www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Buttentjern J.F.F
 
Kveldsstevne 50 duer leirduesti - Buttentjern J.F.F
4. juni 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 17:30
1 Martin Bølgenhaugen Ådal J.F.F D2
2 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F C
3 Kristian Thoresen Ådal J.F.F E1
4 Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F F
5 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 17:45
1      
2 Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F C
3 Trym Alexandersen Bærum J.F.F C
4 Gjermund Gabrielsen Ringerike J.F.F C
5 Jan Tore Dammen Ådal J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 18:00
1 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
2 Ole-Jakob Seigerud Skogen J.S.K B
3 Jan Ragnar Enerhaugen Ringerike J.F.F C
4 Øyvind Braseth Ringerike J.F.F C
5 Benjamin Hillem Sollihøgda J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 18:15
1 Even Smedstad Skogen J.S.K A
2 Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
3 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
4 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
5 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 18:30
1 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
2 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
3 Arne Andersen Ringerike J.F.F E1
4 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
5 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 18:45
1 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
2 Mona Gulbrandsen Ådal J.F.F F
3 Per Johnny Paulsen Jevnaker J.F.F B
4 Piotr Stebelski Sollihøgda J.F.F C
5 Nigel Preston Jevnaker J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 19:00
1 Sverre Johan Hillem Sollihøgda J.F.F B
2 Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
3 Richard Olsen Jevnaker J.F.F B
4 Espen Solberg Jevnaker J.F.F C
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 19:15
1 Håvard Rustad Sokna J.F.F A
2 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
3 Anders Rustad Sokna J.F.F D2
4 Bjørn Tandberg Sokna J.F.F A
5 Henrik Flaskerud Sokna J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 19:30
1 Kari-Anne Sivertsen Ådal J.F.F F
2 Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F B
3 Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 19:45
1 Martin Fjell Søberg Ådal J.F.F C
2 Marius Brekke Sokna J.F.F D2
3 Joakim M Skålbones Ringerike J.F.F C
4 Inga Josefine Gaski Ringerike J.F.F F
5 Jonas Erlandsen Buskeruds J.F.F C
6 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
 
Lag 11 Kl: 20:00
1 Hans Christian Jordan (ingen klubb) A
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 20:15
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Reservert arrangørKl: 20:30
1 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
2 Elisabeth Hovde Bjerknes Ringerike J.F.F F
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Reservert arrangørKl: 20:45
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Reservert arrangørKl: 21:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)