www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2017 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2017

Oppdatert: 05.05.2019 kl 16:21

Ranking 2017 Nordisk trap

NMTotalt

Klasse S
1.
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
1009999 97395
2.
Anastasios Kaliafas

Kautokeino J.F.F
10010099 96395
3.
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
10010099 96395
4.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
999898 99394
5.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
1009999 96394
6.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
10010098 96394
7.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
999998 97393
8.
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
1009996 97392
9.
Frank Våden

Gaula S.S.K
1009998 95392
10.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
989897 98391
11.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
999898 96391
12.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
1009998 94391
13.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
999897 96390
14.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
1009898 94390
15.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
999897 95389
16.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
989797 96388
17.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
989897 95388
18.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
999998 92388
19.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
989897 94387
20.
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
979695 98386
21.
Morten Tarvoll

Enebakk J.F.F
989797 94386
22.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
989897 93386
23.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
979796 95385
24.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
989896 93385
25.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
989896 92384
26.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
969696 95383
27.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
979696 94383
28.
Panagiotis Kalogerakis

Nedre Glomma S.S.K
989494 96382
29.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
999594 93381
30.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
979796 91381
31.
Aksel Johannes A. Hætta

Kautokeino J.F.F
979594 94380
32.
Kjetil Roos-Bjerke

Nedre Glomma S.S.K
969695 92379
33.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
959595 92377
34.
Carl Robert Olsen

Nedre Glomma S.S.K
979693 89375
35.
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
969590 91372
36.
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
979690 89372
37.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
989493 87372
38.
John Solbakken

Biri J.F.F
969595 86372
39.
Morten Laukli Johnsen

Kautokeino J.F.F
959490 92371
40.
Simon Åsheim

(ingen klubb)
939390 93369
41.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
959489 89367
42.
Paal Ludvik Jørgensen

Onsøy J.F.F
959392 87367
43.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
949392 86365
44.
Jon Tolgensbakken

Tynset J.F.F
979687 84364
45.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
959492 83364
46.
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
968988 90363
47.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
949292 85363
48.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
959594 79363
49.
John Egil Vælidalo

Neiden og Omegn J.F.F
939089 90362
50.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
939190 88362
51.
Jens-Kristian Hesenget Jenssen

Kautokeino J.F.F
949085 88357
52.
Roger Kummervold

Nordvestlandet L.K.
918886 87352
53.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
928886 85351
54.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
938685 85349
55.
Cato Fjeld Andersen

Ski J.F.F
908886 85349
56.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
918988 81349
57.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
939089 73345
58.
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
918583 85344
59.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
908885 81344
60.
Atle Bergli

Nordre Land J.S.K
958482 81342
61.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
858584 84338
62.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
878580 85337
63.
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
918080 79330
64.
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
887877 81324
65.
Leif Henry Klokset

Råde J.F.F
999998 0296
66.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
999898 0295
67.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
999897 0294
68.
Karl Egil Nylén

Tvedestrand J.F.F
989797 0292
69.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
989896 0292
70.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
989796 0291
71.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
989796 0291
72.
Ole Petter Nordli

Eidsberg J.F.F
979796 0290
73.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
989795 0290
74.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
989696 0290
75.
Hartly Brummenæs

Haugesund L.S.K
989696 0290
76.
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
989695 0289
77.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
989695 0289
78.
Thomas Syrstad

Trondheim J.F.F
979695 0288
79.
Klas Inge Elisenberg

Løiten J.F.F
979595 0287
80.
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
969694 0286
81.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
969693 0285
82.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
979494 0285
83.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
969593 0284
84.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
959594 0284
85.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
959594 0284
86.
Geir Lindem

Råde J.F.F
959594 0284
87.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
979492 0283
88.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
969592 0283
89.
Fredrik Saxhaug Lindstrøm

Råde J.F.F
959494 0283
90.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
959494 0283
91.
Anders Øren

Bodø J.F.F
969592 0283
92.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
979392 0282
93.
Lars-Ove Fagerås

Grasåsen S.S.
969393 0282
94.
Knut Haugen

Svinndal J.F.F
959592 0282
95.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
959492 0281
96.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
949493 0281
97.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
949493 0281
98.
Siri Marlen Lindem

Råde J.F.F
959393 0281
99.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
969392 0281
100.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
959393 0281
101.
Geir Tidemandsen

(ingen klubb)
969491 0281
102.
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
959393 0281
103.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
959392 0280
104.
Ove Løberg

Gaula S.S.K
969391 0280
105.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
949393 0280
106.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
969489 0279
107.
Roy Helli

Biri J.F.F
949392 0279
108.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
969489 0279
109.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
979191 0279
110.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
949392 0279
111.
Marius Riiser

Enebakk J.F.F
959291 0278
112.
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
969389 0278
113.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
959291 0278
114.
Tor Arne Evjebråten

Ullensaker J.F.F
969190 0277
115.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
939391 0277
116.
Stefan Vågseter

Nordvestlandet L.K.
939292 0277
117.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
969190 0277
118.
Lars Erik Espe

Askvoll og Holmedal L.K.
949390 0277
119.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
939291 0276
120.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
959190 0276
121.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
949191 0276
122.
Knut Nordli

(ingen klubb)
969189 0276
123.
Jonatan Bjørnerød Haga

Eidsberg J.F.F
949290 0276
124.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
939291 0276
125.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
929291 0275
126.
Per Arne Ånonli

Rana J.F.F
939290 0275
127.
Kristian Tolaas Lillevik

Nordvestlandet L.K.
979088 0275
128.
Jan Bålerud

Grasåsen S.S.
959288 0275
129.
Gjermund Pettersen

Neiden og Omegn J.F.F
9685 92273
130.
Jan-Robert Korsveien

Romerike S.S.K
929190 0273
131.
Gøran Mortensen

Øksnes S.K.
929190 0273
132.
Carl G. Jørgensen

Onsøy J.F.F
939189 0273
133.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
958988 0272
134.
Kristian Klungnes

Nordvestlandet L.K.
988985 0272
135.
Isak N Triumf

Nedre Glomma S.S.K
939089 0272
136.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
939188 0272
137.
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
9284 94270
138.
Tommy Hadland

Time S.S.K
919089 0270
139.
Terje Krokum

Nidaros S.K.
929088 0270
140.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
938988 0270
141.
Kenneth G Mjåland

Tvedestrand J.F.F
929187 0270
142.
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
9088 91269
143.
Reiner Ristimets

Kismul S.S.K
909089 0269
144.
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
928888 0268
145.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
949183 0268
146.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
908989 0268
147.
Gunnar Oldeide Flataker

Nordvestlandet L.K.
908988 0267
148.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
908888 0266
149.
Roar Njærheim

Time S.S.K
928885 0265
150.
Tommy Andersen

Løiten J.F.F
939081 0264
151.
René Gangestad

Skjeberg og Omegn J.F.F
928983 0264
152.
Jone Haugland

(ingen klubb)
898986 0264
153.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
898885 0262
154.
Glenn Hermstad

Brønnøy J.F.F
8585 91261
155.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
898686 0261
156.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
919080 0261
157.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
898785 0261
158.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
888885 0261
159.
Claus Tornsberg

Grasåsen S.S.
978282 0261
160.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
928484 0260
161.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
898784 0260
162.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
908584 0259
163.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
898783 0259
164.
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
888882 0258
165.
Lars Rino Heyerdahl

Nedre Glomma S.S.K
908979 0258
166.
Stian Sæland

Time S.S.K
898583 0257
167.
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
868685 0257
168.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
898582 0256
169.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
898780 0256
170.
Sem Rakovic

Time S.S.K
878583 0255
171.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
908877 0255
172.
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
868681 0253
173.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
918279 0252
174.
Ivar Andre Tors

Skien J.F.F
888381 0252
175.
Daniel Kjørmo

Songdalen L.K.
878382 0252
176.
Tom Andre Storbråten

Romedal og Vallset J.F.F
878678 0251
177.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
858581 0251
178.
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
908279 0251
179.
Helge Alfinn Østlie

(ingen klubb)
858378 0246
180.
Petter Oldeide Flataker

Nordvestlandet L.K.
838379 0245
181.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
828281 0245
182.
Bjørn Tore Myrvold

Ullensaker J.F.F
838180 0244
183.
Kai Rune Nordli

Målselv S.S.K
848077 0241
184.
Steinar Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
908367 0240
185.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
7979 81239
186.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
8981 69239
187.
Stian Eikåsen

Time S.S.K
828175 0238
188.
Christopher Store

Varanger S.S.K
857675 0236
189.
Klas-Andre Elisenberg

Løiten J.F.F
807976 0235
190.
Ole Andreas Johansen

(ingen klubb)
817973 0233
191.
Sven Roar Gran

Nedre Glomma S.S.K
837870 0231
192.
Tom Westby

(ingen klubb)
797772 0228
193.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
787870 0226
194.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
767673 0225
195.
Bjørn Hannisdal

Kismul S.S.K
737271 0216
196.
Mads Gjevert Pettersen

Grasåsen S.S.
727169 0212
197.
Morten Labahå

(ingen klubb)
766358 0197
198.
Tomas Belseth Martinsen

Marker J.F.F
766851 0195
199.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
9794 0191
200.
Tom Joachim Strandene

Tvedestrand J.F.F
9595 0190
201.
Marius Andre Riiser

Enebakk J.F.F
686656 0190
202.
Kent Thorbjørn Olafsen

Løiten J.F.F
9593 0188
203.
Kai Børge Amdal

(ingen klubb)
9692 0188
204.
Eirik Andreassen

Nedre Glomma S.S.K
9692 0188
205.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
9690 0186
206.
Espen Knutsen

Målselv S.S.K
636360 0186
207.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
9689 0185
208.
Christian Martinussen

Bodø J.F.F
9490 0184
209.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
9490 0184
210.
Bjørnar Ridderhaugen

Nordre Land J.S.K
9885 0183
211.
Bjørn Trydal

Trysil S.S.
9291 0183
212.
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
9587 0182
213.
Michael Tanguy

Nordvestlandet L.K.
9387 0180
214.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
9288 0180
215.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9585 0180
216.
Tore Eriksen

Onsøy J.F.F
9188 0179
217.
Tor Einar Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
8987 0176
218.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
9185 0176
219.
Robin Bastesen Nilsen

(ingen klubb)
8987 0176
220.
Bernt Toldnes

Bodø J.F.F
9086 0176
221.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
9185 0176
222.
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
9183 0174
223.
Ole Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8786 0173
224.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
9380 0173
225.
Eirik Frorud

Nedre Glomma S.S.K
8885 0173
226.
Per Morten Aasgård

Nordvestlandet L.K.
8884 0172
227.
Morten Hansen

Åsnes J.F.F
8785 0172
228.
Helge Rønning

Tynset J.F.F
8684 0170
229.
Knut Olav Brendemoen

Kvam S.S.K
8980 0169
230.
Marius Riaunet

(ingen klubb)
9078 0168
231.
Glenn Richard Tangen

Marker J.F.F
8880 0168
232.
Anders Grefslie

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8484 0168
233.
Mathis Oliver Pentha

Kautokeino J.F.F
8483 0167
234.
Leif Storheil

Bodø J.F.F
8780 0167
235.
Erik Lübbe

Nordvestlandet L.K.
8381 0164
236.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
8380 0163
237.
Torkil Kirkhus

(ingen klubb)
8377 0160
238.
Roy Nilsen

Alstahaug J.F.F
7975 0154
239.
Håmund Brochmann

Tvedestrand J.F.F
7676 0152
240.
Ruben Ludvigsen

Brønnøy J.F.F
7968 0147
241.
Roger Ruud

(ingen klubb)
7670 0146
242.
Terje Erik Karlsen

Løiten J.F.F
7161 0132
243.
Thomas Paulsen

Onsøy J.F.F
7157 0128
244.
Alexander Mikkelsen Ytterøy

Rana J.F.F
43 72115
245.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
99 099
246.
Kristian Fredrik Müller

Rana J.F.F
98 098
247.
Jan Magne Hoel

Kvam S.S.K
97 097
248.
Hans Bilben

(ingen klubb)
97 097
249.
Frode Husum

Samnanger S.S.L
97 097
250.
Erik Hemli

Kvam S.S.K
97 097
251.
Trond Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
96 096
252.
Sondre Mortensen

Målselv S.S.K
96 096
253.
Stig Løvnes

Eidanger J.F.L
95 095
254.
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
95 095
255.
Olav Nygård

Gaula S.S.K
95 095
256.
Mats Randers

Målselv S.S.K
95 095
257.
Trond Magne Underdal Loktu

Råde J.F.F
94 094
258.
Roy Arne Wold

Vestre Toten J.F.F
94 094
259.
Thomas Klungnes

Nordvestlandet L.K.
93 093
260.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
93 093
261.
Morten Pedersen

Ullensaker J.F.F
93 093
262.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
93 093
263.
Frode Sneve Strand

Målselv S.S.K
93 093
264.
Stig Rune Nørbech

Nordvestlandet L.K.
92 092
265.
Arild Tagestad

Kvam S.S.K
92 092
266.
Vegard Nauste Berg

Nordvestlandet L.K.
91 091
267.
Trond R Berntsen

Saltdal P.K.
91 091
268.
Jon Andre Nesland

Kroken J.F.F
91 091
269.
Jon Anders Finnerud

Lørenskog S.S.
91 091
270.
Bendik Hætta

(ingen klubb)
91 091
271.
Richard Olsen

Sokna L.K.
90 090
272.
Ole Jørgen Eriksen

Lørenskog S.S.
90 090
273.
Kent Arild Moldal

Kvam S.S.K
90 090
274.
Endre Turan Granheim

Kismul S.S.K
90 090
275.
Bjarte Bergstrøm

(ingen klubb)
90 090
276.
Terje Midtsand

Nidaros J.S.K
89 089
277.
Rune Hagen

Skien J.F.F
89 089
278.
Kim-Alexander Buer

Aremark J.F.F
89 089
279.
Jim Are Gyttrup

Tvedestrand J.F.F
89 089
280.
Arvid Simonsen

Alta J.F.F
89 089
281.
Øyvind Bjørknes

(ingen klubb)
88 088
282.
Kurt Krogh

Brønnøy J.F.F
88 088
283.
Henning Ihleby

Råde J.F.F
88 088
284.
Odd Rune Hagerud

Gjerdrum P.K.
87 087
285.
Kenneth Ivarsson

Lørenskog S.S.
87 087
286.
Joacim Schistad

(ingen klubb)
87 087
287.
Jan Vegar Studsrud

Rakkestad og Degernes J.F.F
87 087
288.
Stig Berntsen

Målselv S.S.K
86 086
289.
Pål Joakim Sveum

Krødsherad J.F.F
86 086
290.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
86 086
291.
Per Asbjørn Arnesen

Samnanger S.S.L
8585
292.
Terje Engh

Biri J.F.F
85 085
293.
Steve Johansen

Øksnes S.K.
85 085
294.
Ronny Olafsen

Løiten J.F.F
85 085
295.
Jonas Kallar Gunnes

(ingen klubb)
85 085
296.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
84 084
297.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
84 084
298.
Kenneth Eikenes

Bærum J.F.F
8383
299.
Tom Are Mohaug

Fauske og Sørfold S.S.K
83 083
300.
Ole-Christian Flugre

(ingen klubb)
83 083
301.
Jon-Roger Jensen

Halden og Omegn J.F.F
82 082
302.
Leiv Fremmersvik

Haugesund L.S.K
81 081
303.
Jesper Maj Larsen

Grasåsen S.S.
81 081
304.
Henrik Henriksen Stokke

Lørenskog S.S.
81 081
305.
Marius Løkken

Tynset J.F.F
80 080
306.
Tor Hugo Ekran

Øksnes S.K.
79 079
307.
Morten Vikvald

Nidaros S.K.
79 079
308.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
79 079
309.
Martin Horrigmo

Skien J.F.F
77 077
310.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
77 077
311.
Tor Asbjørn Næstby

Bodø J.F.F
76 076
312.
Ivan Bunes

(ingen klubb)
76 076
313.
Bjørn-Erik Hildonen

Team Hagleskyting
76 076
314.
Ole Johnny Johnsen

Romerike S.S.K
75 075
315.
Rune Gulbrandsen

Telemark J.F.F
74 074
316.
Lars Kristian Håland

Lindesnes J.F.F
74 074
317.
Rune Tubbehaugen

Øksnes S.K.
73 073
318.
Per Vidar Klemet Andersen

Alta J.F.F
73 073
319.
Christer Øveraas

Alstahaug J.F.F
7272
320.
Petter Viflat

Biri J.F.F
72 072
321.
Arvid Sandvær

Brønnøy J.F.F
71 071
322.
Peter Larsen

Skien J.F.F
70 070
323.
Mats Vicente Thomassen

Alta J.F.F
6969
324.
Terje Valhovd Andersen

Skien J.F.F
69 069
325.
Frode Stenehjem

Kroken J.F.F
69 069
326.
Glenn Bø

Time S.S.K
68 068
327.
Tage Johnsen

Onsøy J.F.F
6666
328.
Even Søvik

Nordvestlandet L.K.
66 066
329.
Stig A. Holden

Nordvestlandet L.K.
63 063
330.
Per Nesje

(ingen klubb)
63 063
331.
Vegard Bjørkkjær

Sannidal Trap
60 060
332.
Christoffer Lorentsen

Grimstad S.S.
54 054

Klasse K
1.
Sally Jane Haugland

Nedre Glomma S.S.K
979796 92382
2.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
999594 93381
3.
Line Våden

Nidaros S.K.
979695 92380
4.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
999797 82375
5.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
949291 91368
6.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
939088 88359
7.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
938989 88359
8.
Monica Øygarden Halvorsen

Skien J.F.F
898888 91356
9.
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
939290 80355
10.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
888886 86348
11.
Cathrine Nordhov

Skien J.F.F
928980 86347
12.
Lisbeth Henriksen

Alta J.F.F
898785 81342
13.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
858281 86334
14.
Gunn Tønder

Rana J.F.F
898781 75332
15.
Ruth Rønhild

Nedre Glomma S.S.K
847979 86328
16.
Siri Røsholt Myhra

Skien J.F.F
878676 72321
17.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
807776 79312
18.
Torild Rønhild

Nedre Glomma S.S.K
818078 73312
19.
Helene Louise Mathisen Guldhaug

Onsøy J.F.F
777469 81301
20.
Linda Pettersen

Skien J.F.F
857473 68300
21.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
939291 0276
22.
Kjersti Therese Hangeland Øvergård

Målselv S.S.K
807171 53275
23.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
929089 0271
24.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
909090 0270
25.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
939185 0269
26.
Rachelle Wolff

Grasåsen S.S.
909088 0268
27.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
908988 0267
28.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
928985 0266
29.
Monica Skår

Løiten J.F.F
939083 0266
30.
Stine Tidemandsen

Åmot J.F.F
918685 0262
31.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
888786 0261
32.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
898782 0258
33.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
888684 0258
34.
Monica Kippernes Rånes

Gaula S.S.K
888382 0253
35.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
888579 0252
36.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
848483 0251
37.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
858382 0250
38.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
838281 0246
39.
Janne Eirin Holberg

Nordvestlandet L.K.
838278 0243
40.
Bente Kjosaas Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
858077 0242
41.
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
818079 0240
42.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
867974 0239
43.
Veronica Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
827977 0238
44.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
807774 0231
45.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
857571 0231
46.
Ann Jeanette Tornsberg

Grasåsen S.S.
847373 0230
47.
Katja Olesen

Råde J.F.F
857463 0222
48.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
767470 0220
49.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
777268 0217
50.
Siv Furholm

Enebakk J.F.F
706969 0208
51.
Tove Elin Kroken

Romedal og Vallset J.F.F
726966 0207
52.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
746666 0206
53.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
7067 68205
54.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
7370 0143
55.
Anne Jorunn Kasin

Nordvestlandet L.K.
7066 0136
56.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
6964 0133
57.
Edith Cecilie Loftheim

Enebakk J.F.F
6763 0130
58.
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
92 092
59.
Bianca Nymo Andersen

Skien J.F.F
88 088
60.
Anja Ollikainen

Alta J.F.F
8787
61.
Lill Mari Østby

Lørenskog S.S.
87 087
62.
Hilde Karin Eggen

Bærum J.F.F
86 086
63.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
5233 085
64.
Lill Johansen

Kvam S.S.K
84 084
65.
Hilde Larsen

Alstahaug J.F.F
82 082
66.
Linn Mari Farsjø

Sannidal Trap
79 079
67.
Line Martinsen

Grasåsen S.S.
77 077
68.
Kari Taraldrud

(ingen klubb)
76 076
69.
Silje Mortensen

Råde J.F.F
67 067
70.
Anne Kari Hætta

Kautokeino J.F.F
65 065
71.
Rikke Alina Haugland

Nedre Glomma S.S.K
58 058
72.
Elizabeth Thoresen

(ingen klubb)
57 057
73.
Jørgi Eline L Andersen

Fauske og Sørfold S.S.K
49 049

Klasse J
1.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
1009999 96394
2.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
999898 97392
3.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
999998 93389
4.
Jonatan L Bjorland

Songdalen L.K.
999896 90383
5.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
979796 92382
6.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
979696 89378
7.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
959489 90368
8.
Johan Hermstad

(ingen klubb)
969492 85367
9.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
918988 93361
10.
Torbjørn Hermstad

(ingen klubb)
968876 95355
11.
Arne Johan Kartveit

Samnanger S.S.L
918886 89354
12.
Sander Ingvarsønn Sjøvoll

Rana J.F.F
949391 75353
13.
Vilde Kartveit

Samnanger S.S.L
898881 82340
14.
Susanne Valhovd Andersen

Skien J.F.F
868484 83337
15.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
868277 88333
16.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
989795 0290
17.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
969695 0287
18.
Ole Aleksander Storli

Gaula S.S.K
979292 0281
19.
Thomas Hadland

Time S.S.K
949389 0276
20.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
929190 0273
21.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
949087 0271
22.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
938989 0271
23.
Tobias Riiser

(ingen klubb)
918988 0268
24.
Ole-Martin Berg Rørvik

Askvoll og Holmedal L.K.
928783 0262
25.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
878783 0257
26.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
888583 0256
27.
Christoffer Førland Noddeland

Songdalen L.K.
878583 0255
28.
Henning Kjærvik

Askvoll og Holmedal L.K.
858579 0249
29.
Simen Sjøstrøm Andersen

Skien J.F.F
888671 0245
30.
Kristian Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
817974 0234
31.
Mathea Synnøve Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
817763 0221
32.
Ulrik Østrem

Lindesnes J.F.F
787763 0218
33.
Isak Strisland Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
796766 0212
34.
Camilla Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
535149 47200
35.
Håvard Gill

Lindesnes J.F.F
706461 0195
36.
Erlend Våga Fløttum

(ingen klubb)
9593 0188
37.
Torstein Krok

Kvam S.S.K
786445 0187
38.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
9492 0186
39.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
9688 0184
40.
Herman Halvorsrød

Råde J.F.F
8886 0174
41.
Espen Brovold Haugen

Biri J.F.F
9080 0170
42.
Thomas De Wit

Biri J.F.F
8979 0168
43.
Sander Haaheim

Nordvestlandet L.K.
8682 0168
44.
Ailu Pulk

Kautokeino J.F.F
554948 0152
45.
Kim Edvard Handeland

Songdalen L.K.
7673 0149
46.
Andreas Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
7574 0149
47.
Frida Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
7758 0135
48.
Sander Hermansen

Lindesnes J.F.F
5748 0105
49.
Stig Flatmoen Løland

Kvam S.S.K
98 098
50.
Øystein Kongsli Jensvoll

Kvam S.S.K
96 096
51.
Thomas Bjørkås

Løiten J.F.F
96 096
52.
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
92 092
53.
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
85 085
54.
Sander Andersen

Skien J.F.F
84 084
55.
Even Jostad Solbakken

Biri J.F.F
84 084
56.
Marius Axelsen

Songdalen L.K.
83 083
57.
Bjørn Erik Olsen

Halden og Omegn J.F.F
83 083
58.
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
8282
59.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
78 078
60.
Kristian Storvoll

Rana J.F.F
72 072
61.
Stian Svensdal

Samnanger S.S.L
6666
62.
Kristin Arnesen

Alta J.F.F
6464
63.
Jonas Ose Finsådal

Songdalen L.K.
52 052
64.
Espen Teppdalen Nordsveen

Oslo Sportsskyttere
45 045
65.
Alexandra Thomassen

(ingen klubb)
20 020
66.
Sondre Kjørmo

Songdalen L.K.
18 018

Klasse V50
1.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
989897 97390
2.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
979797 94385
3.
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
989694 95383
4.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
989796 92383
5.
Yngve Kartveit

Samnanger S.S.L
999594 93381
6.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
989794 91380
7.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
959593 94377
8.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
959393 89370
9.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
969494 86370
10.
Harald Haugom

Sannidal Trap
959090 87362
11.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
948986 90359
12.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
948989 87359
13.
Dan Randa

Alta J.F.F
909089 81350
14.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
948881 86349
15.
Ingvar Karlsen

Rana J.F.F
888685 89348
16.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
958685 82348
17.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
968879 80343
18.
Joar Glomsvoll

Tynset J.F.F
908780 85342
19.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
888483 83338
20.
Øyvind Nøst

Rana J.F.F
888566 73312
21.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
999797 0293
22.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
979795 0289
23.
Tommy Ulriksen

Onsøy J.F.F
969694 0286
24.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
979594 0286
25.
Morten Berg

Romerike S.S.K
969595 0286
26.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
969592 0283
27.
Sven Erik Heimdal

Romerike S.S.K
979392 0282
28.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
959493 0282
29.
Rolf Kristian Eilertsen

Tynset J.F.F
949493 0281
30.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
959393 0281
31.
Per Åge Lindstad

Rakkestad og Degernes J.F.F
969491 0281
32.
Roger Pedersen

Rana J.F.F
969292 0280
33.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
949393 0280
34.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
959491 0280
35.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
949392 0279
36.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
969687 0279
37.
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
949391 0278
38.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
959291 0278
39.
Jarle Fossdal

Tvedestrand J.F.F
959290 0277
40.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
949291 0277
41.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
959289 0276
42.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
929291 0275
43.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
949288 0274
44.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
939190 0274
45.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
949090 0274
46.
Anders Klund

Eidsberg J.F.F
929290 0274
47.
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
949188 0273
48.
Kjell Axelsen

Songdalen L.K.
949183 0268
49.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
918987 0267
50.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
898988 0266
51.
Axel Petersheim

Enebakk J.F.F
908686 0262
52.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
888585 0258
53.
Glenn Berntsen

Enebakk J.F.F
888583 0256
54.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
848382 0249
55.
Per Oskar Hjelseth

Nordvestlandet L.K.
858478 0247
56.
Ivar Hansen

Korgen S.S.K
887875 0241
57.
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
877675 0238
58.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
797366 0218
59.
Mikjel Meland

Skien J.F.F
9997 0196
60.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
9794 0191
61.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
9694 0190
62.
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
9887 0185
63.
John Aamodt-Haug

Svinndal J.F.F
9290 0182
64.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
9488 0182
65.
Erling Jensen

Bodø J.F.F
9290 0182
66.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9189 0180
67.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
9287 0179
68.
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
9286 0178
69.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
9384 0177
70.
Erik Larsen

Tynset J.F.F
8988 0177
71.
Tom R. Jensen

Grasåsen S.S.
9382 0175
72.
Rolf Johnsen

Alta J.F.F
83 89172
73.
Tor Anders Bjørkvist

Moss og Omegn J.F.F
8682 0168
74.
Bård Grøtting

Tynset J.F.F
8075 0155
75.
Leif Økland

Enebakk J.F.F
8864 0152
76.
Rolf Kvisvik

Nordvestlandet L.K.
8170 0151
77.
Morten Berntsen

Løiten J.F.F
8263 0145
78.
Lars Randby

Enebakk J.F.F
554941 0145
79.
Rune Horn

Brønnøy J.F.F
7368 0141
80.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
94 094
81.
Roy Oskar Skaug

Askim P.K.
93 093
82.
Tor-Erik Sandhell

Kautokeino J.F.F
89 089
83.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
89 089
84.
Jørn Aamand

Skien J.F.F
89 089
85.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
84 084
86.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
84 084
87.
Trond Sørensen

Ski J.F.F
77 077
88.
Svein Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
68 068
89.
Lars Thomas Resberg

Råde P.L.
67 067

Klasse V60
1.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
999897 93387
2.
Harald Johansen

Haugesund L.S.K
979796 86376
3.
Leif Bjerkland

Eidsberg J.F.F
969493 91374
4.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
959492 89370
5.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
969494 84368
6.
Per Jostein Sundet

Alta J.F.F
979493 82366
7.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
949389 89365
8.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
918885 89353
9.
Yngvar Tønder

Rana J.F.F
919088 84353
10.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
948989 73345
11.
Erik Frimann Gjerløv

Bodø J.F.F
918781 85344
12.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
918383 80337
13.
Harald Flaen

Songdalen L.K.
999897 0294
14.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
979797 0291
15.
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
979696 0289
16.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
979794 0288
17.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
969694 0286
18.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
969595 0286
19.
Hans Henry Eriksen

Onsøy J.F.F
959594 0284
20.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
959493 0282
21.
Harald Hindrumsen

Rana J.F.F
989390 0281
22.
Sverre A. Meisingseth

Åmot J.F.F
949393 0280
23.
Johan Skogsrud

Løiten J.F.F
949393 0280
24.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
979291 0280
25.
Gunnar Unneland

Samnanger S.S.L
949393 0280
26.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
949491 0279
27.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
949392 0279
28.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
969390 0279
29.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
949391 0278
30.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
949291 0277
31.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
939290 0275
32.
Steinar Grimestad

Lindesnes J.F.F
939289 0274
33.
Gunnar Kjøniksen

Råde J.F.F
959089 0274
34.
Øistein Olsen

Ullensaker J.F.F
939189 0273
35.
Ola Jørgen Moen

Kvam S.S.K
939189 0273
36.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
939189 0273
37.
Dag Rune Egge

Løiten J.F.F
938989 0271
38.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
909090 0270
39.
Atle Fjellsbø

Bergen L.K.
919089 0270
40.
Tor Hernæs

Romerike S.S.K
909089 0269
41.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
909088 0268
42.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
928987 0268
43.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
918987 0267
44.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
919086 0267
45.
Thor-Anders Gjulem

Eidsberg J.F.F
909083 0263
46.
Nils Alfred Mella

Alta J.F.F
8885 89262
47.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
908484 0258
48.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
888481 0253
49.
Jan Egil Kolstad

Råde J.F.F
888280 0250
50.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
888770 0245
51.
Jan Arvid Motrøen

Råde J.F.F
888171 0240
52.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
818177 0239
53.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
808075 0235
54.
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
9583 0178
55.
Jon Arild Willa

Nordvestlandet L.K.
9482 0176
56.
Arne-Kjell Lynghaug

Bodø S.S.K
9084 0174
57.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
8785 0172
58.
Kurt-Reidar Holte

Kroken J.F.F
9082 0172
59.
Per Østigård

Tynset J.F.F
8382 0165
60.
Børre Børresen

Tynset J.F.F
8281 0163
61.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
7874 0152
62.
Raymond Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92 092
63.
Steinar Høibraaten

Frogn J.F.F
89 089
64.
Odd Ivar Kjøniksen

Råde J.F.F
86 086
65.
Jan Erik Eriksen

Kroken J.F.F
83 083
66.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
80 080
67.
Jan Gunnes

Alta J.F.F
80 080
68.
Per Gunnestad

Askvoll og Holmedal L.K.
79 079
69.
Arnold Sundt

Songdalen L.K.
72 072

Klasse V70
1.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
959590 94374
2.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
969491 88369
3.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
938584 90352
4.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
938080 81334
5.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
989795 0290
6.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
989292 0282
7.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
949291 0277
8.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
968887 0271
9.
Vidar Tors

Skien J.F.F
908887 0265
10.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
898888 0265
11.
Svein Reidar Fredheim

Kismul S.S.K
928982 0263
12.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
928883 0263
13.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
888784 0259
14.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
908683 0259
15.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
878585 0257
16.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
898280 0251
17.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
858382 0250
18.
Åge Almestrand

(ingen klubb)
818079 0240
19.
Tore Noddeland

Songdalen L.K.
807370 0223
20.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
767572 0223
21.
Gunnar Pedersen

Romerike S.S.K
806863 0211
22.
Rolf M. Heitmann

Alta J.F.F
686766 0201
23.
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
9190 0181
24.
Finn Rønnild

(ingen klubb)
8176 0157
25.
Aasmund Mykland

(ingen klubb)
8072 0152
26.
Erling Henriksen

Tynset J.F.F
8067 0147
27.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
7364 0137
28.
Per Bunes

Romerike S.S.K
6763 0130
29.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
5841 099
30.
Nils Mathis Eira

(ingen klubb)
90 090
31.
Finn Johnsen

Biri P.K.
8282
32.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
80 080
33.
Thor Arvid Edlund

Råde J.F.F
73 073
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)