www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Vår-cup 2021
- Cup med flere stevner - Klassedelt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Rana J.F.F
 
50 sk u/premiering - Vårcup #1 - Korrespondansestevne - Rana J.F.F
7. april 2021

Oppdatert: 13.05.2021 kl 00:25

Resultater sammenlagt

Jury: Ikke registrert.

1.
Tom Are Mohaug

Fauske og Sørfold J.F.F
232447
2.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold J.F.F
212546
3.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
222446
4.
Dag Rønnebu

Fauske og Sørfold J.F.F
242246
5.
Jens Kristian Baustad

Sør-Varanger J.F.F
212445
6.
Hauk Emanuelsen Thyes

Sør-Varanger J.F.F
222143
7.
Beate Abrahamsen

Sør-Varanger J.F.F
182442
8.
Roger Pedersen

Rana J.F.F
222042
9.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
192241
10.
Ivan K Kleven

Sulitjelma J.F.F
202141
11.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
202141
12.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold J.F.F
221941
13.
Tor Asbjørn Næstby

Fauske og Sørfold J.F.F
221941
14.
Øyvind Eriksen

Rana J.F.F
231841
15.
Hilde Solheim

Alstahaug J.F.F
182240
16.
Sebastian Aag

Rana J.F.F
192140
17.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
202040
18.
Simon Aag

Rana J.F.F
202040
19.
Henrik Einmo

Rana J.F.F
202040
20.
Roy Nilsen

Alstahaug J.F.F
211940
21.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
221840
22.
Astrid Jenssen

Alstahaug J.F.F
182139
23.
Pål Erik Hauglund

Sømna J.F.F
201939
24.
Håkon Pruglhei

Rana J.F.F
231639
25.
Hans Olav Bjelvin

Rana J.F.F
182038
26.
Olav Martin Johnsen

Alstahaug J.F.F
191938
27.
Kjell-Arne Kello

Sør-Varanger J.F.F
191938
28.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
162137
29.
Andre Solheim

Alstahaug J.F.F
181735
30.
Rune Horn

Brønnøy J.F.F
181735
31.
Øyvind Bjørklund

Sør-Varanger J.F.F
151934
32.
Birger Kristian Fedje

Rana J.F.F
161733
33.
Thilde Swan

Rana J.F.F
151631
34.
Christer Hauknes

Rana J.F.F
161531
35.
Torfinn Swan Forsbakk

Rana J.F.F
161531
36.
Kristian Wærstad

(ingen klubb)
171330
37.
Werner Abrahamsen

Sømna J.F.F
121729
38.
Kristoffer Yksenøy Johansen

Rana J.F.F
131629
39.
Frank Westvik

Rana J.F.F
141428
40.
Thomas Holm

Brønnøy J.F.F
161026
41.
Fredrik Jensen

Fauske og Sørfold J.F.F
131225
42.
Frank S Johansen

Fauske og Sørfold J.F.F
91423
43.
Tore Tjønna

Rana J.F.F
111021
44.
Tore Karlsen

Rana J.F.F
13720
45.
Odd Arne Abrahamsen

Sømna J.F.F
7714
Copyright © 2023 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)