www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Leirduesti 100 skudd lørdag 17.april - Moss og Omegn J.F.F
17. april 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 3 Kl: 09:20
1 Vidar Crosby Moss og Omegn J.F.F C
2 Andre Bednarczyk Moss og Omegn J.F.F C
3 Kosta Hansen Moss og Omegn J.F.F C
4 Jon Kristian Bakke (ingen klubb) C
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 09:30
1 Stian Thorsrud Sokna J.F.F C
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 09:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 09:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 10:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 10:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 10:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 10:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 10:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 10:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 11:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 11:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 11:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 11:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 11:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 Kl: 11:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 12:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 12:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 Kl: 12:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 22 Kl: 12:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 23 Kl: 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 24 Kl: 12:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 25 Kl: 13:00
1      
2      
3      
4      
5 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)