www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Compak sporting - 75 duer - lørdag 18.juli - Moss og Omegn J.F.F
18. juli 2020

Lagliste

StartnrSt.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00 - Bane 1
Kl: 10:00 - Bane 2
Kl: 11:00 - Bane 3
11 Thomas Nyberget Østlandske S.S. A
22 Jon-Ulrik Ørmen Buskerud J.F.F C
33 Eirik Tanum Brunlanes S.S. A
44 Geier Barlie Ski J.F.F C
55 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
66 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V55
 
Lag 2 Kl: 09:00 - Bane 2
Kl: 10:00 - Bane 3
Kl: 11:00 - Bane 1
71 Hakan Ucarli Frogn J.F.F A
82 Jan Vegar Studsrud Rakkestad og Degernes J.F.F C
93 Caroline Waller Brunlanes S.S. K1
104 Petter Martinsen Østlandske S.S. A
115 Jan Fredrik Ørmen Buskerud J.F.F V55
126 Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. A
 
Lag 3 Kl: 09:00 - Bane 3
Kl: 10:00 - Bane 1
Kl: 11:00 - Bane 2
131 Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
142 Ørjan Eriksen Frogn J.F.F A
153 Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
164 Morten Myrvang Siljan S.S. B
175 Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K1
186 Vidar Bonnegolt Brunlanes S.S. V55
 
Lag 4 Kl: 09:20 - Bane 1
Kl: 10:20 - Bane 2
Kl: 11:20 - Bane 3
191 Hans Christian Jordan Sokna L.K. A
202 Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
213 Tom Nalum Brunlanes S.S. A
224 Roger Nygård Lørenskog S.S. V55
235 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F K1
246 Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V65
 
Lag 5 Kl: 09:20 - Bane 2
Kl: 10:20 - Bane 3
Kl: 11:20 - Bane 1
251 Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. A
262 Øivind Steinsholt Brunlanes S.S. V65
273 Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55
284 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F U
295 Jan Erik Skaar Råde J.F.F C
306 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 6 Kl: 09:20 - Bane 3
Kl: 10:20 - Bane 1
Kl: 11:20 - Bane 2
311 Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
322 Thomas Paulsen Onsøy J.F.F C
333 Jane Ludvigsen Frogn J.F.F K1
344 Vidar Crosby Moss og Omegn J.F.F C
355 Åshild Camilla Nordli Østlandske S.S. K1
366 Christian Rød Karlsen Brunlanes S.S. J
 
Lag 7 Kl: 09:40 - Bane 1
Kl: 10:40 - Bane 2
Kl: 11:40 - Bane 3
371 Anders Rånes Jensen Skjeberg og Omegn J.F.F A
382 Anne-Ragnhild Bjørge Glåmdal L.S. K1
393 Isak N Triumf Frogn J.F.F C
404 Even Smedstad Glåmdal L.S. B
415 Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
426 Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
 
Lag 8 Kl: 09:40 - Bane 2
Kl: 10:40 - Bane 3
Kl: 11:40 - Bane 1
431 Anders Quist Jensen Råde J.F.F A
442 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F C
453 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
464 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V55
475 Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
486 Espen Nerdrum (ingen klubb) B
 
Lag 9 Kl: 09:40 - Bane 3
Kl: 10:40 - Bane 1
Kl: 11:40 - Bane 2
491 Magne Gusland Brunlanes S.S. A
502 Marius Sørengen Ski J.F.F B
513 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55
524 Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F C
535 Marcus Langmyr Kroken J.F.F C
546      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)