www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Opplandscupen 2018
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt
 
Kontakt
 
Tilbake til Ringebu og Fåvang J.F.F
 
Opplandscup 2018 Finale - Ringebu og Fåvang J.F.F
19. august 2018

Oppdatert: 19.08.2018 kl 15:40

Resultater klassedelt

Jury: Geir Tidemandsen, Ole Jonas Bråtesveen, Ken-Are Olafsen

Klasse A
1. Håkon Kveum
Sel J.F.F
252514Sum: 64
2. Sigurd Øien
Vågå J.F.F
232595Sum: 62
3. Klas Inge Elisenberg
Løiten J.F.F
252413Sum: 62
4. Ken-Are Olafsen
Fron J.F.F
222393Sum: 57
5. Jan Olav Monsbakken
Vestre Toten J.F.F
222410Sum: 56
6. Roy Arne Jonsen
Heidal J.F.F
2325Sum: 48
7. Ole Jonas Bråtesveen
Heidal J.F.F
2523Sum: 48
8. Kai Engeli
Vestre Toten J.F.F
2323Sum: 46
9. Anton Mellemsdokken
Fron J.F.F
2521Sum: 46
10. Tom Atle Holthe
Biri J.F.F
2223Sum: 45
11. Kai Arne Skreden
Fron J.F.F
2322Sum: 45
12. Erik Sydbøge
Biri J.F.F
2321Sum: 44
13. Geir Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F
2321Sum: 44
14. Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K
2122Sum: 43
15. Roy Helli
Biri J.F.F
2120Sum: 41
16. Stig Endre Smerud
Biri J.F.F
2118Sum: 39

Klasse B
1. Bjørn Milsteinhaugen
Fron J.F.F
2424Sum: 48
2. Jan Ove Sønstevold
Fron J.F.F
2323Sum: 46
3. Trond Gammeltorp
Lesja J.F.F
2223Sum: 45
4. Bjørn Wiggo Bergum
Gjøvik og Vardal J.F.
2223Sum: 45
5. Geir Milsteinhaugen
Skien J.F.F
1923Sum: 42
6. Paul Øien
Vågå J.F.F
2120Sum: 41

Klasse D1
1. Sander Lisarud
Åsnes J.F.F
202020Sum: 60
2. Jon Magne Moldal
Heidal J.F.F
211819Sum: 58
3. Torstein Krok
Kvam J.F.F
182218Sum: 58

Klasse D2
1. Vegar Kveum
Sel J.F.F
23238Sum: 54
2. Andreas Sandlie Monsbakken
Vestre Toten J.F.F
2322Sum: 45

Klasse E1
1. Vidar Falldalen
Romedal og Vallset J.F.F
2424Sum: 48
2. Dag Rune Egge
Løiten J.F.F
2322Sum: 45
3. Ola Jørgen Moen
Kvam J.F.F
2123Sum: 44
4. Johan Skogsrud
Løiten J.F.F
2221Sum: 43
5. Jon Are Sæther
Åsnes J.F.F
1921Sum: 40

Klasse E2
1. Birger Enerhaugen
Mo J.F.F Nord-Odal
2121Sum: 42
2. Gaute Gravdahl
Vestre Toten J.F.F
2020Sum: 40

Klasse F1
1. Stine Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F
2222Sum: 44
2. Hege Kveum
Sel J.F.F
2320Sum: 43
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)