www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Nidaros S.K.
 
NM Fitasc compak sporting - Nidaros S.K.
8. til 9. juli 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 176
Navn Klubb Klasse Startnr
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A96
Adrian Wingquist Dalsjø Glåmdal L.S. J27
Agnete Arnesveen Løiten S.S. K1137
Alf Gjengstø Nordvestlandet L.K. V65111
Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V5585
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A20
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A157
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A11
Anette Storeskar Glåmdal L.S. K191
Anja Dramstad Grasåsen S.S. K1119
Arne Johannesen Stavanger L.K. V65171
Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A43
Arvid Haugen Bæverdalen P.K. V6584
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A1
Bendik Øfsti Herje Team Hagleskyting A61
Bent A. Døving Nordvestlandet L.K. B58
Bjarte Olav Grimen Bergen L.K. A39
Bjørn Johansen Rana J.F.F B86
Bjørn Tandberg Sokna L.K. B73
Bjørn Trydal Trysil S.S. A72
Bjørnar Jensås Nidaros S.K. B52
Bård Thuve Løiten S.S. B130
Christian Rød Karlsen Brunlanes S.S. J105
Edvart Skogli Moss og Omegn J.F.F B79
Eirik Nordbø Nordvegen L.K. A2
Eirik Tanum Brunlanes S.S. A78
Eivind Stuevold Nidaros S.K. C112
Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F K115
Elling Tryterud Sokna L.K. A164
Erling Westgård Nidaros S.K. C136
Espen Amdahl Viking P.K. og R.K. C99
Even Smedstad Glåmdal L.S. B162
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B95
Frank Våden Gaula S.S.K C148
Fredrick Gustavsen Trysil S.S. C141
Fredrik Fiskerud Trøgstad J.F.F U125
Frode Sneve Strand Målselv S.S.K C144
Frode Kristoffersen Sokna L.K. B173
Frode Skinstad Skaun I.L. C101
Geir Lasse Aune Trondheim J.F.F C3
Geir Ståle Vie Brunlanes S.S. V5538
Geir Kvilhaugsvik Stavanger L.K. B167
Geir Lyngvær Østlandske S.S. A127
Geir Smistad Nidaros S.K. C87
Geir Walland Stavanger L.K. V55124
Gro Anita Ynnesdal Bømlo S.S.K K151
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B113
Hans Fredrik Bø Kroken J.F.F B116
Hans Lindvard Tryterud Sokna L.K. A140
Harald Ekli Nidaros S.K. V65165
Harald Haugom Sannidal Trap V55139
Henning Loe Nidaros S.K. A33
Henning Solem Siljan S.S. V5516
Henriette Schibstad Stavanger L.K. K1146
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V5560
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F B102
Idar Bølgenhaugen Sokna L.K. B159
Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting A47
Jan Olav Halvorsen Grimstad S.S. A53
Jarle Nymoen Sokna L.K. C158
Jens Kristian Baustad Neiden og Omegn J.F.F C169
Jens Magne Stavland Bømlo S.S.K B131
Jesper Maj Larsen Grasåsen S.S. C104
Jimmy Lungström Bømlo S.S.K A154
Johan Kvam Team Hagleskyting B117
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B128
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F U94
Jon Rune Bratteggen Trysil S.S. C5
Jon Tore Gravdal Eidsberg J.F.F V6577
Jon Kvilhaugsvik Stavanger L.K. V6545
Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A100
Jostein Vibstad Namdal S.S.L V559
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F J26
Jørgen Andersen Team Hagleskyting J177
Jørn Harkjær Kroken J.F.F C29
Jørn Heggbrenna Trysil S.S. A120
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B155
Kenneth Eikenes Bærum J.F.F B13
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A166
Kenth Nilsen Tvedestrand J.F.F C8
Kim Andre Hjalmarsen Lørenskog S.S. A82
Kjell Nicolaisen Siljan S.S. V6517
Kjell Skoglund Kroken J.F.F V55175
Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. B68
Knut Erik Bergum Sannidal Trap C92
Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F B106
Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A62
Kristoffer Jensås Nidaros S.K. U32
Lene Storbæk Trysil S.S. K1129
Lennart Skoglund Kroken J.F.F V5588
Ludvig Løvall Brunlanes S.S. U90
Mads Reinhold Nordensgaard Grasåsen S.S. B74
Magne Gusland Brunlanes S.S. A49
Magne Gåsvand Rindal S.S. A6
Magnus Darbo Sokna L.K. A143
Magnus Stenbrenden Trysil S.S. B153
Malene Nygaard Kroken J.F.F K1176
Marie Kathrin Grinder Glåmdal L.S. K1161
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A122
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. J35
Martin Bølgenhaugen Sokna L.K. J160
Mathias Brennhaug Tynset J.F.F C81
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F U37
Mats Martin Johannes Emilsson Time S.S.K C7
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B66
Mortén Resell Tynset J.F.F A34
Nerijus Podzeckas Stavanger L.K. C110
Nicolai Wagner Sandefjord L.S. J134
Nicolai Ynnesdal Bømlo S.S.K U97
Ola Eirik Bolme Rindal S.S. B57
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F J121
Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V5565
Ole Johan Kvendbø Nordvestlandet L.K. V5583
Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J115
Ole Martin Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B21
Ole Smevoll Rindal S.S. A133
Oskar Næss Moss og Omegn J.F.F A10
Otto Edvin Roaldsøy Nordvestlandet L.K. A55
Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V55142
Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A151
Per Østigård Tynset J.F.F V6546
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A23
Raymond Skaar Bergen L.K. C70
Roar Klette Nidaros S.K. C12
Roar Olsen Grasåsen S.S. A40
Roger Granli Østlandske S.S. C59
Rolf Inge Haugholt Sannidal Trap C25
Ronny Hokåsmoen Glåmdal L.S. B50
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A135
Severin Larsen Østlandske S.S. B48
Simen Høgberg Slaastad Eidskog S.S. J31
Simon Sommerfeld Bergen L.K. C103
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A93
Sindre Nyland Grimstad S.S. C89
Sondre Johnsen Kroken J.F.F B36
Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F C76
Stian Bjørklund Sokna L.K. C163
Stian Eikåsen Time S.S.K C172
Stig Smistad Nidaros S.K. A64
Stig Zachariassen Narvik P.K. C145
Ståle Midtlid Nordvestlandet L.K. V55118
Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F A28
Svein Brødsjø Kroken J.F.F V5541
Sveinung Lien Nordvegen L.K. B18
Sverre Andreas Hamre Nesbyen P.K. C71
Tarjei Lia Kroken J.F.F A114
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F J107
Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C67
Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F B168
Thomas Lien Nordvegen L.K. J109
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A174
Thomas Osjord Stavanger L.K. C4
Thor Hjalmarsen Lørenskog S.S. V5519
Tom Einar Rosland Skien J.F.F B149
Tom Erik Fjelde Kvinnsland Stavanger L.K. J98
Tom Nalum Brunlanes S.S. A44
Tommy Andersen Siljan S.S. A126
Tommy Fjelde Stavanger L.K. V5530
Tonje Fuglås Kvendbø Åmot J.F.F K1132
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C170
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A178
Tore Harry Halvorsen Grimstad S.S. A152
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F U80
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap C138
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K1147
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A22
Valeria Lindvåg Brunlanes S.S. K124
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F C14
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K142
Vidar Bonnegolt Brunlanes S.S. V55150
Yngve Kartveit Samnanger S.S.L V5569
Zain Rage Stavanger L.K. C108
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1156
Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A123
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V5554
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A56


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)