www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Onsøy J.F.F
 
Påskekarusellen/xxl cup - Onsøy J.F.F
20. april 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 63
Navn Klubb Klasse
Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Bjørn Ingar Linnderud Askim og Omegn J.F.F A
Bjørn Berg Onsøy J.F.F E2
Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E1
Christian Gjerløv Onsøy J.F.F B
Christoffer Westreng Hvaler J.F.F C
Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F B
Daniel Gjerløv Onsøy J.F.F D2
Ebel Aslaksen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
Espen Dahlstrøm Hvaler J.F.F C
Frank Fossum Båstad Grunneier J.F.F E1
Fredrik Fiskerud Bjørkelangen J.F.F D1
Fredrik Ileby Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F E1
Geir Lindem Råde J.F.F A
Gudmund Kalvik Kjøniksen Råde J.F.F E1
Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F E1
Hans Petter Holme Onsøy J.F.F C
Hans Pedersen Frogn J.F.F E2
Helene Louise Mathisen Guldhaug Onsøy J.F.F F
Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F B
Iver Ileby Iversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden B
John Egil Stanes Eidsberg J.F.F E1
Jon Fredrik Vesteng Trøgstad J.F.F D2
Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
Jostein Skjelin Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F C
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D1
Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C
Kjell Magnus Rivera-Høgberg Skjeberg og Omegn J.F.F C
Kjell Wattum Enebakk J.F.F E2
Knut Haugen Svinndal J.F.F A
Kristian Andre Guldhaug Onsøy J.F.F B
Linn Monica Pålerud Råde J.F.F F
Lise Wold Enebakk J.F.F E1
Morten Grefslie Eidsberg J.F.F B
Odd Ivar Kjøniksen Råde J.F.F E1
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Ole Petter Nordli Eidsberg J.F.F A
Patrik Dahlstrøm Hvaler J.F.F D1
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
Petter Svanevik Borge J.F.F C
Roger Andreassen Onsøy J.F.F E2
Ronny Lund Eidsberg J.F.F A
Ronny Syversen Råde J.F.F E2
Rune Aukland Eidsberg J.F.F A
Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F1
Sjur Anders Sandvig Råde J.F.F D1
Solveig Rivera-Høgberg Skjeberg og Omegn J.F.F D1
Steinar Kaspersen Skjeberg og Omegn J.F.F E1
Sten-Arild Pettersen Råde J.F.F E2
Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C
Thomas Paulsen Onsøy J.F.F C
Thor-Anders Gjulem Eidsberg J.F.F E2
Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F B
Tom-Erik Kaspersen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F B
Trine Kjøniksen Råde J.F.F F1
Viggo Bjerkansmo Onsøy J.F.F B
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)