www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt2
- Resultater sammenlagt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Team Hagleskyting
 
Engelsk Sporting - Kveldstevne Stokke - Team Hagleskyting
2. juni 2021

Oppdatert: 07.06.2021 kl 21:45

Resultater klassedelt2

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Svein-Martin Tyreng

Frogn J.F.F
637676742
2.
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
458885240
3.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
644782738
4.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes S.S.
056685737
5.
Arvid Agnor

Frogn J.F.F
536673636
6.
Per Magnus Pedersen

Sokna L.K.
146884435
7.
Ørjan Eriksen

Frogn J.F.F
354683534
8.
Roar Olsen

Glåmdal L.S.
324773733
9.
John-Ole Elseth Nordskog

Siljan S.S.
245484633
10.
Hakan Ucarli

Frogn J.F.F
034573628
11.
Stein Anders Aarum

Frogn J.F.F
130573423
12.
Henrik Andre Ekhaugen

(ingen klubb)
121663423

Klasse B
1.
Oddgeir Skogly

Asker J.F.F
345474330
2.
Fredrik Andersen

(ingen klubb)
234683329
3.
Nils Jørgen Aas

Brunlanes S.S.
243573226
4.
Bjarte Olav Grimen

Bergen L.K.
212482524

Klasse C
1.
Helge Fristad

Siljan S.S.
244783432
2.
Christoffer Hagen

Siljan S.S.
222563626
3.
Isak N Triumf

Frogn J.F.F
235472124
4.
Mantas Maciunskas

Team Hagleskyting
421443523
5.
Dennis Selinger

Asker J.F.F
322574023
6.
Carl Henrik Ekhaugen

(ingen klubb)
232371220
7.
Jon-Ulrik Ørmen

Buskerud J.F.F
023340113
8.
Christian Fuchs

(ingen klubb)
104341013
9.
Roger Amundsen

Siljan S.S.
0000000

Klasse K1
1.
Caroline Waller

Brunlanes S.S.
224572527
2.
Valeria Lindvåg

Brunlanes S.S.
123561523

Klasse J
1.
Nicolai Wagner

Team Hagleskyting
244776838

Klasse U
1.
Oscar Bratlie

Team Hagleskyting
341672528

Klasse V55
1.
Jon Salve Håkedal

Team Hagleskyting
467684641
2.
Per-Kristian Skinne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
346774536
3.
Henning Solem

Siljan S.S.
427784234
4.
Trygve Larssen

Ski J.F.F
224575732
5.
Tor Anders Bjørkvist

Moss og Omegn J.F.F
244881431
6.
Lars Kristian Sand Holmsen

Team Hagleskyting
234671629
7.
Håkon Bøhmer

Team Hagleskyting
333873229
8.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
422672528
9.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
242656328
10.
Bjørn Aatangen

Team Hagleskyting
242571425

Klasse V65
1.
Øivind Steinsholt

Brunlanes S.S.
323143319
2.
Jan Fredrik Ørmen

Buskerud J.F.F
101461417
3.
Rune Waller

Oslo skeet- og trapklubb
121251214

Klasse V73
1.
Tom Grønneberg Sørensen

(ingen klubb)
432775634
2.
Knut Harald Fredriksen

Brunlanes S.S.
224383325
3.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
124552322
4.
Jan Aanes

(ingen klubb)
213142417
Copyright © 2023 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)