www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Løiten S.S.
 
NM Compak sporting - Løiten S.S.
8. til 9. august 2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 180
Navn Klubb Klasse Startnr
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A51
Adrian Wingquist Dalsjø Glåmdal L.S. J149
Adrian Solli Bergen L.K. C37
Agnete Arnesveen Løiten S.S. K1111
Amund Hiksdal Nordvegen L.K. A7
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A78
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A84
Anders Koppang Almås Bømlo S.S.K C162
Anders Vedøy Stavanger L.K. B74
Anette Storeskar Glåmdal L.S. K177
Anja Dramstad Glåmdal L.S. K148
Antti Heikkilä (ingen klubb) Åpen125
Arne Johannesen Stavanger L.K. V6527
Arnold Klokseth Bergen L.K. Åpen69
Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A118
Asbjørn Koller Buttentjern L.S.K B179
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A63
Atle Wedum Olsen Løiten S.S. A169
Balder Hole Time S.S.K U89
Benjamin Solsvik Bergen L.K. C92
Bent Haga Johannessen Team Hagleskyting A115
Bjarte Olav Grimen Bergen L.K. A49
Bjørn-Erik Hildonen Varanger S.S.K A137
Bjørn Johansen Rana J.F.F B70
Bjørnar Jensås Nidaros S.K. A147
Brede Ensrud Løiten S.S. C175
Bård Thuve Løiten S.S. B53
Caroline Waller Brunlanes S.S. K125
Christian Rød Karlsen Brunlanes S.S. J148
David Holand Nordvegen L.K. A166
Edvart Skogli Moss og Omegn J.F.F B1
Eirik Møller Kristiansand S J.F.F C26
Eirik Nordbø Nordvegen L.K. A47
Eirik Tanum Brunlanes S.S. A30
Elling Tryterud Sokna L.K. A23
Espen Teppdalen Nordsveen Østlandske S.S. J61
Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B160
Even Smedstad Glåmdal L.S. B95
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B134
Frode Kristoffersen Sokna L.K. B15
Geier Barlie Ski J.F.F C124
Geir Ståle Vie Brunlanes S.S. V5531
Geir Kvilhaugsvik Stavanger L.K. B135
Geir Lyngvær Østlandske S.S. A108
Geir Walland Stavanger L.K. B44
Geir Wemmestad-Haaland Nittedal og Hakadal S.J.F.F V6519
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F Åpen55
Gro Anita Ynnesdal Bømlo S.S.K K1105
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F A86
Hans Christian Jordan Sokna L.K. A34
Henning Loe Nidaros S.K. A144
Henning Løkken (ingen klubb) A141
Henning Solem Siljan S.S. V556
Henrik Alstad Team Hagleskyting V5528
Håkon Herskedal Ersland Bømlo S.S.K C110
Håkon Lode Thorsen (ingen klubb) U75
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55142
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F B97
Håvard Thoresen Sokna L.K. U46
Idar Bølgenhaugen Sokna L.K. B104
Imre Hole Time S.S.K U42
Isac Ynnesdal Bømlo S.S.K U8
Isak Thaule-Pedersen (ingen klubb) U132
Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K140
Jan Christian Thoresen Sokna L.K. A24
Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting A62
Jan Hallvard Myhren Team Hagleskyting B173
Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F C116
Jan Mortimer Brittner (ingen klubb) Åpen102
Jan Åge Brekke Tvedestrand J.F.F C45
Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F K159
Jarle Nymoen Sokna L.K. B20
Jens Magne Stavland Bømlo S.S.K B120
John-Ole Elseth Nordskog Siljan S.S. A119
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F U159
Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V553
Jon Kvilhaugsvik Stavanger L.K. V7357
Jon Thommesen Skien P.K. A129
Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A177
Jostein Vibstad Namdal S.S.L V5576
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F J172
Jørn Harkjær Kroken J.F.F B38
Jørn Heggbrenna Trysil S.S. C103
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A93
Kenneth Eikenes Bærum J.F.F A16
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A146
Kim Andre Bjørnstad Løiten S.S. C157
Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. A122
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F B52
Kjell Tore Mæland Bømlo S.S.K B67
Kjell Skoglund Kroken J.F.F V652
Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. B68
Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A96
Knut Nordli Løiten S.S. C79
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V5566
Kristoffer Jensås Nidaros S.K. U143
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F C80
Leif Henry Klokset Løiten S.S. C39
Lene Storbæk Trysil S.S. K135
Lennart Skoglund Kroken J.F.F V5583
Linus TegleSundt (ingen klubb) U32
Mads Bø (ingen klubb) Åpen113
Magne Gusland Brunlanes S.S. A41
Magne Gåsvand Rindal S.S. A150
Magnus Darbo Sokna L.K. A167
Magnus Stenbrenden Trysil S.S. B139
Malene Nygaard Kroken J.F.F K198
Malin Emilie Hoel Wang Løiten S.S. J151
Marie Kathrin Grinder Glåmdal L.S. K1101
Marius Johansson (ingen klubb) C72
Marius Sørengen Ski J.F.F B145
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A174
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F C81
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. A36
Martin Skoglund Kroken J.F.F A121
Mathias Brennhaug Tynset J.F.F C87
Milo Stanisic Waagaard Sokna L.K. A71
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A123
Mortén Resell Tynset J.F.F A13
Murat Demir Stavanger L.K. C140
Nerijus Podzeckas Stavanger L.K. B18
Nicolai Wagner Team Hagleskyting J73
Nicolai Ynnesdal Bømlo S.S.K J12
Ola Eirik Bolme Rindal S.S. B130
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F J107
Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V55106
Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J163
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A60
Ole Bråteseter Glåmdal L.S. J168
Ole Smevoll Rindal S.S. A154
Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V6554
Per Kristian Kleven Trysil S.S. C82
Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A14
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F V55171
Per Østigård Tynset J.F.F V6522
Petter Martinsen Åmot J.F.F A94
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F V55126
Raymond Skaar Bergen L.K. Åpen50
Roar Olsen Grasåsen S.S. A178
Roger Granli Østlandske S.S. B21
Ronny Hokåsmoen Glåmdal L.S. B138
Ronny Olafsen Løiten S.S. C153
Runar Holberg (ingen klubb) C58
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. B164
Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F C109
Severin Larsen Østlandske S.S. A11
Silje Bjørnstad Steen Bergen L.K. K185
Simen Høgberg Slaastad Glåmdal L.S. J112
Simen Johannessen Team Hagleskyting J99
Simon Sommerfeld Bergen L.K. Åpen161
Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. B91
Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F B114
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B43
Stian Eikåsen Time S.S.K C156
Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F A127
Sveinung Lien Nordvegen L.K. B88
Terje Gravklev Siljan S.S. A90
Thomas Lien Nordvegen L.K. J17
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A176
Thore Grinden Løiten S.S. V555
Tom Erik Fjelde Kvinnsland Stavanger L.K. J170
Tom Nalum Brunlanes S.S. A65
Tommy Andersen Siljan S.S. A33
Tommy Fjelde Stavanger L.K. V55155
Tonje Fuglås Kvendbø Åmot J.F.F K1133
Torbjørn Lunde Bergen L.K. Åpen152
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A4
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V5510
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F U165
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K156
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A29
Valeria Lindvåg Brunlanes S.S. K1131
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K1180
Vidar Bonnegolt Brunlanes S.S. V55158
Zain Rage Stavanger L.K. C117
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K164
Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A128
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V559
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A100
Øyvind Steinsbø Bømlo S.S.K B136


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)