www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sarpsborg og Omegn J.F.F
 
100 Duer Lk-Kval - Sarpsborg og Omegn J.F.F
19. oktober 2019

Oppdatert: 19.10.2019 kl 17:10

Resultater klassedelt

Jury: Anders Rånes Jensen, Pål Høines, John Solbakken

Klasse A
Leif Henry Klokset
Råde J.F.F
23252525Sum: 98
Ole Kristian Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
25242424Sum: 97
Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K
23232425Sum: 95
Ole Johan Sæternes
Skien J.F.F
24242422Sum: 94
Pål Høines
Nedre Glomma S.S.K
22222324Sum: 91
Ole Petter Nordli
Eidsberg J.F.F
22232322Sum: 90
Tore Eriksen
Onsøy J.F.F
22222223Sum: 89
Jarle Mellemsæther
Arbeidernes J.F.F Halden
20202319Sum: 82

Klasse B
Stig Erling Talgø
Sarpsborg og Omegn J.F.F
24232322Sum: 92
Odd Egil Larsen
Grasåsen S.S.
21222423Sum: 90
John Solbakken
Biri J.F.F
22232223Sum: 90
Kristian Ingvar Raaen
Krødsherad J.F.F
21212323Sum: 88
Dan Martin Nordeng
Nedre Glomma S.S.K
20242320Sum: 87
Jan Erik Bredesen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
18201819Sum: 75

Klasse C
Erik Sydbøge
Biri J.F.F
24222323Sum: 92
Stian Johansen
Skien J.F.F
23202422Sum: 89
Jon Anders Møklegård
Råde J.F.F
18192124Sum: 82
Ronny Hafsrød
Halden og Omegn J.F.F
21182219Sum: 80
Lars Gunnar Akselsen
Hvaler S.S.
19202118Sum: 78
Kenneth Hanssen
Moss og Omegn J.F.F
18172217Sum: 74

Klasse K1
Siri Marlen Lindem
Råde J.F.F
24252124Sum: 94
Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
21242021Sum: 86
Birgit Jostad Solbakken
Biri J.F.F
23241920Sum: 86

Klasse K2
Else-Brit Jensen
Arbeidernes J.F.F Halden
20222222Sum: 86
Lise Wold
Enebakk J.F.F
19182021Sum: 78
Gro Stene
Eidsberg J.F.F
18172120Sum: 76
Silje Merete Vidme
Krødsherad J.F.F
20171617Sum: 70
Trine Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
18161718Sum: 69
Signe Marie Drabløs Myrvold
Ullensaker J.F.F
13151414Sum: 56

Klasse U
Fredrik Fiskerud
Trøgstad J.F.F
24232023Sum: 90
Martin Grefslie
Eidsberg J.F.F
22192323Sum: 87
Alexander Dahl
Arbeidernes J.F.F Halden
20171824Sum: 79
Julian Svendsen
Eidsberg J.F.F
12141615Sum: 57

Klasse V55
Per Kristian Dahl
Arbeidernes J.F.F Halden
24222324Sum: 93
Odd Ivar Kjøniksen
Råde J.F.F
23222423Sum: 92
Gudmund Kalvik Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
22242321Sum: 90
Øyvind Syvertsen
Skien J.F.F
20232123Sum: 87
Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F
17212223Sum: 83

Klasse V65
Bjarne Jødahl
Ullensaker J.F.F
22232325Sum: 93
Bjørn Kristiansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
24242222Sum: 92

Klasse V73
Ronny Syversen
Råde J.F.F
22212424Sum: 91
Bjørn Haug
Enebakk J.F.F
22182320Sum: 83
Åge-Walter Hansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
20181719Sum: 74
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)