Bane 1
1 Murat Demir Stavanger og Rogaland J.F.F B
2 Kurt Inge Street Haugesund og Omegn J.F.F B
3 Ørjan Mellemstrand Jæren J.F.L C
4 Anton Komarov Vladimirovik Jæren J.F.L C
5 Thomas Lien Etne J.F.F A
 
Lag 5 Kl: 10:00 - Bane 1
1 Tomas Mockus Jæren J.F.L C
2 Harald-Falk Talgøe Eigersund J.F.F C
3 Kjell Arnt Stava Karmøy J.F.N.F E1
4 Henriette Schibstad Stavanger og Rogaland J.F.F F
5 Isak Thaule-Pedersen Jæren J.F.L D1
 
Lag 6 Kl: 10:15 - Bane 1
1 Alf Inge Sunde Stavanger og Rogaland J.F.F C
2 Tor Morten Larsen Eigersund J.F.F B
3 Thomas Osjord Jæren J.F.L B
4 Sveinung Lien Etne J.F.F B
5 Sigve Lervik Haugesund og Omegn J.F.F B
 
Lag 7 Kl: 10:30 - Bane 1
1 Lisa A. Eriksen Jæren J.F.L F
2 Lauritz Manfred Apeland Karmøy J.F.N.F E2
3 Richard Rasmussen Jæren J.F.L B
4 Imre Hole Jæren J.F.L D1
5 Harald Ausland Jæren J.F.L C
 
Lag 8 Kl: 10:45 - Bane 1
1 Mats Martin Johannes Emilsson Jæren J.F.L B
2 Tommy Fjelde Stavanger og Rogaland J.F.F B
3 Joakim Bore Jæren J.F.L D1
4 Karl Even Lyngstad Karmøy J.F.N.F C
5 Håkon Lode Thorsen Jæren J.F.L D2
 
Lag 9 Kl: 11:00 - Bane 1
1 Steffen Fjetland Jæren J.F.L C
2 Marco Verdecchia Stavanger og Rogaland J.F.F E1
3 Jon Kvilhaugsvik Karmøy J.F.N.F E2
4 Jan Francois Hoffmann Stavanger og Rogaland J.F.F B
5 Stian Eikåsen Jæren J.F.L A
 
Lag 10 Kl: 11:15 - Bane 1
1 Roar Njærheim Jæren J.F.L C
2 Stian Bekkeheien Jæren J.F.L C
3 Arne Johannesen Stavanger og Rogaland J.F.F E2
4 Zain Rage Stavanger og Rogaland J.F.F B
5 Erik Shelby Eigersund J.F.F A
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)