www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sarpsborg og Omegn J.F.F
 
Compac sporting 100 duer - Sarpsborg og Omegn J.F.F
9. november 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00 - Bane 1
Kl: 10:00 - Bane 2
Kl: 11:00 - Bane 3
Kl: 12:00 - Bane 4
1 Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F C
2 Oscar Iwe Oslo skeet- og trapklubb J
3 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K1
4 Magne Gusland Brunlanes S.S. A
5 Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F K1
6 Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F A
 
Lag 2 Kl: 09:00 - Bane 2
Kl: 10:00 - Bane 1
Kl: 11:00 - Bane 4
Kl: 12:00 - Bane 3
1 Kari-Matti Granholm Bjørkelangen P.K. C
2 Frode Kristoffersen Sokna L.K. B
3 Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
4 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
5 Mads Reinhold Nordensgaard Grasåsen S.S. B
6 Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F J
 
Lag 3 Kl: 09:20 - Bane 1
Kl: 10:20 - Bane 2
Kl: 11:20 - Bane 3
Kl: 12:20 - Bane 4
1 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
2 Ludvig Løvall Brunlanes S.S. J
3 Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
4 Magdalena Maj Larsen Grasåsen S.S. K1
5 Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
6 Jan Fredrik Ørmen Buskerud J.F.F V55
 
Lag 4 Kl: 09:20 - Bane 2
Kl: 10:20 - Bane 1
Kl: 11:20 - Bane 4
Kl: 12:20 - Bane 3
1 Geir Ståle Vie Brunlanes S.S. V55
2 Jan Aanes Sandefjord L.S. V65
3 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V55
4 Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A
5 Jesper Maj Larsen Grasåsen S.S. C
6 Sindre Mesna Bjørkelangen P.K. J
 
Lag 5 Kl: 09:40 - Bane 1
Kl: 10:40 - Bane 2
Kl: 11:40 - Bane 3
Kl: 12:40 - Bane 4
1 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55
2 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
3 Tom Nalum Brunlanes S.S. A
4 Caroline Waller Asker J.F.F K1
5 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
6 Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
 
Lag 6 Kl: 09:40 - Bane 2
Kl: 10:40 - Bane 1
Kl: 11:40 - Bane 4
Kl: 12:40 - Bane 3
1 Dan Martin Nordeng Nedre Glomma S.S.K C
2 Marius Sørengen Ski J.F.F C
3 Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
4 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1
5 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
6 Jon-Ulrik Ørmen Buskerud J.F.F C
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)