18. til 20. mai 2018
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | |
1 |
Finn Jensen |
Oslo skeet- og trapklubb |
C |
2 |
Thor Pedersen |
Enebakk J.F.F |
B |
3 |
|
|
|
4 |
Nils Sindre Sørensen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
5 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
| Lag 2 | |
1 |
|
|
|
2 |
Arnold Sørensen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
B |
3 |
|
|
|
4 |
Line Martinsen |
Østre Viken S.S.K |
K1 |
5 |
|
|
|
6 |
Rachelle Wolff |
Indre Østfold S.S. |
K1 |
|
| Lag 3 | |
1 |
|
|
|
2 |
Jan Terp |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
3 |
|
|
|
4 |
Leif Vålvannet |
Enebakk J.F.F |
C |
5 |
Sander Holtet |
Østre Viken S.S.K |
Jm |
6 |
|
|
|
|
| Lag 4 | |
1 |
May-Lill Sørensen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
K1 |
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
Eva Kristin Bjørkmann |
Østre Viken S.S.K |
K1 |
6 |
Loke Gustus Holth |
(ingen klubb) |
Jm |
|
| Lag 5 | |
1 |
Jørn Simenstad |
Oslo skeet- og trapklubb |
A |
2 |
|
|
|
3 |
Ruben Grønbeck Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
Jm |
4 |
Terje Stokkebekk |
Østre Viken S.S.K |
B |
5 |
|
|
|
6 |
Geir Wemmestad-Haaland |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
|
| Lag 6 | |
1 |
Jan Egil Rosvoll |
Bergen L.K. |
A |
2 |
Bent Øverhagen |
Lørenskog S.S. |
B |
3 |
Tarald Øvergaard |
Oslo skeet- og trapklubb |
B |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Thomas Pantzare |
Sverige |
A |
|
| Lag 7 | |
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
Claus Tornsberg |
Østre Viken S.S.K |
A |
5 |
Odd Arild Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
B |
6 |
|
|
|
|
| Lag 8 | |
1 |
Tom Arve Sognebro |
(ingen klubb) |
A |
2 |
Simen Terp |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
Jm |
3 |
|
|
|
4 |
Ulrik Lund |
Bergen L.K. |
B |
5 |
Magdalena Maj Larsen |
(ingen klubb) |
K1 |
6 |
|
|
|
|
| Lag 9 | |
1 |
Christian Nielsen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
2 |
Mathea Synnøve Johansson |
Indre Østfold S.S. |
Jk |
3 |
Alexander Holm Akselsen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
4 |
Tom Realf Jensen |
Østre Viken S.S.K |
C |
5 |
Elisabeth Larsen |
Østre Viken S.S.K |
K1 |
6 |
Tim Carl Gustav Skønberg |
(ingen klubb) |
C |
|
| Lag 10 | |
1 |
Amir Akbarzadeh |
Sverige |
B |
2 |
Frank Larsen |
Indre Østfold S.S. |
B |
3 |
Anton Lundgren Akbarzadeh |
Sverige |
Jm |
4 |
Saeed Moradi |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
B |
5 |
Benn Edvard Wolden |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
B |
6 |
Espen Unneland |
Bergen L.K. |
B |
|
| Lag 11 | |
1 |
Magne Østby |
Indre Østfold S.S. |
A |
2 |
Trond Reidar Øybakken |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
3 |
Jan Øivind Johansen |
Romerike S.K. |
A |
4 |
Rickard Levin Andersson |
Sverige |
A |
5 |
Sindre Krågsrud |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
6 |
Martin Siemsen Larsen |
Østre Viken S.S.K |
A |