www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Svinndal J.F.F
 
NT Svinndal 23-3 - Svinndal J.F.F
23. mars 2019

Oppdatert: 23.03.2019 kl 15:55

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.

Klasse A
Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
24252422Sum: 95
Leif Henry Klokset
Råde J.F.F
24222424Sum: 94
Jarle Mellemsæther
Arbeidernes J.F.F Halden
23242324Sum: 94
Henning Ihleby
Råde J.F.F
24212323Sum: 91
Tor Erik Nilsen
Svinndal J.F.F
24202521Sum: 90
Kristian Andre Guldhaug
Onsøy J.F.F
23242220Sum: 89
Raymond Eggesvik
Svinndal J.F.F
25222220Sum: 89
Frode Bjervamoen
Skien J.F.F
21212323Sum: 88
Rune Aukland
Eidsberg J.F.F
22212322Sum: 88
Ronny Lund
Eidsberg J.F.F
22222121Sum: 86
Ole Kristian Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
24202121Sum: 86
Knut Haugen
Arbeidernes J.F.F Halden
19232320Sum: 85
Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
24211821Sum: 84
Gjermund Aas
Ullensaker J.F.F
23212218Sum: 84
Monrad Uvaag
Askim og Omegn J.F.F
23212019Sum: 83
Geir Lindem
Råde J.F.F
18222019Sum: 79

Klasse B
Thomas Knudsen
Svinndal J.F.F
23222022Sum: 87
Dan Martin Nordeng
Nedre Glomma S.S.K
23202218Sum: 83
Trond Henning Hansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
18202222Sum: 82
Bjørn Ingar Linnderud
Askim og Omegn J.F.F
20222119Sum: 82
Inge Andre Østhagen
Ullensaker J.F.F
20192219Sum: 80
John Aamodt-Haug
Svinndal J.F.F
22192116Sum: 78
Olav Knai
Ullensaker J.F.F
22181819Sum: 77
Kristian Ingvar Raaen
Krødsherad J.F.F
19161921Sum: 75

Klasse C
Jørgen Kristoffersen
Råde J.F.F
22202120Sum: 83
Jon Anders Møklegård
Råde J.F.F
20232117Sum: 81

Klasse K1
Siv Helen Eriksen
Råde J.F.F
20212120Sum: 82
Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
16191418Sum: 67

Klasse K2
Ina Marie Hemstad
Sarpsborg og Omegn J.F.F
23181715Sum: 73
Trine Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
20162014Sum: 70
Silje Merete Vidme
Krødsherad J.F.F
12101412Sum: 48

Klasse U
Jørgen Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
23242222Sum: 91

Klasse V55
Øyvind Syvertsen
Skien J.F.F
22242321Sum: 90
Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F
23212118Sum: 83
Audun Aamodt
Svinndal J.F.F
20221821Sum: 81
Per Kristian Dahl
Arbeidernes J.F.F Halden
20201921Sum: 80
Odd Ivar Kjøniksen
Råde J.F.F
18212219Sum: 80
Gudmund Kalvik Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
21201720Sum: 78
Geir Guldhaug
Onsøy J.F.F
2324220Sum: 69
Frank Fossum
(ingen klubb)
0000Sum: 0

Klasse V65
Bjørn Kristiansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
23242423Sum: 94
John Egil Stanes
Eidsberg J.F.F
22212320Sum: 86
Gunnar Kjøniksen
Råde J.F.F
20212023Sum: 84
Kjell Arne Haugland
Nedre Glomma S.S.K
14151914Sum: 62

Klasse V73
Ronny Syversen
Råde J.F.F
21202124Sum: 86
Åge-Walter Hansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
22182119Sum: 80
Ebel Aslaksen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
16181818Sum: 70
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)