www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2018 Skeet - LEIRDUE.NET
2018

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 79
Navn Klubb Klasse
Alrik Methi Varanger S.S.K S
Anders Johansson Bærum J.F.F S
Andre Bjorøy Bergen L.K. S
Andreas Bakke Myking Asker J.F.F S
Anstein Schwencke (ingen klubb) S
Are Severin Martinsen Bergen L.K. S
Arne Johan Kartveit Bergen L.K. Jm
Arne Andersen Buttentjern L.S.K S
Barbro Breivik (ingen klubb) K1
Bjørn Andre Troli Varanger S.S.K S
Bjørn Trydal Åmot J.F.F S
Caroline Waller Brunlanes S.S. K1
Christer Jansson Østlandske S.S. S
Claudio Melo Bergen L.K. S
Dan Randa Alta J.F.F S
Daniel Stokker Thingnes Eplerød S.S. S
Egil Nodland Bergen L.K. S
Erik Norhamo Oslo skeet- og trapklubb S
Erik Watndal Indre Østfold S.S. S
Espen Harris Nilsen Sollihøgda J.F.F Int. L.K. S
Espen Harbosen Åsnes J.F.F S
Espen Teppdalen Nordsveen Østlandske S.S. Jm
Even Hansen Smedbak Åsnes J.F.F S
Finn Jensen Oslo skeet- og trapklubb S
Frank Hansen Åsnes J.F.F S
Freddy Jensen Bærum J.F.F S
Fredrik Ekeberg Andersen Eplerød S.S. S
Geir Heggertveit Bergen L.K. S
Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F S
Harald Jensen Oslo skeet- og trapklubb S
Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F S
Henrik Fylling (ingen klubb) S
Ivar Hopsdal Kismul S.S.K S
Jan Egil Rosvoll Bergen L.K. S
Jan Gunnes Alta J.F.F S
Jonas Filtvedt Åmot J.F.F S
Jørgen Engen Oslo skeet- og trapklubb S
Karoline Celius (ingen klubb) K1
Kim Anders Øvrid Oslo skeet- og trapklubb S
Kjell-Arne Kello Nedre Glomma S.S.K S
Knut Rustad Åmot J.F.F S
Kurt Arild Kaspersen Neiden og Omegn J.F.F S
Lars Halkjelsvik Espevoll Kismul S.S.K S
Lars Jakob Løtvedt Bergen L.K. S
Lars Norhamo Oslo skeet- og trapklubb S
Lasse Brenden (ingen klubb) S
Leif Henry Klokset Løiten S.S. S
Malin Farsjø Sannidal Trap K1
Marius Michaelsen Lillehagen (ingen klubb) S
Marius Wilhelmsen (ingen klubb) S
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. Jm
Nils Alfred Mella Alta J.F.F S
Odd Helge Sukuvara Varanger S.S.K S
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F S
Odin Hansen Smedbak (ingen klubb) S
Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. S
Ole Undseth (ingen klubb) S
Oscar Iwe Oslo skeet- og trapklubb Jm
Preben Skaathun Kismul S.S.K S
Reidar Karlsen Alta J.F.F S
Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F S
Sigbjørn Løes Bergen L.K. S
Sten Are Uglebakken Alta J.F.F S
Stener Kalberg Eplerød S.S. S
Stian Brunæs Johannessen Sandefjord L.S. S
Ståle Myklebust Bergen L.K. S
Svein Hildenes Sandefjord L.S. S
Sverre Johan Hillem Sollihøgda J.F.F Int. L.K. S
Thomas Adriaan Morel Kismul S.S.K S
Tom Beier Jensen Oslo skeet- og trapklubb S
Tom Nalum Brunlanes S.S. S
Tor Espevoll Kismul S.S.K S
Ulf Steinar Farsjø (ingen klubb) S
Vebjørn Berg (ingen klubb) S
Vegard Teie (ingen klubb) S
Vidar Myhrehagen Østlandske S.S. S
Vilde Kartveit Bergen L.K. Jk
Yngve Kartveit Bergen L.K. S
Ørjan Fadnes Bergen L.K. S


Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)