www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Nidaros S.K.
 
NM Fitasc compak sporting - Nidaros S.K.
8. til 9. juli 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 103
Navn Klubb Klasse
Agnete Arnesveen Løiten S.S. K1
Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V55
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1
Arne Johannesen Stavanger L.K. V65
Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bendik Øfsti Herje Team Hagleskyting A
Bjørn Tandberg Sokna L.K. B
Bjørn Trydal Trysil S.S. A
Bård Thuve Løiten S.S. B
Edvart Skogli Moss og Omegn J.F.F B
Eirik Nordbø Nordvegen L.K. A
Eirik Tanum Brunlanes S.S. A
Elling Tryterud Sokna L.K. A
Erling Westgård (ingen klubb) C
Even Smedstad Glåmdal L.S. B
Fredrik Fiskerud Trøgstad J.F.F U
Geir Lasse Aune Trondheim J.F.F C
Geir Lyngvær Østlandske S.S. A
Geir Smistad Nidaros S.K. C
Geir Walland Stavanger L.K. V55
Gro Anita Ynnesdal Bømlo S.S.K K1
Hans Lindvard Tryterud Sokna L.K. A
Harald Ekli Nidaros S.K. V65
Harald Haugom Sannidal Trap V55
Henning Loe Nidaros S.K. A
Henning Solem Siljan S.S. V55
Henriette Schibstad Stavanger L.K. K1
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting A
Jens Henrik Haukdal Nidaros S.K. J
Jens Magne Stavland Bømlo S.S.K B
Jesper Maj Larsen Grasåsen S.S. C
Jimmy Lungström Bømlo S.S.K A
Johan Kvam Team Hagleskyting B
Jostein Vibstad Namdal S.S.L V55
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
Kenneth Eikenes Bærum J.F.F B
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
Kenth Nilsen Tvedestrand J.F.F C
Kim Andre Hjalmarsen Lørenskog S.S. A
Kjell Nicolaisen Siljan S.S. V65
Kjell Skoglund Kroken J.F.F V55
Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. B
Knut Erik Bergum Sannidal Trap C
Lene Storbæk Trysil S.S. K1
Lennart Skoglund Kroken J.F.F V55
Mads Reinhold Nordensgaard Grasåsen S.S. B
Magne Gusland Brunlanes S.S. A
Magne Gåsvand Rindal S.S. A
Malene Nygaard Kroken J.F.F K1
Marie Kathrin Grinder Glåmdal L.S. K1
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. J
Mathias Brennhaug Tynset J.F.F C
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F U
Morten Bergersen Grasåsen S.S. C
Mortén Resell Tynset J.F.F A
Nerijus Podzeckas Stavanger L.K. C
Nicolai Wagner Sandefjord L.S. J
Nicolai Ynnesdal Nordvegen L.K. J
Ola Eirik Bolme Rindal S.S. B
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V55
Ole Johan Kvendbø Nordvestlandet L.K. V55
Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J
Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V55
Per Østigård Tynset J.F.F V65
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
Raymond Skaar Bergen L.K. C
Roar Olsen Grasåsen S.S. A
Rolf Inge Haugholt Sannidal Trap C
Ronny Hokåsmoen Glåmdal L.S. B
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
Severin Larsen Østlandske S.S. B
Simon Sommerfeld Bergen L.K. C
Sondre Johnsen Kroken J.F.F A
Stian Bjørklund Sokna L.K. C
Stig Smistad Nidaros S.K. A
Stig Zachariassen Narvik P.K. C
Svein Brødsjø Kroken J.F.F V55
Sveinung Lien Nordvegen L.K. B
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F J
Thomas Lien Nordvegen L.K. J
Thomas Osjord Stavanger L.K. C
Thor Hjalmarsen Lørenskog S.S. V55
Tom Erik Fjelde Kvinnsland Stavanger L.K. J
Tom Nalum Brunlanes S.S. A
Tommy Andersen Siljan S.S. A
Tommy Fjelde Stavanger L.K. V55
Tonje Fuglås Kvendbø Åmot J.F.F K1
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F B
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F U
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap C
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Vidar Bonnegolt Brunlanes S.S. V55
Zain Rage Stavanger L.K. C
Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F B




Påmeldte deltakere

Sum antall deltakere: 2
Navn Klubb Klasse
John-Ole Elseth Nordskog Siljan S.S. Jm
Ludvig Løvall Brunlanes S.S. J


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)