www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Compak Sporting 75 duer - Lørdag 7. Mars - Moss og Omegn J.F.F
7. mars 2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 90
Navn Klubb Klasse
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Annika Johansson Sverige K1
Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F C
Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55
Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
Bård Thuve Løiten S.S. B
Caroline Waller Brunlanes S.S. K1
Christian Rød Karlsen Brunlanes S.S. J
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F C
Dan Martin Nordeng Nedre Glomma S.S.K C
Edvart Skogli Moss og Omegn J.F.F A
Eirik Tanum Brunlanes S.S. A
Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F K1
Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F C
Eva Theresa Fekete Team Hagleskyting K1
Even Smedstad Glåmdal L.S. A
Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F C
Geier Barlie Ski J.F.F C
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F A
Hans Christian Jordan Sokna L.K. A
Henning Solem Siljan S.S. V55
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
Isak N Triumf Nedre Glomma S.S.K C
Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K1
Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Jan Fredrik Ørmen Buskerud J.F.F V55
Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting A
Jan-Didrik Ørmen Buskerud J.F.F B
Jan Aanes Sandefjord L.S. V65
Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F K1
John-Ole Elseth Nordskog Siljan S.S. A
Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55
Jon Tore Gravdal Eidsberg J.F.F V65
Jonas Sandahl Sverige B
Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C
Kenneth Løvmyr Skjeberg og Omegn J.F.F C
Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. A
Kim Erik Tanglien Sandefjord L.S. C
Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. B
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V55
Ludvig Løvall Brunlanes S.S. J
Magne Gusland Brunlanes S.S. A
Magnus Darbo Sokna L.K. A
Malene Nygaard Kroken J.F.F K1
Mantas Maciunskas Team Hagleskyting C
Marius Sørengen Ski J.F.F B
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Markus Larsson Sverige A
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. A
Martin Moen Sokna L.K. B
Nicolai Wagner Team Hagleskyting J
Nils Jørgen Aas Brunlanes S.S. C
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskerud J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V65
Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
Petter Martinsen Åmot J.F.F A
Roar Olsen Grasåsen S.S. A
Roger Granli Østlandske S.S. B
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
Severin Larsen Østlandske S.S. A
Simen Høgberg Slaastad Glåmdal L.S. J
Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F B
Stian Kant (ingen klubb) C
Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F A
Sven Roar Gran Nedre Glomma S.S.K C
Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Thomas Paulsen Onsøy J.F.F C
Thor Hjalmarsen Glåmdal L.S. V55
Thore Grinden Løiten S.S. V55
Tom Nalum Brunlanes S.S. A
Tommy Lövgren Sverige V55
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
Trond Henning Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Vidar Crosby Moss og Omegn J.F.F C
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1
Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)