www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Neiden og Omegn J.F.F
 
NC19, 100 duer KM LK-kval lørdag del IV - Neiden og Omegn J.F.F
15. juni 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 15:00 - Bane 3
Kl: 16:00 - Bane 4
Kl: 17:00 - Bane 5
Kl: 18:00 - Bane 3
1 Reidar Karlsen Alta J.F.F V65
2 Arild Johansen Askvoll og Holmedal L.K. A
3 Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F A
4 Maiken Monsen (ingen klubb) -
5 Håvard Gaski Brevik Varanger S.S.K B
 
Lag 2 Kl: 15:00 - Bane 4
Kl: 16:00 - Bane 5
Kl: 17:00 - Bane 3
Kl: 18:00 - Bane 4
1 Daniel Mikal Oskal Kautokeino J.F.F V73
2 Jim Pedersen Øksnes S.K. B
3 Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F A
4 Michael Eilertsen Neiden og Omegn J.F.F B
5 Bjørn Andre Troli Varanger S.S.K C
 
Lag 3 Kl: 15:00 - Bane 5
Kl: 16:00 - Bane 3
Kl: 17:00 - Bane 4
Kl: 18:00 - Bane 5
1 Ann Jeanette Tornsberg Grasåsen S.S. K2
2 Beate Abrahamsen Neiden og Omegn J.F.F K2
3 Tor-Erik Sandhell (ingen klubb) C
4 Arne Hjelmeseter Songdalen L.K. B
5 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
 
Lag 4 Kl: 15:20 - Bane 3
Kl: 16:20 - Bane 4
Kl: 17:20 - Bane 5
Kl: 18:20 - Bane 3
1 Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F V55
2 Gry Helander Våga Varanger S.S.K C
3 Odd M Hætta Kautokeino J.F.F A
4 Rolf Johan Heitmann Alta J.F.F A
5 Mads-Åge Karikoski Neiden og Omegn J.F.F B
 
Lag 5 Kl: 15:20 - Bane 4
Kl: 16:20 - Bane 5
Kl: 17:20 - Bane 3
Kl: 18:20 - Bane 4
1 Anne Beate Andersen Hætta Kautokeino J.F.F K2
2 Kristin Mortensen Neiden og Omegn J.F.F K2
3 Magne Hansen Varanger S.S.K C
4 Knut Saxe Kjeldsberg Alta J.F.F V73
5 Roger Strømeng Alta J.F.F A
 
Lag 6 Kl: 15:20 - Bane 5
Kl: 16:20 - Bane 3
Kl: 17:20 - Bane 4
Kl: 18:20 - Bane 5
1 Jan Hofseth Varanger S.S.K C
2 Joacim Schistad Neiden og Omegn J.F.F B
3 Per Johnny Sara Alta J.F.F A
4 Paul Hofseth Varanger S.S.K V55
5 Isak Magga Neiden og Omegn J.F.F U
 
Lag 7 Kl: 15:40 - Bane 3
Kl: 16:40 - Bane 4
Kl: 17:40 - Bane 5
Kl: 18:40 - Bane 3
1 Dan Randa Alta J.F.F B
2 Camilla Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F Jk
3 Sturla Pedersen Neiden og Omegn J.F.F B
4 Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F A
5 Odd Helge Sukuvara Varanger S.S.K V55
 
Lag 8 Kl: 15:40 - Bane 4
Kl: 16:40 - Bane 5
Kl: 17:40 - Bane 3
Kl: 18:40 - Bane 4
1 Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
2 Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F C
3 Jens Kristian Baustad Neiden og Omegn J.F.F A
4 Bent A. Døving Nordvestlandet L.K. A
5 Vilde Kartveit Samnanger S.S.L Jk
 
Lag 9 Kl: 15:40 - Bane 5
Kl: 16:40 - Bane 3
Kl: 17:40 - Bane 4
Kl: 18:40 - Bane 5
1 Ole Johan Triumf Skien J.F.F A
2 Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V55
3 Robert Helmo Gaula S.S.K A
4 Kjell-Arne Kello Nedre Glomma S.S.K A
5 Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F V65
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)