www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til Kroken J.F.F
 
Fredagscup Leirduesti del 3 - Kroken J.F.F
7. juni 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
3 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
4 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D1
5 Gunnar Øygarden Kroken J.F.F B
6 Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F D2
 
Lag 2
1 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
2 Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F A
3 Olav Løvåsdal Kroken J.F.F E2
4 Harald T Øygarden Kroken J.F.F E2
5 Torgeir Eikhaugen Kroken J.F.F C
6 Tommy Bergane Sannidal J.F.F C
 
Lag 3
1 Marcus Langmyr Gjerstad J.F.F C
2 Morten Åsheim Gjerstad J.F.F B
3 Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
4 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
5 Lars Erik Skoglund Kroken J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4
1 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
2 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
3 Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F B
4 Tarjei Lia Kroken J.F.F A
5 Sondre Johnsen Kroken J.F.F A
6 Ola Tarjei Grandalen Kroken J.F.F C
 
Lag 5
1 Henning Øygarden Kroken J.F.F B
2 Terje Roalstad Kroken J.F.F C
3 Jan Olav Halvorsen Froland J.F.F A
4 Kristoffer Aas Froland J.F.F C
5 Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6
1 Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
2 Harald Haugom Sannidal J.F.F A
3 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
4 Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F F
5 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7
1 Malene Nygaard Kroken J.F.F F1
2 Hanne Dalen Kroken J.F.F F1
3 Jon A. Nesland Kroken J.F.F E1
4 Ole Tommy Nyland Kroken J.F.F C
5 Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8
1 Bjørn Nicolaysen Kroken J.F.F A
2 Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F A
3 Martin Skoglund Kroken J.F.F B
4 Kristian Sandaas Levangsheia J.F.F C
5 Torbjørn Gautefald Sannidal J.F.F B
6      
 
Lag 9
1 Bjarte Olav Grimen Åsane J.F.F A
2 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
3 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
4 Kjetil Pedersen Tjølling J.F.F B
5 Rune Lauritzen Eidanger J.F.L A
6 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)