www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2020 Skeet - LEIRDUE.NET
2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 72
Navn Klubb Klasse
Andreas Bakke Myking Asker J.F.F S
Are Severin Martinsen Bergen L.K. S
Arne Johan Kartveit Bergen L.K. Jm
Arne Andersen Buttentjern L.S.K V55
Atle Wedum Olsen Løiten S.S. S
Barbro Breivik Østlandske S.S. K1
Benjamin Solsvik Bergen L.K. S
Bjørn Andre Troli Varanger S.S.K S
Bjørn-Erik Hildonen Varanger S.S.K S
Bjørn Trydal Trysil S.S. S
Christer Jansson Østlandske S.S. S
Claudio Melo Bergen L.K. S
Dan Randa Alta J.F.F S
Daniel Andre Troli Varanger S.S.K Jm
Daniel Stokker Thingnes Eplerød S.S. S
Egil Nodland Bergen L.K. V55
Elias Odland Bergen L.K. Jm
Erik Norhamo Oslo skeet- og trapklubb S
Erik Watndal Moss og Omegn J.F.F S
Espen Harbosen Åsnes J.F.F S
Espen Teppdalen Nordsveen Østlandske S.S. Jm
Frank Hansen Åsnes J.F.F V55
Freddy Jensen Bærum J.F.F V55
Geir Heggertveit Bergen L.K. S
Gry Helander Våga Varanger S.S.K S
Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F S
Harald Jensen Oslo skeet- og trapklubb S
Håkon Saxrud Eplerød S.S. Jm
Ivar Hopsdal Kismul S.S.K S
Jan Egil Rosvoll Bergen L.K. S
Jan Gunnes Alta J.F.F V55
Jan Hofseth Varanger S.S.K S
Jim Klungerbo Varanger S.S.K S
Jonas Filtvedt Åmot J.F.F S
Jørgen Engen Oslo skeet- og trapklubb S
Kim Anders Øvrid Oslo skeet- og trapklubb S
Knut Rustad Åmot J.F.F S
Kristian Clausen Sandefjord L.S. S
Kristin Hofseth Varanger S.S.K S
Kurt Louis Krogsæter Bergen L.K. S
Lars Emil Sukuvara Varanger S.S.K S
Lars Halkjelsvik Espevoll Kismul S.S.K S
Lars Norhamo Oslo skeet- og trapklubb S
Leif Henry Klokset Løiten S.S. S
Malin Farsjø Sannidal Trap K1
Marius Johansson Bergen L.K. S
Odd Helge Sukuvara Varanger S.S.K S
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F V55
Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V55
Ole-Anders Iglerød Oslo skeet- og trapklubb S
Reidar Karlsen Alta J.F.F V55
Sander Lisarud Åsnes J.F.F Jm
Sigbjørn Løes Bergen L.K. S
Silje Bjørnstad Steen Bergen L.K. K1
Simon Martin Bruarøy Kismul S.S.K S
Sondre Magnussen Aardal Bergen L.K. S
Stener Kalberg Eplerød S.S. S
Stian Brunæs Johannessen Sandefjord L.S. S
Stian Skansen Bergen L.K. S
Ståle Myklebust Bergen L.K. V55
Thomas Adriaan Morel Kismul S.S.K S
Thomas Edvardsdal Bergen L.K. S
Tom Beier Jensen Oslo skeet- og trapklubb S
Tom Nalum Brunlanes S.S. S
Tonny Christiansen Bergen L.K. V55
Tor Espevoll Bergen L.K. V55
Trond Olsen Kismul S.S.K S
Vidar Myhrehagen Østlandske S.S. S
Yngve Dahler Sandefjord L.S. V55
Yngve Kartveit Bergen L.K. V55
Yngve Kleppang Sandefjord L.S. S
Ørjan Fadnes Bergen L.K. S


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)