www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sokna L.K.
 
100 duer Compak Sporting - Sokna L.K.
13. juni 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 10:00 - Bane 1
Kl: 11:30 - Bane 2
Kl: 13:00 - Bane 3
Kl: 14:30 - Bane 4
1 Bjørn Tandberg Sokna L.K. B
2 Simon Sommerfeld Midthordaland L.K. A
3 Geier Barlie Ski J.F.F B
4 Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55
5 Raymond Skaar Midthordaland L.K. B
6 Oscar Bratlie Team Hagleskyting U
 
Lag 2 Kl: 10:20 - Bane 1
Kl: 11:50 - Bane 2
Kl: 13:20 - Bane 3
Kl: 14:50 - Bane 4
1 Tom Nalum Brunlanes S.S. A
2 Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
3 Anja Dramstad Østlandske S.S. K1
4 Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A
5 Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
6 Elling Tryterud Sokna L.K. A
 
Lag 3 Kl: 10:40 - Bane 1
Kl: 12:10 - Bane 2
Kl: 13:40 - Bane 3
Kl: 15:10 - Bane 4
1 Jens Magne Stavland Team Sørvest B
2 Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
3 Tommy Fjelde Team Sørvest V55
4 Fredrik Andersen Team Hagleskyting B
5 Jan Aanes Sandefjord L.S. V73
6 Jan Francois Hoffmann Team Sørvest V55
 
Lag 4 Kl: 11:00 - Bane 1
Kl: 12:30 - Bane 2
Kl: 14:00 - Bane 3
Kl: 15:30 - Bane 4
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 5 Kl: 10:00 - Bane 2
Kl: 11:30 - Bane 3
Kl: 13:00 - Bane 4
Kl: 14:30 - Bane 1
1 Henning Solem Siljan S.S. V55
2 Helge Fristad Siljan S.S. B
3 Tommy Andersen Siljan S.S. A
4 Martin Palmgren Siljan S.S. B
5 Christoffer Hagen Siljan S.S. C
6 Cecilie Renate Dahle Næss (ingen klubb) K1
 
Lag 6 Kl: 10:20 - Bane 2
Kl: 11:50 - Bane 3
Kl: 13:20 - Bane 4
Kl: 14:50 - Bane 1
1 Hakan Ucarli Frogn J.F.F A
2 Ole Henrik Sand Bråthen Moss og Omegn J.F.F J
3 Magne Gusland Brunlanes S.S. A
4 Caroline Waller Brunlanes S.S. K1
5 Ørjan Eriksen Frogn J.F.F B
6 Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
 
Lag 7 Kl: 10:40 - Bane 2
Kl: 12:10 - Bane 3
Kl: 13:40 - Bane 4
Kl: 15:10 - Bane 1
1 Mantas Maciunskas Team Hagleskyting C
2 Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55
3 Henning Loe Nidaros S.K. A
4 Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J
5 Frode Sneve Strand Nidaros S.K. B
6 John Kristian Grøtting Nidaros S.K. C
 
Lag 8 Kl: 11:00 - Bane 2
Kl: 12:30 - Bane 3
Kl: 14:00 - Bane 4
Kl: 15:30 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 9 Kl: 10:00 - Bane 3
Kl: 11:30 - Bane 4
Kl: 13:00 - Bane 1
Kl: 14:30 - Bane 2
1 Frode Kristoffersen Sokna L.K. B
2 Max Nensén Sokna L.K. C
3 Zain Rage Team Sørvest C
4 Murat Demir Team Sørvest B
5 Henrik Flaskerud Sokna L.K. A
6 Marco Verdecchia Team Sørvest C
 
Lag 10 Kl: 10:20 - Bane 3
Kl: 11:50 - Bane 4
Kl: 13:20 - Bane 1
Kl: 14:50 - Bane 2
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 11 Kl: 10:40 - Bane 3
Kl: 12:10 - Bane 4
Kl: 13:40 - Bane 1
Kl: 15:10 - Bane 2
1 Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. A
2 Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1
3 Simen Høgberg Slaastad Glåmdal L.S. J
4 Ronny Hokåsmoen Østlandske S.S. B
5 Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
6 Jan Egil Rosvoll Bergen L.K. C
 
Lag 12 Kl: 11:00 - Bane 3
Kl: 12:30 - Bane 4
Kl: 14:00 - Bane 1
Kl: 15:30 - Bane 2
1 Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
2 Marie Kathrin Grinder Glåmdal L.S. K1
3 Thomas Michaelsen Glåmdal L.S. C
4 Thea Vestli Glåmdal L.S. K1
5 Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. A
6 Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K1
 
Lag 13 Kl: 10:00 - Bane 4
Kl: 11:30 - Bane 1
Kl: 13:00 - Bane 2
Kl: 14:30 - Bane 3
1 Petter Martinsen Østlandske S.S. A
2 Åshild Camilla Nordli Østlandske S.S. K1
3 Thomas Nyberget Østlandske S.S. A
4 Bjørn Trydal Østlandske S.S. A
5 Lene Storbæk Østlandske S.S. K1
6      
 
Lag 14 Kl: 10:20 - Bane 4
Kl: 11:50 - Bane 1
Kl: 13:20 - Bane 2
Kl: 14:50 - Bane 3
1 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
2 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
3 Nicolai Wagner Team Hagleskyting J
4 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
5 Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V55
6 Trygve Larssen Frogn J.F.F V55
 
Lag 15 Kl: 10:40 - Bane 4
Kl: 12:10 - Bane 1
Kl: 13:40 - Bane 2
Kl: 15:10 - Bane 3
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. A
2 Geir Ståle Vie Førde J.F.L V55
3 Milo Stanisic Waagaard Sokna L.K. A
4 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K1
5 Hans Christian Jordan Sokna L.K. A
6      
 
Lag 16 Kl: 11:00 - Bane 4
Kl: 12:30 - Bane 1
Kl: 14:00 - Bane 2
Kl: 15:30 - Bane 3
1 Arvid Agnor Frogn J.F.F A
2 Bent Haga Johannessen Team Hagleskyting A
3 Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting B
4 Joakim M Skålbones Sokna L.K. C
5 Henrik Alstad Verdal S.S.L V55
6      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)