www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Kveldsstevne Skitt Jakt - Brunlanes J.F.F
30. mai 2018

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
2 Ingar Jozefowicz Brunlanes J.F.F Gjest
3 Martin Skoglund Kroken J.F.F C
4 Malene Nygaard Kroken J.F.F F
5 Benedikte Lilleødegård Tvedestrand J.F.F D1
6 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 2
1 Kjetil Pedersen Tjølling J.F.F C
2      
3 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
4 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
5 Kenneth Aspestrand Aremark J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3
1 Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
2 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
3 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
4 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F
5 Storm Strøm Auestad Brunlanes J.F.F D1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4
1 Petter Korsell Brunlanes J.F.F C
2 Bjørn Ellef Holter Sør-Odal J.F.F Gjest
3 Ole Martin Degvold Brunlanes J.F.F Gjest
4 Oliver Bergh Hanssen Brunlanes J.F.F Gjest
5 Benjamin Knipmeyer Brunlanes J.F.F Gjest
6 Ulrik Wachelin Tjølling J.F.F D2
 
Lag 5
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
3 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
4 Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
5 Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6
1 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
2 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
3 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
4 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
5 Kjeld Torød-Hessner Sandefjord J.F.F Gjest
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7
1 Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
2 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
3 Steinar Gaasholdt Sandefjord J.F.F Gjest
4 Jan Øystein Botten Siljan J.F.F E1
5 Jan Brattås Sandefjord J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8
1      
2 Morten Myrvang Hedrum J.F.L A
3 Monica Bankhaug Brunlanes J.F.F F1
4 Tom Roar Bach Brunlanes J.F.F B
5 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9
1 Alexander Støtvig Brunlanes J.F.F B
2 Bjarne Støtvig Brunlanes J.F.F B
3 Michael Støtvig Brunlanes J.F.F D1
4 Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10
1 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
2 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
3 Tore Kay Landbø Brunlanes J.F.F E1
4 Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
5 Emil Dvergastein Rød Brunlanes J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11
1 Renate Manvik Brunlanes J.F.F F1
2 Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
3 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D1
4 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
5 Henning Solem Hedrum J.F.L A
6 Lisa Jeanette Korsmo Siljan J.F.F F
 
Lag 12
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 30 Reservert arrangør
1 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2 Thomas Steiro Johansen (ingen klubb) Gjest
3 Olav Eliassen Brunlanes J.F.F E2
4      
5      
6      
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)