www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2020 Skeet - LEIRDUE.NET
2020

Oppdatert: 21.09.2020 kl 01:00

Ranking Skeet 2020


Klasse K1
1.
Malin Farsjø

Sannidal Trap
115113103331
2.
Barbro Breivik

Østlandske S.S.
105102207
3.
Silje Bjørnstad Steen

Bergen L.K.
483381

Klasse Jm
1.
Håkon Saxrud

Eplerød S.S.
10095938885461
2.
Elias Odland

Bergen L.K.
9690818067414
3.
Espen Teppdalen Nordsveen

Østlandske S.S.
9895193
Arne Johan Kartveit

Bergen L.K.
9796193
5.
Sander Lisarud

Åsnes J.F.F
8686
6.
Daniel Andre Troli

Varanger S.S.K
3030

Klasse V55
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes S.S.
112111107330
2.
Frank Hansen

Åsnes J.F.F
112109107328
3.
Tor Espevoll

Bergen L.K.
898770246
4.
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
103101204
5.
Tonny Christiansen

Bergen L.K.
10292194
6.
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
8477161
7.
Freddy Jensen

Bærum J.F.F
104104
8.
Arne Andersen

Buttentjern L.S.K
9191
9.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
9090
10.
Egil Nodland

Bergen L.K.
8686
11.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
8080
12.
Yngve Dahler

Sandefjord L.S.
7878
13.
Jan Gunnes

Alta J.F.F
7474

Klasse S
1.
Jørgen Engen

Oslo skeet- og trapklubb
120120119118117594
2.
Geir Heggertveit

Bergen L.K.
117116114114113574
3.
Kim Anders Øvrid

Oslo skeet- og trapklubb
115115112105105552
4.
Sigbjørn Løes

Bergen L.K.
1031031019995501
5.
Thomas Edvardsdal

Bergen L.K.
109101909087477
6.
Lars Halkjelsvik Espevoll

Kismul S.S.K
9999989486476
7.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
9591907974429
8.
Claudio Melo

Bergen L.K.
101999695391
9.
Kurt Louis Krogsæter

Bergen L.K.
100969591382
10.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
8379706968369
11.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
121117117355
12.
Benjamin Solsvik

Bergen L.K.
96907170327
13.
Espen Harbosen

Åsnes J.F.F
1089990297
14.
Daniel Stokker Thingnes

Eplerød S.S.
10310187291
15.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
120117237
16.
Harald Jensen

Oslo skeet- og trapklubb
117115232
17.
Knut Rustad

Åmot J.F.F
118107225
18.
Andreas Bakke Myking

Asker J.F.F
113110223
19.
Marius Johansson

Bergen L.K.
897162222
20.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
113108221
21.
Trond Olsen

Kismul S.S.K
8169150
22.
Stian Skansen

Bergen L.K.
7169140
23.
Tom Beier Jensen

Oslo skeet- og trapklubb
118118
24.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
115115
Stian Brunæs Johannessen

Sandefjord L.S.
115115
26.
Vidar Myhrehagen

Østlandske S.S.
110110
27.
Yngve Kleppang

Sandefjord L.S.
108108
28.
Stener Kalberg

Eplerød S.S.
106106
29.
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
103103
30.
Atle Wedum Olsen

Løiten S.S.
102102
31.
Are Severin Martinsen

Bergen L.K.
9999
32.
Bjørn Trydal

Trysil S.S.
9898
Jan Egil Rosvoll

Bergen L.K.
9898
34.
Christer Jansson

Østlandske S.S.
9797
35.
Dan Randa

Alta J.F.F
9595
36.
Kristian Clausen

Sandefjord L.S.
9191
37.
Ole-Anders Iglerød

Oslo skeet- og trapklubb
8686
38.
Ørjan Fadnes

Bergen L.K.
8585
39.
Erik Norhamo

Oslo skeet- og trapklubb
8484
40.
Bjørn-Erik Hildonen

Varanger S.S.K
8181
41.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
7878
Sondre Magnussen Aardal

Bergen L.K.
7878
43.
Lars Norhamo

Oslo skeet- og trapklubb
7272
44.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
6868
45.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
6464
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
6464
47.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
4444
48.
Kristin Hofseth

Varanger S.S.K
4141
49.
Jim Klungerbo

Varanger S.S.K
3636
50.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
3333
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)