www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Råde J.F.F
 
Nordisk trap 100 skudd LK - Råde J.F.F
25. oktober 2020

Oppdatert: 25.10.2020 kl 20:00

Resultater sammenlagt

Jury: Siv Helen Eriksen, Terje Arnseth, Geir Lindem

1.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
2424252497
2.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
2425242497
3.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
2423242596
4.
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
2325252396
5.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
2525252196
6.
Geir Lindem

Nedre Glomma S.S.K
2423252395
7.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
2124242594
8.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
2225242394
9.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
2225232393
10.
Tore Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
2224242292
11.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
2423252092
12.
Morten Larsen

Sannidal Trap
2224242191
13.
John Solbakken

Biri J.F.F
2320232490
14.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
2223232290
15.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
2322232290
16.
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
2224242090
17.
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
2224222189
18.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
1824232388
19.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
1922232387
20.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
2223212187
21.
Jørgen Kristoffersen

Nedre Glomma S.S.K
2024192386
22.
Ronny Syversen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
2321192386
23.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
2319232186
24.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
2124202186
25.
Lukas-Alexander Akselsen

Hvaler S.S.
1918252284
26.
Bjørn Wiggo Bergum

Vestre Toten J.F.F
2020232184
27.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
1821232183
28.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
2221201982
29.
Jon Anders Møklegård

Svinndal J.F.F
1721202381
30.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
1918232181
31.
Siri Marlen Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
1920182380
32.
Lars Rino Heyerdahl

Nedre Glomma S.S.K
1917222280
33.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
1423202279
34.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
1520212278
35.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
2020201878
36.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
2018182177
37.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
2120181877
38.
Terje Arnseth

(ingen klubb)
1919182076
39.
Jan Runar Hansen

Råde J.F.F
1613141659
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)