www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Deltakerliste
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Krødsherad J.F.F
 
Nordisk Trap LK 100 - Krødsherad J.F.F
21. september 2019

Oppdatert: 28.09.2019 kl 12:45

Deltakerliste

Anita ThøgersenUllensaker J.F.FK2
Arild DahlArbeidernes J.F.F HaldenC
Arild GryttenAskvoll og Holmedal L.K.A
Arild JohansenAskvoll og Holmedal L.K.A
Arild Kristian PettersenKismul S.S.KV55
Arild RasmussenSongdalen L.K.V55
Birger AurebekkSongdalen L.K.C
Birgit Jostad SolbakkenBiri J.F.FK1
Bjarne JødahlUllensaker J.F.FV65
Bjørn HaugEnebakk J.F.FV73
Bjørn Wiggo BergumVestre Toten J.F.FC
Dag Rune EggeLøiten S.S.V65
Dan Martin NordengNedre Glomma S.S.KB
Erik SydbøgeBiri J.F.FC
Fredrik FiskerudTrøgstad J.F.FU
Frode RundhaugNordre Land J.S.KA
Geir GuldhaugOnsøy J.F.FV55
Gudmund Kalvik KjøniksenNedre Glomma S.S.KV55
Harald JohansenHaugesund L.S.KV65
Hilde Karin EggenUllensaker J.F.FK2
Jan Erik CarlsenSarpsborg og Omegn J.F.FV55
Jan Olav MonsbakkenVestre Toten J.F.FB
Johan SkogsrudLøiten S.S.V65
John SolbakkenBiri J.F.FB
Johnny Arvid De WitBiri J.F.FV55
Johnny SkoglundKroken J.F.FA
Jørgen NybøleSarpsborg og Omegn J.F.FU
Kenneth StyveKismul S.S.KA
Kristian Andre GuldhaugOnsøy J.F.FA
Kristian Ingvar RaaenKrødsherad J.F.FB
Kurt SolvikSongdalen L.K.B
Lars Erik RuudUllensaker J.F.FV55
Laura HauglandNedre Glomma S.S.KK1
Madeleine KnappskogKismul S.S.KK2
Martin GrefslieEidsberg J.F.FU
Martin RøsakerSkien J.F.FU
Mette Mælen BakkerTynset J.F.FK1
Monica SkårLøiten S.S.K1
Morten GrefslieEidsberg J.F.FV55
Ole Kristian NybøleSarpsborg og Omegn J.F.FA
Ole Petter GulbrandsenUllensaker J.F.FA
Per Arne BenjaminsenKroken J.F.FV65
Per Johannes MjærumUllensaker J.F.FB
Pål HøinesNedre Glomma S.S.KA
Raymond PriceUllensaker J.F.FV65
Rune KnappskogKismul S.S.KC
Silje Merete VidmeKrødsherad J.F.FK2
Siren KvammeKismul S.S.KK2
Svein HansenKrødsherad J.F.FV55
Ted FiskerudTrøgstad J.F.FC
Thorbjørn Cato JokstadEnebakk J.F.FV65
Trine KjøniksenNedre Glomma S.S.KK2
Trond Henning HansenSarpsborg og Omegn J.F.FB
William Mobekk SkoglundKroken J.F.FU
Yngve BakkerTynset J.F.FV55
Åge OlstadKrødsherad J.F.FV65

OBS! Listen er sortert på navn.
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)