www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Haugesund og Omegn L.K.
 
Nordisk trap 100 skudd LK - Haugesund og Omegn L.K.
18. oktober 2020

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 10:00 - Bane 1
Kl: 11:15 - Bane 2
Kl: 12:30 - Bane 1
Kl: 13:45 - Bane 2
1 Helge Mikalsen Songdalen L.K. V55
2 Simon Martin Bruarøy Kismul S.S.K B
3 Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. C
4 Geir Walland Stavanger L.K. V55
5 Geir Magne Tangen Karmøy S.S. V65
 
Lag 2 Kl: 10:00 - Bane 2
Kl: 11:15 - Bane 1
Kl: 12:30 - Bane 2
Kl: 13:45 - Bane 1
1 Torgeir Sundby Haugesund og Omegn L.K. C
2 Lauritz Manfred Apeland Stavanger L.K. V73
3 Rune Knappskog Kismul S.S.K C
4 Stian Johansen Skien J.F.F B
5 Ivar Hopsdal Kismul S.S.K C
 
Lag 3 Kl: 10:25 - Bane 1
Kl: 11:40 - Bane 2
Kl: 12:55 - Bane 1
Kl: 14:10 - Bane 2
1 Steffen Vik Kismul S.S.K B
2 Frode Aasen Haugesund og Omegn L.K. C
3 Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V55
4 Hilde Lien Nordvegen L.K. K2
5 Sigve Lervik Haugesund og Omegn L.K. C
 
Lag 4 Kl: 10:25 - Bane 2
Kl: 11:40 - Bane 1
Kl: 12:55 - Bane 2
Kl: 14:10 - Bane 1
1 Leiv Fremmersvik Haugesund og Omegn L.K. V55
2 Stian Bekkeheien Time S.S.K B
3 Harald Ausland Time S.S.K C
4 Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V65
5 Sveinung Lien Nordvegen L.K. C
 
Lag 5 Kl: 10:50 - Bane 1
Kl: 12:05 - Bane 2
Kl: 13:20 - Bane 1
Kl: 14:35 - Bane 2
1 Svein L Apeland Haugesund og Omegn L.K. C
2 Madeleine Knappskog Kismul S.S.K K2
3 Roar Njærheim Time S.S.K B
4 Stig Ivan Barka Songdalen L.K. V55
5 Audun Melkeråen Haugesund og Omegn L.K. V73
 
Lag 6 Kl: 10:50 - Bane 2
Kl: 12:05 - Bane 1
Kl: 13:20 - Bane 2
Kl: 14:35 - Bane 1
1 Juan Morales Haugesund og Omegn L.K. C
2 Leif Arild Fjellheim Haugesund og Omegn L.K. C
3 Rune Aasheim Stavanger L.K. C
4 Kurt Inge Street Haugesund og Omegn L.K. B
5      
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)