www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
75 duer Compak Sporting, Gamebore Cup, Lørdag 10. Mars - Moss og Omegn J.F.F
10. mars 2018

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 61
Navn Klubb Klasse
Agnete Arnesveen Løiten S.S. K
Alexander Palmgren (ingen klubb) J
Anders Quist Jensen Råde J.F.F A
Anders Rånes Jensen Skjeberg og Omegn J.F.F A
Arvid Agnor Frogn J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bjørn E Hansen Oslo Sportsskyttere V65
Bjørn Kristiansen Sarpsborg P.K. V65
Bjørn Trydal Østlandske S.S. A
Bård Thuve Løiten S.S. C
Daniel Disenbroen (ingen klubb) J
Edvart Skogli Frogn J.F.F C
Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F K
Elling Tryterud Sokna L.K. A
Finn Kjetil Roulund (ingen klubb) C
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
Hakan Ucarli Frogn J.F.F C
Hans Christian Jordan Sokna L.K. A
Hans Lindvard Tryterud Sokna L.K. B
Hans Petter Kirkerød Rakkestad og Degernes J.F.F B
Henning Loe Nidaros S.K. C
Henrik Alstad Verdal S.S.L V55
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting A
Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
John Eriksen (ingen klubb) A
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
Kenneth Aspestrand (ingen klubb) A
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
Lene Storbæk Østlandske S.S. K
Magne Gusland Brunlanes S.S. A
Magnus Darbo Team Hagleskyting A
Markus Larsson Sverige A
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. J
Martin Moen (ingen klubb) B
Martin Palmgren Siljan S.S. A
Oddgeir Skogly Asker J.F.F B
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F V65
Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V55
Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskerud J.F.F B
Oskar Næss Team Hagleskyting A
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
Petter Martinsen Åmot J.F.F A
Roar Olsen Glåmdal L.S. A
Severin Larsen Østlandske S.S. C
Stig Erling Talgø Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
Tarald Huse Frogn J.F.F B
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Thomas Nyberget Østlandske S.S. A
Tom Nalum Brunlanes S.S. A
Tommy Andersen Siljan S.S. A
Torun Bredholt (ingen klubb) K
Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F C
Trygve Larssen Ski J.F.F C
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K
Åshild Camilla Nordli Østlandske S.S. K
Ørjan Eriksen Frogn J.F.F B
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)