www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - SØNDAG - Åmot J.F.F
21. juni 2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 247
Navn Klubb Klasse
Agnete Arnesveen Løiten J.F.F B
Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Presterud Aurskog J.F.F C
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
André Grøtli Aurskog J.F.F C
Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
Anja Dramstad Skogen J.S.K B
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Arnfinn Mo Åmot J.F.F B
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bendik Øfsti Herje Levanger J.F.L B
Bente Bergheim Vestsiden J.F.F F
Bente Helgesen Tynset J.F.F F
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
Bjørn Tidemandsen Åmot J.F.F B
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Brede Ensrud Løiten J.F.F A
Bård Thuve Løiten J.F.F A
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F B
Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
Cato Wang Løiten J.F.F B
Christer Tollefsen Åmot J.F.F B
Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
Christian Larsen Sunndal J.F.F C
Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F
Christine Nicolaysen Vang J.F.F F
Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F A
Daniel Peter Glomb Tynset J.F.F C
Edvart Skogli Frogn J.F.F A
Eilert Westlie Åmot J.F.F E1
Eirik Skogli Østby J.F.F B
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F B
Emil Berg Bjørkelangen J.F.F -
Erlend Våga Fløttum Melhus J.F.F B
Espen Harbosen Åsnes J.F.F B
Espen Nordseth Nordre Elverum J.F.G.F B
Espen Teppdalen Nordsveen Åmot J.F.F D2
Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F B
Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
Even Hansen Smedbak Åsnes J.F.F C
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Frode Sneve Strand Nidaros J.S.K B
Frode-Johny Johansen Kongsvinger J.F.F B
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
Gabriella Anna Maiju Strandberg Bjørkelangen J.F.F -
Geier Barlie Ski J.F.F A
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
Geir Lyngvær Gjemnes J.F.F A
Geir Silkoset Sørskogbygda J.S.K C
Gisle Nesbakk Ski J.F.F B
Gro Anita Ynnesdal Bømlo J.F.L B
Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F B
Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
Hans-Marius Myrvang Kongsvinger J.F.F B
Helge Rønning Tynset J.F.F B
Henning Løkken Tynset J.F.F C
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
Henrik Killingmo Holtan Aurskog J.F.F C
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
Håvard Lutdal Levanger J.F.L B
Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F A
Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Jan Ove Fuglebrenden Løiten J.F.F B
Jan Vegar Studsrud Rakkestad og Degernes J.F.F B
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F F
Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
Jens Lavik Sander Sør-Odal J.F.F B
Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L A
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Jim Erik Sørlie Hof Vestre J.F.F B
Joackim Harethon Aurskog J.F.F C
John Arne Torp Skogen J.S.K D2
Jon Arne Ullerud Aurskog J.F.F C
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
Jonny Løkken Nordre Elverum J.F.G.F B
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Jørn Heggbrenna Trysil J.F.F A
Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F B
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim Sletner Aurskog J.F.F C
Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F C
Kjetil Pedersen Tjølling J.F.F B
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Knut Bentzen Levanger J.F.L E1
Knut Nordli Løiten J.F.F A
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F A
Kristian Meldahl Bråten Hof Vestre J.F.F B
Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros J.S.K B
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F C
Lars Iversen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
Lars Skugstad Aurskog J.F.F C
Leif Henry Klokset Løiten J.F.F B
Lene Storbæk Trysil J.F.F B
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
Mads Hovland Lunner J.F.F B
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magne Gåsvand Rindal J.F.L B
Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F A
Malene Nygaard Kroken J.F.F A
Malene Sigvartsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
Malin Farsjø Sannidal J.F.F F
Mantas Maciunskas Andebu J.F.F C
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
Martin Eriksen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Martin Haga Jensen Brunlanes J.F.F B
Mathias Brennhaug Tynset J.F.F B
Mathilde Elvegård Ski J.F.F B
Merete Bjørnson Vestsiden J.F.F F
Milo Stanisic Waagaard Sokna J.F.F A
Morten Berglie Høland J.F.F C
Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
Mortén Resell Tynset J.F.F B
Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
Nikolai Torp Skogen J.S.K A
Nina Bentzen Levanger J.F.L F
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ola Eirik Bolme Rindal J.F.L B
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
Ole Martin Bekken Åmot J.F.F C
Ole Martin Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Ole kristian Skavås Ski J.F.F C
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Udnes J.F.F B
Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
Oscar Iwe Åmot J.F.F D2
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Per Østigård Tynset J.F.F E1
Petter Anvik Brunlanes J.F.F D2
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F A
Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F F
Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
Robert Syversen Åmot J.F.F B
Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
Roger Granli Stange J.F.F A
Roger Nygård Lørenskog S.S. A
Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
Ronny Fjeldvang Hemnes J.F.F B
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Rune Wischmann Sollihøgda J.F.F B
Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Sander Lisarud Åsnes J.F.F D2
Severin Larsen Stange J.F.F A
Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F B
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
Sindre Krågsrud Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
Sindre Lindstad Løiten J.F.F C
Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
Siv Zachariassen Østby J.F.F F
Stefan Mesna Bjørkelangen J.F.F C
Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
Stein H Gundersen Sandefjord J.F.F B
Stian Berglie Zachariassen Østby J.F.F C
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. A
Stian Tollefsen Åmot J.F.F A
Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
Stig Thoresen Aurskog J.F.F C
Stine Melby Løiten J.F.F F
Ståle Jacobsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Terje Stabu Ski J.F.F C
Thea Vestli Eidskog J.F.F B
Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
Thomas Ove Nilsen Aurskog J.F.F B
Thomas Michaelsen Grue J.F.F C
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F B
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
Tor Håkon Martinsen Sørskogbygda J.S.K C
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Harry Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F A
Torgeir Myhre Levanger J.F.L C
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
Torkil Fjellberg Øststranda J.F.F B
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L B
Trond Arild Bråten (ingen klubb) A
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F B
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Vegar Rønningen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Vegard Anvik Brunlanes J.F.F C
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
Yngve Dahler Nes J.F.F E2
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F A
Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
Øyvind Braseth Ringerike J.F.F B
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
Øyvind Tollefsen Åmot J.F.F B


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)