www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Ringebu og Fåvang J.F.F
 
Opplandscupen R.F. - Ringebu og Fåvang J.F.F
4. august 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 2
1      
2 Henning Godlien Strand Ringebu og Fåvang J.F.F C
3 Christen Bårdsløkken Ringebu og Fåvang J.F.F C
4 Eirik Bjørnevaagen Ringebu og Fåvang J.F.F C
5 Jon Are Sæther Åsnes J.F.F E1
 
Lag 3
1 Trygve Henning Holthe Biri J.F.F E2
2 Tom Atle Holthe Biri J.F.F A
3 Roy Helli Biri J.F.F B
4 Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K E1
5 Erik Sydbøge Biri J.F.F B
 
Lag 4
1 Per Norbert Stodola Søndre Land J.F.F B
2 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
3 Stine Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F F1
4 Rune Olsen Gjøvik og Vardal J.F. B
5 Ivan Antonin Stodola Søndre Land J.F.F C
 
Lag 5
1 Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F A
2 Bjørn Wiggo Bergum Gjøvik og Vardal J.F. A
3 Morten Ninive Solli Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
4 Magnus Engeli Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 D1
5 Trond Eklund Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
 
Lag 6
1 Lars-Ivar Græsli Alvdal J.F.F B
2 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
3 Roy Arne Jonsen Heidal J.F.F A
4 Ole Jonas Bråtesveen Heidal J.F.F A
5 Paul Øien Heidal J.F.F B
 
Lag 7
1 Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A
2 Sigurd Øien Heidal J.F.F A
3 Thore Grinden Løiten J.F.F A
4 Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
5 Monica Skår Løiten J.F.F F1
 
Lag 8
1 Kai Engeli Vestre Toten J.F.F A
2 Thor Skjør Vestre Toten J.F.F C
3 Martin Kleven Ringebu og Fåvang J.F.F C
4 Hans Arve Rustestuen Nordre Land J.S.K E1
5 Rolf Kristian Eilertsen Biri J.F.F B
 
Lag 9
1 Klas Inge Elisenberg Løiten J.F.F A
2 Henning Brattlien Biri J.F.F E1
3 Cato Wang Løiten J.F.F C
4 Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F A
5 Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
 
Lag 10
1 Vegar Kveum Sel J.F.F B
2 Robert Jensvoll Kvam J.F.F A
3 Ken-Are Olafsen Fron J.F.F A
4 Anton Mellemsdokken Fron J.F.F A
5 Mats Olafsen Søndre Land J.F.F C
 
Lag 11
1 Simen Olafsen Alvdal J.F.F C
2 Kjetil Kleven Ringebu og Fåvang J.F.F B
3 Arne Bårdsløkken Ringebu og Fåvang J.F.F D2
4 Kai Arne Skreden Fron J.F.F A
5      
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)