www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2021 Skeet - LEIRDUE.NET
2021

Oppdatert: 25.11.2021 kl 00:00

Ranking Skeet 2021


Klasse S
1.
Erik Watndal

Indre Østfold S.S.
123123121121119607
2.
Jørgen Engen

Oslo skeet- og trapklubb
124121121120119605
3.
Geir Heggertveit

Bergen L.K.
119119117116116587
4.
Kim Anders Øvrid

Oslo skeet- og trapklubb
118117117113112577
5.
Malin Farsjø

Sannidal Trap
116115113113110567
6.
Christer Jansson

Østlandske S.S.
111108105104103531
7.
Ørjan Fadnes

Bergen L.K.
108105105105104527
8.
Kurt Louis Krogsæter

Bergen L.K.
10510410210197509
9.
Sigbjørn Løes

Bergen L.K.
1061031009997505
10.
Lars Halkjelsvik Espevoll

Kismul S.S.K
1041011019999504
11.
Thomas Edvardsdal

Bergen L.K.
1071021019695501
12.
Daniel Stokker Thingnes

Eplerød S.S.
105101999797499
13.
Andreas Bakke Myking

Asker J.F.F
110107105100422
14.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
8686817168392
15.
Harald Jensen

Oslo skeet- og trapklubb
118117115350
Tom Beier Jensen

Oslo skeet- og trapklubb
119118113350
17.
Espen Harbosen

Åsnes J.F.F
108106104318
18.
Claudio Melo

Bergen L.K.
10410199304
19.
Marius Michaelsen Lillehagen

(ingen klubb)
1049998301
20.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
10610092298
21.
Lars Norhamo

Oslo skeet- og trapklubb
968581262
22.
Ivan Matsson Nyborg

Åsnes J.F.F
118114232
23.
Stener Kalberg

Eplerød S.S.
10498202
24.
Fredrik Ekeberg Andersen

Eplerød S.S.
9894192
25.
Benjamin Solsvik

Bergen L.K.
10080180
26.
Ole Odland

Bergen L.K.
8280162
27.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
116116
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
116116
29.
Stian Brunæs Johannessen

Sandefjord L.S.
107107
30.
Tobias Rønning

Åsnes J.F.F
103103
31.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
9595
32.
Svein Hildenes

Sandefjord L.S.
9393
33.
Anders Johansson

Bærum J.F.F
9292
34.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9191
Bjørn-Erik Hildonen

Team Hagleskyting
9191
36.
Even Hansen Smedbak

Åsnes J.F.F
8686
37.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
7878
38.
Svein Grøtness

Bærum J.F.F
7777
39.
Geir Kvilhaugsvik

Team Sørvest
7676
40.
Jimmy Lungström

Kroken J.F.F
7373
41.
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
7272
42.
Morten Bergersen

Indre Østfold S.S.
7171
43.
Magne Hansen

Varanger S.S.K
4242

Klasse K1
1.
Vilde Kartveit

Bergen L.K.
10310095298

Klasse K2
1.
Elisabeth Lande

Sarpsborg og Omegn J.F.F
5959
2.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
4242

Klasse Jm
1.
Espen Teppdalen Nordsveen

Østlandske S.S.
112111110110110553
2.
Håkon Saxrud

Eplerød S.S.
1091021019390495
3.
Arne Johan Kartveit

Bergen L.K.
10198989797491
4.
Elias Odland

Bergen L.K.
1029691289
5.
Magnus Skattebøl

Bærum J.F.F
83757555288
6.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9386179
7.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
110110
8.
Nicolai Ynnesdal

Kroken J.F.F
7070

Klasse V55
1.
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
118114112112110566
2.
Vidar Myhrehagen

Østlandske S.S.
114114113113108562
3.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes S.S.
114114111108105552
4.
Tonny Christiansen

Bergen L.K.
1071041009788496
5.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
122116113110461
6.
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
9895928684455
7.
Tor Espevoll

Kismul S.S.K
837667226
8.
Freddy Jensen

Bærum J.F.F
107102209
9.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
9090180
10.
Frank Hansen

Åsnes J.F.F
106106
11.
Dan Randa

Alta J.F.F
100100
12.
Sverre Johan Hillem

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
9494
13.
Knut Johansson

Bærum J.F.F
9393
14.
Egil Nodland

Bergen L.K.
8888
15.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
8383
16.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
6464
Jan Gunnes

Alta J.F.F
6464
18.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
5757
19.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
5656
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)