www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2017 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2017

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 715
Navn Klubb Klasse
Aasmund Mykland (ingen klubb) V70
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F S
Agnete Arnesveen Løiten S.S. K
Ailu Pulk (ingen klubb) J
Aina Halldén Ullensaker J.F.F K
Aksel Johannes A. Hætta Kautokeino J.F.F S
Alexander Mikkelsen Ytterøy Rana J.F.F S
Alexander Spilling Grimestad (ingen klubb) S
Alexandra Thomassen (ingen klubb) J
Alf E Handeland Songdalen L.K. V50
Alf Jr. Buksholt Lindesnes J.F.F S
Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F S
Alf Gjengstø Nordvestlandet L.K. V70
Alrik Methi Varanger S.S.K V70
Anastasios Kaliafas (ingen klubb) S
Anders Førland Noddeland Songdalen L.K. J
Anders Grefslie Skjeberg og Omegn J.F.F S
Anders Klund (ingen klubb) V50
Anders Rånes Jensen Skjeberg og Omegn J.F.F S
Anders Øren (ingen klubb) S
Andreas Ruud Nøkleby Krødsherad J.F.F J
Andreas Sandlie Monsbakken Vestre Toten J.F.F J
Andreas Stausland Songdalen L.K. S
Andreas Storheil Bodø J.F.F S
Anita Thøgersen Ullensaker J.F.F K
Anja Ollikainen (ingen klubb) K
Ann Jeanette Brevik Nedre Glomma S.S.K K
Anne Beate Andersen Hætta Kautokeino J.F.F J
Anne Jorunn Kasin (ingen klubb) K
Anne Kari Hætta (ingen klubb) K
Annelin Hammerstad Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F K
Arild Anderson (ingen klubb) V60
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden S
Arild Gangdal Askvoll og Holmedal L.K. S
Arild Grytten Askvoll og Holmedal L.K. S
Arild Johansen Askvoll og Holmedal L.K. S
Arild Rasmussen Songdalen L.K. V60
Arild Tagestad (ingen klubb) S
Arild Øvredal Samnanger S.S.L V70
Arne Christian Eriksen Enebakk J.F.F S
Arne Johan Kartveit Bergen L.K. J
Arne-Kjell Lynghaug Bodø S.S.K V60
Arne Hjelmeseter Songdalen L.K. S
Arnfinn Joløkken (ingen klubb) V60
Arnold Sundt Songdalen L.K. V60
Arnt Sigurd Christensen Lindesnes J.F.F J
Arve Kammen Nordvestlandet L.K. S
Arvid Sandvær (ingen klubb) S
Arvid Simonsen Alta J.F.F S
Asle Sneland (ingen klubb) S
Asløv Larsen (ingen klubb) S
Atle Bergli Nordre Land J.S.K S
Atle Fjellsbø (ingen klubb) V60
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F S
Axel Nielsen Askvoll og Holmedal L.K. V60
Axel Petersheim (ingen klubb) V50
Bastian Hagen (ingen klubb) J
Beate Abrahamsen Neiden og Omegn J.F.F K
Bendik Hætta (ingen klubb) S
Bengt-Rune Rydheim Kismul S.S.K S
Bent A. Døving Nordvestlandet L.K. S
Bente Kjosaas Leknes (ingen klubb) K
Bente Limbodal (ingen klubb) K
Bernt Breistøl Songdalen L.K. V50
Bernt Toldnes Bodø J.F.F S
Bianca Nymo Andersen (ingen klubb) K
Birger Aurebekk Songdalen L.K. S
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K
Bjarne Jødahl Ullensaker J.F.F V60
Bjarne Sagebakken Samnanger S.S.L V70
Bjarte Bergstrøm (ingen klubb) S
Bjarte Linga Samnanger S.S.L S
Bjørn Erik Olsen (ingen klubb) J
Bjørn Olav Lein Gaula S.S.K V70
Bjørn Robert Østensvig Halden og Omegn J.F.F S
Bjørn Tore Myrvold (ingen klubb) S
Bjørn-Erik Hildonen Varanger S.S.K S
Bjørn Hannisdal (ingen klubb) S
Bjørn Haug Enebakk J.F.F V70
Bjørn Kristiansen Sarpsborg P.K. V60
Bjørn Trydal Østlandske S.S. S
Bjørnar Jensås Nidaros S.K. S
Bjørnar Ridderhaugen (ingen klubb) S
Bård Grøtting Tynset J.F.F V50
Bård Thuve Løiten S.S. S
Børre Børresen Tynset J.F.F V60
Camilla Bjørklund (ingen klubb) J
Carl G. Jørgensen Onsøy J.F.F S
Carl Robert Olsen (ingen klubb) S
Cathrine Nordhov (ingen klubb) K
Cato Fjeld Andersen Enebakk J.F.F S
Christer J Ulriksen Bodø J.F.F S
Christer Øveraas Alstahaug J.F.F S
Christian Ekstrøm Romerike S.S.K S
Christian Martinussen Bodø J.F.F S
Christoffer Førland Noddeland (ingen klubb) J
Christoffer Eidstø (ingen klubb) S
Christoffer Lorentsen Grimstad S.S. S
Christopher Store Varanger S.S.K S
Claus Tornsberg Østre Viken S.S.K S
Dag Hugo Karlsen Lindesnes J.F.F S
Dag Rune Egge Løiten S.S. V60
Dagny A Yrkje (ingen klubb) K
Dag Østrem Lindesnes J.F.F V50
Dan Randa Alta J.F.F V50
Daniel Mikal Oskal Kautokeino J.F.F V70
Daniel Kjørmo (ingen klubb) S
Ebel Aslaksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V70
Edith Cecilie Loftheim Enebakk J.F.F K
Eirik Andreassen Oslo Vestre S.S. S
Eirik Frorud (ingen klubb) S
Eirik Leknes Askvoll og Holmedal L.K. S
Elise Larsen Bodø J.F.F J
Elizabeth Thoresen (ingen klubb) K
Else-Brit Jensen Nedre Glomma S.S.K K
Emma Andrine Brændhagen (ingen klubb) J
Endre Turan Granheim Kismul S.S.K S
Endre Kosberg Gaula S.S.K S
Endre Solstad (ingen klubb) S
Erik Frimann Gjerløv (ingen klubb) V60
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F J
Erik Hemli Kvam S.S.K S
Erik Larsen Tynset J.F.F V50
Erik Lübbe Ålesund P.K. S
Erik Sydbøge Biri J.F.F V50
Erlend Våga Fløttum (ingen klubb) J
Erling Henriksen Tynset J.F.F V70
Erling Jensen Bodø J.F.F V50
Espen Brovold Haugen (ingen klubb) J
Espen Knutsen (ingen klubb) S
Espen Luka Nordvestlandet L.K. S
Espen Noddeland Songdalen L.K. S
Espen Teppdalen Nordsveen Østlandske S.S. J
Eva Kristin Oliversen Kvam S.S.K K
Even André Kammen Nordvestlandet L.K. S
Even Jostad Solbakken Biri J.F.F J
Even Søvik (ingen klubb) S
Filip Rasmussen Nedre Glomma S.S.K J
Filip Østensen Bodø J.F.F J
Finn Johnsen (ingen klubb) V70
Finn Rønnild (ingen klubb) V70
Finn Øvredal Samnanger S.S.L V70
Frank Cascampas Songdalen L.K. V50
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F S
Frank Våden Nidaros S.K. S
Fredrik Saxhaug Lindstrøm (ingen klubb) S
Frida Leknes Askvoll og Holmedal L.K. J
Frode Sneve Strand Nidaros S.K. S
Frode Bjervamoen Skien J.F.F S
Frode Husum (ingen klubb) S
Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K S
Frode Stenehjem (ingen klubb) S
Gaute Gravdahl Vestre Toten J.F.F V60
Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F V50
Geir Tore Bøen (ingen klubb) S
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V60
Geir Hammer Nordvestlandet L.K. V50
Geir Lindem Råde J.F.F S
Geir Milsteinhaugen Kvam S.S.K S
Geir Tidemandsen Kvam S.S.K S
Geirr Botnmark Narvik P.K. V60
Geir Østrem Lindesnes J.F.F V50
Gisle Johnsen Skien J.F.F S
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F V50
Gjermund Pettersen (ingen klubb) S
Glenn Richard Tangen (ingen klubb) S
Glenn Berntsen (ingen klubb) V50
Glenn Bø Time S.S.K S
Glenn Hermstad (ingen klubb) S
Grete-Kaisa Olsen Alta J.F.F K
Gry Helander Våga Varanger S.S.K K
Gudmund Kalvik Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V60
Gunn Tønder Rana J.F.F K
Gunnar Oldeide Flataker (ingen klubb) S
Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V60
Gunnar Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V60
Gunnar Leknes Askvoll og Holmedal L.K. V50
Gunnar Pedersen Romerike S.S.K V70
Gunnar Unneland (ingen klubb) V60
Gunstein Aurebekk Songdalen L.K. V50
Gøran Dreyer Øksnes S.K. S
Gøran Mortensen Narvik P.K. S
Halvor Strandene Tvedestrand J.F.F V70
Hanne Dalen Kroken J.F.F K
Hans Henry Eriksen Nedre Glomma S.S.K V60
Hans Bilben (ingen klubb) S
Hans Pedersen Frogn J.F.F V70
Harald Flaen Lindesnes J.F.F V60
Harald Hansen Rana J.F.F S
Harald Haugom Sannidal Trap V50
Harald Hindrumsen Korgen S.S.K V60
Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V60
Harald Myhre (ingen klubb) J
Hartly Brummenæs Nordvegen L.K. S
Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F S
Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F K
Heidi Bråten Lørenskog S.S. K
Helene Louise Mathisen Guldhaug (ingen klubb) K
Helge Grimestad Lindesnes J.F.F V60
Helge Mikalsen Songdalen L.K. V60
Helge Rønning Tynset J.F.F S
Helge Østlie Ullensaker J.F.F S
Henning Brattlien (ingen klubb) V60
Henning Ihleby Råde P.L. S
Henning Kjærvik (ingen klubb) J
Henning Øygarden Kroken J.F.F S
Henrik Henriksen Stokke (ingen klubb) S
Herman Halvorsrød (ingen klubb) J
Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F K
Hilde Solheim (ingen klubb) K
Håmund Brochmann (ingen klubb) S
Håvard Gill (ingen klubb) J
Håvard Røilid (ingen klubb) S
Ina Marie Hemstad Sarpsborg og Omegn J.F.F K
Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F S
Ingvar Karlsen (ingen klubb) V50
Isabell Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F K
Isak N Triumf Frogn J.F.F S
Isak Strisland Bjørnstad (ingen klubb) J
Ivan Bunes (ingen klubb) S
Ivar Andre Tors Skien J.F.F S
Ivar Hansen Korgen S.S.K V50
Ivar Heitmann Alta S.S.K S
Jan Arild Sand Kroken J.F.F S
Jan Arne Johansen Målselv S.S.K S
Jan Arvid Motrøen (ingen klubb) V60
Jan Egil Kolstad (ingen klubb) V60
Jan Erik Christensen Lindesnes J.F.F J
Jan Erik Eriksen (ingen klubb) V60
Jan Magne Hoel Tynset J.F.F S
Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F S
Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F S
Jan Roar Stølan Nordvestlandet L.K. V50
Jan Sigurd Foss Oslo Sportsskyttere V70
Jan Vegar Studsrud Rakkestad og Degernes J.F.F S
Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F V60
Jan-Ove Humlevåg Askvoll og Holmedal L.K. V50
Jan-Robert Korsveien (ingen klubb) S
Jan Bålerud (ingen klubb) S
Jan Gunnes Alta J.F.F V60
Janne Eirin Holberg (ingen klubb) K
Jarl Karlsen Bodø J.F.F V70
Jarle Fossdal (ingen klubb) V50
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden S
Jens Andreas Røhme Myhr Nidaros S.K. S
Jens Kristian Baustad Neiden og Omegn J.F.F S
Jens-Kristian Hesenget Jenssen (ingen klubb) S
Jens Andreassen Alta J.F.F S
Jesper Maj Larsen Østre Viken S.S.K S
Jette Marie Grimestad Buksholt Lindesnes J.F.F K
Jim Are Gyttrup (ingen klubb) S
Jim-Roger Haugnes Målselv S.S.K S
Joacim Schistad Neiden og Omegn J.F.F S
Joakim Hellermyr Sannidal Trap S
Joar Glomsvoll Tynset J.F.F V50
Johan Harstad Nordvestlandet L.K. S
Johan Hermstad (ingen klubb) J
Johan Skogsrud Løiten S.S. V60
Johannes Egil Kulild Samnanger S.S.L V50
John Egil Stanes Rakkestad og Degernes J.F.F V60
John Egil Vælidalo (ingen klubb) S
John Takle Terjesen Skien J.F.F S
John-Aage Torgersen (ingen klubb) S
John Aamodt-Haug (ingen klubb) V50
John Solbakken Biri J.F.F S
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F V50
Jon A. Nesland (ingen klubb) V60
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. S
Jon Anders Møklegård Råde J.F.F S
Jon Andre Nesland (ingen klubb) S
Jon Arild Willa Nordvestlandet L.K. V60
Jon Arne Astad Nordvestlandet L.K. S
Jon Inge Nepås Brønnøy J.F.F S
Jon Remi Prang Arbeidernes J.F.F Halden S
Jon Tore Gravdal Eidsberg J.F.F V60
Jon-Roger Jensen (ingen klubb) S
Jon Tolgensbakken Tynset J.F.F S
Jonas Kallar Gunnes Nidaros S.K. S
Jonas Gjernes Sannidal Trap S
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F J
Jonas Kvam Brønnøy J.F.F S
Jonas Ose Finsådal (ingen klubb) J
Jonatan Bjørnerød Haga (ingen klubb) S
Jonatan L Bjorland (ingen klubb) J
Jone Haugland (ingen klubb) S
Jostein Isaksen (ingen klubb) S
Jostein Skjelin Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F S
Jørgen Dreyer Moe Brønnøy J.F.F S
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden J
Jørgi Eline L Andersen (ingen klubb) K
Jørn Henrik Fiveltun (ingen klubb) S
Jørn Vidar Sukke Svinndal J.F.F V50
Jørn Aamand (ingen klubb) V50
Kai Børge Amdal (ingen klubb) S
Kai Ivan Andersen (ingen klubb) S
Kai Rune Nordli (ingen klubb) S
Kari Taraldrud (ingen klubb) K
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F S
Kasper Sandli (ingen klubb) J
Katja Olesen (ingen klubb) K
Kato Johansen Brønnøy J.F.F S
Kenneth G Mjåland (ingen klubb) S
Kenneth Eikenes Indre Østfold S.S. S
Kenneth Ivarsson Losby Viltmål- og P.K. S
Kenneth Styve Kismul S.S.K S
Kent Arild Moldal Kvam S.S.K S
Kent Thorbjørn Olafsen (ingen klubb) S
Kim Edvard Handeland (ingen klubb) J
Kim-Alexander Buer Aremark J.F.F S
Kjell Arne Haugland (ingen klubb) V60
Kjell Erik Bangen Kvam S.S.K S
Kjell Gunnar Kristiansen Sannidal Trap S
Kjell Magne Haukås Nordvestlandet L.K. V50
Kjell-Arne Kello Neiden og Omegn J.F.F S
Kjell Axelsen (ingen klubb) V50
Kjell Solhaug Råde J.F.F V60
Kjersti Therese Hangeland Øvergård (ingen klubb) K
Kjetil Roos (ingen klubb) S
Klas Inge Elisenberg Løiten S.S. S
Klas-Andre Elisenberg (ingen klubb) S
Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F S
Knut Erik Bergum Sannidal Trap S
Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V50
Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F V50
Knut Ivar Larsen Arbeidernes J.F.F Halden S
Knut Olav Brendemoen (ingen klubb) S
Knut Saxe Kjeldsberg Alta J.F.F V70
Knut Haugen (ingen klubb) S
Knut Leer Krødsherad J.F.F V50
Knut Nordli Løiten S.S. S
Krisander Barka Songdalen L.K. S
Kristian Andre Guldhaug Onsøy J.F.F S
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V50
Kristian Ruud Nøkleby Krødsherad J.F.F J
Kristian Klungnes Nordvestlandet L.K. S
Kristian Müller (ingen klubb) S
Kristian Natvik Askvoll og Holmedal L.K. S
Kristian Storvoll Korgen S.S.K J
Kristian Tolaas Lillevik (ingen klubb) S
Kristin Arnesen (ingen klubb) J
Kristin Mortensen Neiden og Omegn J.F.F K
Kristine Karlsen Lindesnes J.F.F J
Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros S.K. S
Kurt Arild Kaspersen Neiden og Omegn J.F.F V50
Kurt-Reidar Holte (ingen klubb) V60
Kurt Krogh (ingen klubb) S
Kurt Solvik Songdalen L.K. V50
Kåre Steinar Leknes Askvoll og Holmedal L.K. S
Laila K. Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F K
Laila Kulleseid Haugesund L.S.K K
Lars Emil Sukuvara Varanger S.S.K S
Lars Erik Espe Askvoll og Holmedal L.K. S
Lars Erik Jensen (ingen klubb) S
Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F V60
Lars Gunnar Larsen Nordvestlandet L.K. S
Lars Kristian Håland Lindesnes J.F.F S
Lars Rino Heyerdahl Nedre Glomma S.S.K S
Lars Thomas Resberg (ingen klubb) V50
Lars-Ove Fagerås Østre Viken S.S.K S
Lars Randby Enebakk J.F.F V50
Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K
Leif Henry Klokset Løiten S.S. S
Leif Rune Lorang Jasper Nedre Glomma S.S.K S
Leif Bjerkland Indre Østfold S.S. V60
Leif Nordhagen Enebakk J.F.F V70
Leif Storheil Bodø J.F.F S
Leif Økland (ingen klubb) V50
Leiv Fremmersvik Haugesund og Omegn L.K. S
Lena Reppe Romerike S.S.K K
Lennart Larsen Fauske og Sørfold P.K. V50
Lill Mari Østby Lørenskog S.S. K
Lill Johansen (ingen klubb) K
Linda Pettersen (ingen klubb) K
Linda Vindfjell Nesland (ingen klubb) K
Line Ødegård Angeloff Onsøy J.F.F K
Line Martinsen (ingen klubb) K
Line Våden (ingen klubb) K
Linn Mari Farsjø (ingen klubb) K
Lisbeth Henriksen (ingen klubb) K
Lise Kristin Haugland (ingen klubb) K
Lise Wold Enebakk J.F.F K
Loyd Petter Mandelid Askvoll og Holmedal L.K. S
Mads Gjevert Pettersen Østre Viken S.S.K S
Mads-Åge Karikoski (ingen klubb) S
Magnar Terje Leknes Askvoll og Holmedal L.K. S
Magne Bakken Nordvestlandet L.K. V60
Marius Andre Riiser (ingen klubb) S
Marius Axelsen (ingen klubb) J
Marius Løkken Tynset J.F.F S
Marius Riaunet (ingen klubb) S
Marius Riiser Enebakk J.F.F S
Martin Bråten Granøien Gaula S.S.K J
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F S
Martin Horrigmo Skien J.F.F S
Mathea Synnøve Johansson Indre Østfold S.S. J
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F J
Mathias Brennhaug Tynset J.F.F S
Mathis Oliver Pentha Kautokeino J.F.F S
Mats Vicente Thomassen (ingen klubb) S
Mats Randers Målselv S.S.K S
Mette Mælen Bakker Tynset J.F.F K
Michael Tanguy (ingen klubb) S
Michal Nilssen Bodø J.F.F S
Mikael Østensen Bodø J.F.F S
Mikjel Meland Skien J.F.F V50
Monica Kippernes Rånes Trondheim J.F.F K
Monica Øygarden Halvorsen Skien J.F.F K
Monica Skår Løiten S.S. K
Monica Vennevik Gaula S.S.K K
Morten Laukli Johnsen (ingen klubb) S
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F S
Morten Berg Romerike S.S.K V50
Morten Berntsen (ingen klubb) V50
Morten Grefslie Rakkestad og Degernes J.F.F V50
Morten Hansen (ingen klubb) S
Morten Labahå (ingen klubb) S
Morten Müller Rana J.F.F S
Morten Pedersen (ingen klubb) S
Morten Tarvoll Enebakk J.F.F S
Morten Vikvald Gaula S.S.K S
Nils Alfred Mella Alta J.F.F V60
Nils Asbjørn Holten Nordvestlandet L.K. V50
Nils Mathis Eira (ingen klubb) V70
Nils Peder Tornensis Kautokeino J.F.F V50
Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F S
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F S
Odd Helge Sukuvara Varanger S.S.K V50
Odd Ivar Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V60
Odd Johan Søfting Rana J.F.F S
Odd Kristian Sukuvara Varanger S.S.K S
Odd M Hætta Kautokeino J.F.F V50
Odd Rune Hagerud (ingen klubb) S
Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K V50
Oddbjørn Onsaker (ingen klubb) V70
Oddvar Rogneby Krødsherad J.F.F V70
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F V70
Ola Jørgen Moen (ingen klubb) V60
Olav Martin Johnsen Alstahaug J.F.F V60
Olav Knai Ullensaker J.F.F S
Olav Løvåsdal Kroken J.F.F V60
Olav Nygård Gaula S.S.K S
Ole Aleksander Storli (ingen klubb) J
Ole Andreas Johansen (ingen klubb) S
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F S
Ole Johan Triumf Kautokeino J.F.F S
Ole Johnny Johnsen Romerike S.S.K S
Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F V50
Ole Jørgen Eriksen Bjørkelangen P.K. S
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden S
Ole Martin Evjebråten Ullensaker J.F.F S
Ole Mikkel Pulk Kautokeino J.F.F S
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F S
Ole Petter Nordli Moss og Omegn J.F.F S
Ole Wilhelm Moe Lund Råde J.F.F S
Ole-Christian Flugre (ingen klubb) S
Ole-Martin Berg Rørvik (ingen klubb) J
Ole Bjerkeland Enebakk J.F.F V50
Ole Johansson Indre Østfold S.S. S
Otto Edvin Roaldsøy Nordvestlandet L.K. V50
Ove Løberg Gaula S.S.K S
Paal Ludvik Jørgensen (ingen klubb) S
Panagiotis Kalogerakis (ingen klubb) S
Paul Hofseth Varanger S.S.K V50
Per Arne Benjaminsen Kroken J.F.F V60
Per Arne Ånonli Korgen S.S.K S
Per Asbjørn Arnesen (ingen klubb) S
Per Erling Aune Hansen Alta J.F.F V50
Per Ivar Søvik Nordvestlandet L.K. V50
Per Johannes Mjærum Ullensaker J.F.F S
Per Johnny Sara Alta J.F.F S
Per Jostein Sundet (ingen klubb) V60
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V50
Per Morten Aasgård (ingen klubb) S
Per Oskar Hjelseth (ingen klubb) V50
Per Steinar Nesland Sannidal Trap S
Per Vidar Klemet Andersen Alta J.F.F S
Per Åge Lindstad Rakkestad og Degernes J.F.F V50
Per Øivind Larsen (ingen klubb) S
Per Bunes Romerike S.S.K V70
Per Gunnestad (ingen klubb) V60
Per Nesje (ingen klubb) S
Per Østigård Tynset J.F.F V60
Peter Fåland Enebakk J.F.F S
Peter Larsen (ingen klubb) S
Petter Oldeide Flataker (ingen klubb) S
Petter Viflat (ingen klubb) S
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F J
Pål Joakim Sveum (ingen klubb) S
Pål Roy Rolland Songdalen L.K. V50
Pål Høines Skien J.F.F S
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F V50
Rachelle Wolff Indre Østfold S.S. K
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F K
Raymond Eggesvik Svinndal J.F.F V50
Raymond Johansson Sarpsborg og Omegn J.F.F V60
Raymond Price Ullensaker J.F.F V60
Rebekka Grimestad Lindesnes J.F.F K
Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V50
Reidar Karlsen Alta J.F.F V60
Reiner Ristimets (ingen klubb) S
René Gangestad (ingen klubb) S
Richard Olsen Sokna L.K. S
Rikke Alina Haugland (ingen klubb) K
Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F S
Roar Njærheim Time S.S.K S
Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F V60
Robert Jensvoll Kvam S.S.K S
Robin Bastesen Nilsen (ingen klubb) S
Roger Kummervold (ingen klubb) S
Roger Pedersen Rana J.F.F V50
Roger Ruud (ingen klubb) S
Roger Strømeng Alta J.F.F S
Rokas Abazorius Lørenskog S.S. S
Rolf Arthur Ingvartsen Samnanger S.S.L V60
Rolf Johan Heitmann Alta J.F.F S
Rolf Kristian Eilertsen Eidsberg J.F.F V50
Rolf M. Heitmann (ingen klubb) V70
Rolf Tore Berntsen Biri J.F.F V60
Rolf Johnsen (ingen klubb) V50
Rolf Kvisvik Nordvestlandet L.K. V50
Rolf Wiig Songdalen L.K. V60
Ronny Lund Eidsberg J.F.F S
Ronny Olafsen Løiten S.S. S
Ronny Syversen Råde J.F.F V70
Roy Arne Wold (ingen klubb) S
Roy Gunnar Havikhagen Krødsherad J.F.F S
Roy Helge Haug Samnanger S.S.L S
Roy Helge Thune Bodø J.F.F S
Roy Oskar Skaug (ingen klubb) V50
Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F V50
Roy Helli Biri J.F.F S
Roy Nilsen (ingen klubb) S
Roy Zakariassen Råde J.F.F V60
Ruben Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F J
Ruben Ludvigsen (ingen klubb) S
Runar T. Skaug Enebakk J.F.F S
Rune Aukland Eidsberg J.F.F S
Rune Eggen Målselv S.S.K V50
Rune Gulbrandsen Skien J.F.F S
Rune Hagen Skien J.F.F S
Rune Horn (ingen klubb) V50
Rune Lauritzen Eidanger J.F.L V50
Rune Moeggen Målselv S.S.K S
Rune Tubbehaugen (ingen klubb) S
Ruth Rønhild (ingen klubb) K
Sally Jane Haugland (ingen klubb) K
Sander Ingvarsønn Sjøvoll (ingen klubb) J
Sander Andersen (ingen klubb) J
Sander Bergesen Samnanger S.S.L J
Sander Haaheim (ingen klubb) J
Sander Havikhagen Krødsherad J.F.F J
Sander Hermansen (ingen klubb) J
Sem Rakovic Time S.S.K S
Signe Marie Drabløs Myrvold (ingen klubb) K
Silje Mortensen (ingen klubb) K
Simen Sjøstrøm Andersen (ingen klubb) J
Simen Nordeng Arbeidernes J.F.F Halden J
Simen Randem Enebakk J.F.F S
Simon Martin Bruarøy Kismul S.S.K S
Simon Sommerfeld Midthordaland L.K. S
Simon Åsheim (ingen klubb) S
Sindre Smestuholm (ingen klubb) S
Siren Kvamme Kismul S.S.K K
Siri Marlen Hemstad Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Siri Røsholt Myhra (ingen klubb) K
Siv Helen Eriksen Råde J.F.F K
Siv Furholm Enebakk J.F.F K
Solveig Walaker Romerike S.S.K K
Sondre Bang Grimestad Lindesnes J.F.F J
Sondre Bohlin Skien J.F.F S
Sondre Johnsen Kroken J.F.F S
Sondre Kjørmo (ingen klubb) J
Sondre Mortensen (ingen klubb) S
Stefan Vågseter (ingen klubb) S
Steffen Svenstad Nordre Land J.S.K S
Steffen Vik Kismul S.S.K S
Steinar Bjørnstad (ingen klubb) S
Steinar Gjerde Samnanger S.S.L S
Steinar Grimestad (ingen klubb) V60
Steinar Høibraaten (ingen klubb) V60
Sten Are Uglebakken Alta J.F.F V50
Sten-Arild Pettersen (ingen klubb) V60
Steve Johansen (ingen klubb) S
Stian Bekkeheien Time S.S.K S
Stian Eikåsen Team Sørvest S
Stian Svensdal Samnanger S.S.L J
Stian Sæland Time S.S.K S
Stian Ulfstein Nordvestlandet L.K. S
Stig A. Holden (ingen klubb) S
Stig Endre Smerud Biri J.F.F S
Stig Erling Talgø Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Stig Ivan Barka Songdalen L.K. V50
Stig Rune Nørbech (ingen klubb) S
Stig Berntsen (ingen klubb) S
Stig Flatmoen Løland Kvam S.S.K J
Stig Johnsen (ingen klubb) S
Stig Løvnes (ingen klubb) S
Stig Zachariassen Narvik P.K. S
Stine Tidemandsen Kvam S.S.K K
Sturla Pedersen (ingen klubb) S
Ståle Midtlid Nordvestlandet L.K. V60
Susanne Valhovd Andersen (ingen klubb) J
Svein Arild Christensen Lindesnes J.F.F J
Svein Arild Heggem Halden og Omegn J.F.F S
Svein Emil Sukuvara (ingen klubb) V50
Svein Erik Yrkje (ingen klubb) S
Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F V50
Svein Ove Brændhagen Ullensaker J.F.F S
Svein Reidar Fredheim (ingen klubb) V70
Svein Tore Nordgaard Nordvestlandet L.K. S
Svein Hansen Krødsherad J.F.F V60
Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F S
Sven Erik Heimdal (ingen klubb) V50
Sven Roar Gran Nedre Glomma S.S.K S
Sverre A. Meisingseth (ingen klubb) V60
Sverre Eriksen (ingen klubb) V70
Sverre Svendsen Brønnøy J.F.F S
Tage Johnsen (ingen klubb) S
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F J
Terje Erik Karlsen (ingen klubb) S
Terje Ingolf Hilmarsen Målselv S.S.K S
Terje Engh (ingen klubb) S
Terje Hansen Nedre Glomma S.S.K S
Terje Krokum (ingen klubb) S
Terje Midtsand (ingen klubb) S
Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F S
Thomas De Wit Biri J.F.F J
Thomas R. Jensen Romerike S.S.K S
Thomas Bjørkås (ingen klubb) J
Thomas Hadland (ingen klubb) J
Thomas Klungnes Nordvestlandet L.K. S
Thomas Knudsen Svinndal J.F.F S
Thomas Paulsen Onsøy J.F.F S
Thomas Syrstad Trondheim J.F.F S
Thor Arvid Edlund (ingen klubb) V70
Thor-Anders Gjulem (ingen klubb) V60
Thorbjørn Cato Jokstad Enebakk J.F.F V60
Thorfinn Eskild Tvedestrand J.F.F V70
Tobias Riiser (ingen klubb) J
Tom Andre Storbråten (ingen klubb) S
Tom Are Mohaug Fauske og Sørfold P.K. S
Tom Atle Holthe Biri J.F.F S
Tom Joachim Strandene (ingen klubb) S
Tom Realf Jensen Østre Viken S.S.K V50
Tom Thorvaldsen Rakkestad og Degernes J.F.F V50
Tom Westby (ingen klubb) S
Tomas Are Martinsen (ingen klubb) S
Tomas Belseth Martinsen (ingen klubb) S
Tommy M Mortensen Målselv S.S.K S
Tommy Andersen (ingen klubb) S
Tommy Grønlie Ullensaker J.F.F S
Tommy Hadland Time S.S.K S
Tommy Ulriksen (ingen klubb) V50
Tony Myhre (ingen klubb) S
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F V50
Tor Arne Evjebråten (ingen klubb) S
Tor Asbjørn Næstby Bodø J.F.F S
Tor B Brun (ingen klubb) S
Tor Einar Ødegård Bjørk Askvoll og Holmedal L.K. S
Tor Erik Nilsen (ingen klubb) S
Tor Hugo Ekran (ingen klubb) S
Tor Inge Hagen (ingen klubb) S
Tor-Erik Sandhell (ingen klubb) V50
Tor Hernæs Romerike S.S.K V60
Torbjørn Gautefald Sannidal Trap S
Torbjørn Hermstad (ingen klubb) J
Torbjørn Leknes Askvoll og Holmedal L.K. V50
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F S
Torbjørn Rubach (ingen klubb) V60
Tore Herman Teien Enebakk J.F.F V70
Tore Kristian Storvoll Korgen S.S.K S
Tore Dalen Ullensaker J.F.F V60
Tore Eriksen Råde J.F.F S
Tore Noddeland (ingen klubb) V70
Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F S
Torild Rønhild (ingen klubb) K
Torkil Kirkhus (ingen klubb) S
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap S
Torstein Glad (ingen klubb) S
Torstein Krok (ingen klubb) J
Tove Elin Kroken Løiten S.S. K
Trine Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F K
Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F S
Trond Magne Underdal Loktu (ingen klubb) S
Trond R Berntsen (ingen klubb) S
Trond Gulbrandsen (ingen klubb) S
Trond Hansen (ingen klubb) S
Trond Haugholt Sannidal Trap V60
Trond Sørensen Ski J.F.F V50
Truls Nystad Bodø J.F.F S
Trygve Henning Holthe Biri J.F.F V60
Ulrik Østrem (ingen klubb) J
Vegard Nauste Berg (ingen klubb) S
Vegard Bjørkkjær (ingen klubb) S
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Veronica Gulbrandsen (ingen klubb) K
Vidar Ringstad Romerike S.S.K V50
Vidar Tors Skien J.F.F V70
Viggo Johansen Bodø J.F.F V60
Vilde Kartveit Bergen L.K. J
Wicky Maria Solvang Skien J.F.F K
Yngvar Tønder Rana J.F.F V60
Yngve Bakker Tynset J.F.F V50
Yngve Kartveit Bergen L.K. V50
Åge-Walter Hansen Råde J.F.F V70
Åge Almestrand (ingen klubb) V70
Åge Hauge Halden og Omegn J.F.F V70
Åge Olstad Krødsherad J.F.F V60
Øistein Olsen (ingen klubb) V60
Øystein Kongsli Jensvoll Kvam S.S.K J
Øyvind Bjørknes (ingen klubb) S
Øyvind Eriksen Rana J.F.F V50
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F S
Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V50


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)