11. til 16. juli 2016
Navn |
Klubb |
Klasse |
Aage Kjonerud |
Øystre Slidre J.F.F |
E2 |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Agnete Arnesveen |
Løiten J.F.F |
F1 |
Aina Halldén |
Ullensaker J.F.F |
B |
Alf J Jørgensen |
Vennesla J.S.P.F.F |
A |
Alf Jr. Buksholt |
Lindesnes J.F.F |
B |
Alf Kristian Ellefsen |
Lindesnes J.F.F |
B |
Alf Otto Skar |
Steinkjer J.F.F |
E2 |
Alf Gjengstø |
Averøy J.F.F |
E2 |
Anders Bjørndalen |
Romedal og Vallset J.F.F |
E1 |
Anders Klund |
Eidsberg Omegn J.F.F |
B |
Andor Helgheim |
Øystese J.F.L |
B |
Andreas Byberg |
Hølonda J.F.F |
C |
Andreas Sandlie Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
D2 |
Andreas Stausland |
Songdalen J.F.F |
A |
Anita Thøgersen |
Ullensaker J.F.F |
F |
Anita Vindheim |
Siljan J.F.F |
F |
Ann Christin Mengkrok |
Kongsvinger J.F.F |
F |
Anne Mette E. Rensvik |
Melhus J.F.F |
F1 |
Anton Mellemsdokken |
Fron J.F.F |
A |
Arild Gangdal |
Eid J.F.L |
A |
Arild Grytten |
Askvoll J.F.L |
A |
Arild Hemli |
Kvam J.F.F |
A |
Arnold Sundt |
Songdalen J.F.F |
E1 |
Arve Enger |
Øystre Slidre J.F.F |
B |
Arve Kammen |
Gjemnes J.F.F |
A |
Asbjørn Granås |
Nord-Odal J.F.F |
E2 |
Asle Hansen |
Rana J.F.F |
E2 |
Atle Bergli |
Nordre Land J.S.K |
B |
Bastian Hagen |
Onsøy J.F.F |
D1 |
Bent A. Døving |
Ørskog J.S.S |
A |
Bianca Nymo Andersen |
Skien J.F.F |
A |
Birger Enerhaugen |
Nord-Odal J.F.F |
E2 |
Birgit Jostad Solbakken |
Biri J.F.F |
F |
Bjarte Linga |
Samnanger J.F.L |
A |
Bjørn Egil Sagholen |
Eidsberg Omegn J.F.F |
B |
Bjørn Håvard Vollebekk |
Trøgstad J.F.F |
A |
Bjørn Olav Lein |
(ingen klubb) |
E2 |
Bjørn Aaland |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Bjørn Enerhaugen |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Bjørn Kristiansen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
E1 |
Bjørn Linnerud |
Askim og Omegn J.F.F |
C |
Bjørn Milsteinhaugen |
Fron J.F.F |
B |
Bjørn Moe |
Nord-Odal J.F.F |
D2 |
Bjørn Smeby |
Lørenskog S.S. |
E2 |
Bjørnar Ridderhaugen |
Nordre Land J.S.K |
A |
Brit Nina Ånerud |
Eidskog J.F.F |
F1 |
Brynjar A Berge |
Dovre J.F.F |
B |
Bård Aamodt |
Askim og Omegn J.F.F |
E1 |
Bård Thuve |
Løiten J.F.F |
B |
Cato Fjeld Andersen |
Enebakk J.F.F |
C |
Christoffer Vestli |
Eidskog J.F.F |
C |
Dag Rune Egge |
Løiten J.F.F |
A |
Dag Østrem |
Lindesnes J.F.F |
B |
Daniel Mikal Oskal |
Kautokeino J.F.F |
E2 |
Egil Haugen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Egil Vika |
Haugesund og Omegn J.F.F |
B |
Eigil Lorentzen |
Trøgstad J.F.F |
A |
Eirik Andreassen |
Oslo J.F.F |
B |
Eirik Stokke |
Gjemnes J.F.F |
C |
Eirik Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Eivind Lageraaen |
Askim og Omegn J.F.F |
E2 |
Elise Larsen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
D1 |
Emil Sandbakken |
Eidskog J.F.F |
C |
Endre Kosberg |
Rennebu J.F.F |
A |
Erik Ølmheim Gurholt |
Skien J.F.F |
D2 |
Erik Hemli |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
Erik Klafstad |
Romedal og Vallset J.F.F |
D2 |
Erik Sydbøge |
Biri J.F.F |
B |
Erlend Flemmen |
Gjemnes J.F.F |
B |
Erlend Konstad |
Hølonda J.F.F |
B |
Erling Marius Blomli |
Orkla J.F.F |
C |
Espen Brovold Haugen |
Biri J.F.F |
D1 |
Espen Knutsen |
Målselv J.F.F |
C |
Espen Luka |
Ørskog J.S.S |
A |
Espen Moe |
Brønnøy J.F.F |
B |
Espen Nerdrum |
Hemnes J.F.F |
B |
Eva Kristin Knudsen |
Støren J.F.F |
F1 |
Even Andre Grytten |
Askvoll J.F.L |
B |
Even André Kammen |
Aure J.F.F |
B |
Even Jacobsen |
Eidskog J.F.F |
B |
Finn-Arne Gammeltorp |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Finn Haugen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
Finn Johnsen |
Biri J.F.F |
E1 |
Frank Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
A |
Frank Våden |
Orkla J.F.F |
A |
Fredrik Høgset Tolaas |
Skåla J.F.F |
D1 |
Fredrik Saxhaug Lindstrøm |
Råde J.F.F |
B |
Fredrik Lund |
Eidsberg Omegn J.F.F |
C |
Fredrik Sæthern |
Eidskog J.F.F |
A |
Frode Bjervamoen |
Skien J.F.F |
B |
Frode Rundhaug |
Nordre Land J.S.K |
A |
Frode Svensrud |
Brandval J.F.F |
B |
Geir Asle Rønningen |
Gausdal J.F.F |
A |
Geir Helge Espeset |
Nord-Aurdal J.F.F |
B |
Geir Hammer |
Sunndal J.F.F |
B |
Geir Lindem |
Råde J.F.F |
B |
Geir Lyngvær |
Smøla J.F.F |
B |
Geir Milsteinhaugen |
Kvam J.F.F |
B |
Geir Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
Geir Ånerud |
Kongsvinger J.F.F |
E1 |
Geir Østrem |
Lindesnes J.F.F |
A |
Gjermund Aas |
Ullensaker J.F.F |
A |
Gjermund Pettersen |
Neiden og Omegn J.F.F |
D2 |
Gunnar Grønnerød |
Kroken J.F.F |
A |
Gunnar Larsen |
Nord-Aurdal J.F.F |
B |
Gunnar Leknes |
Askvoll J.F.L |
A |
Hanne Dalen |
Kroken J.F.F |
F |
Hans Fredrik Bø |
Tørdal J.F.F |
B |
Hans Henry Eriksen |
Onsøy J.F.F |
E1 |
Hans Jacob Koren Lund |
Vestmarka J.F.F |
C |
Hans Bilben |
Kvam J.F.F |
A |
Hans Pedersen |
Frogn J.F.F |
E2 |
Harald Ekli |
Nidaros J.S.K |
E2 |
Harald Flaen |
Songdalen J.F.F |
A |
Harald Haugom |
Sannidal J.F.F |
B |
Harald Johansen |
Haugesund og Omegn J.F.F |
E1 |
Harald Kvalvåg |
Samnanger J.F.L |
B |
Harald Roheim |
Skien J.F.F |
B |
Hege Kveum |
Sel J.F.F |
D2 |
Heidi Cecilie Øverland |
Kroken J.F.F |
F |
Heidi Bråten |
Lørenskog S.S. |
A |
Helene Louise Mathisen Guldhaug |
Onsøy J.F.F |
F |
Helge Mikalsen |
Jæren J.F.L |
E1 |
Helge Sundell |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
E2 |
Helge Østlie |
Nord-Odal J.F.F |
C |
Henning Solhaug |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Henning Øygarden |
Kroken J.F.F |
A |
Hilde Karin Eggen |
Ullensaker J.F.F |
F |
Hildegunn Moen |
Heidal J.F.F |
F1 |
Håkon Græsberg |
Skogen J.S.K |
D2 |
Håkon Kveum |
Sel J.F.F |
A |
Håvard Søgård |
Brandval J.F.F |
B |
Inge Andre Østhagen |
Ullensaker J.F.F |
C |
Inge Olav Murud |
Alvdal J.F.F |
D2 |
Inge Brenden Seigerud |
Skogen J.S.K |
D2 |
Isabell Spilling Grimestad |
Lindesnes J.F.F |
F1 |
Ivar Hansen |
Korgen og Hemnes J.F.F |
B |
Ivar Sveen |
Nordre Land J.F.F |
A |
Jan Arild Sand |
Kroken J.F.F |
C |
Jan Egil Kolstad |
Råde J.F.F |
E1 |
Jan Erik Haslum |
Nordre Land J.S.K |
A |
Jan Erik Lillehol |
Bjørkelangen J.F.F |
E2 |
Jan Håkon Sæther |
Jæren J.F.L |
B |
Jan Inge Kleppe |
Eid J.F.L |
B |
Jan Kåre H. Tveter |
Nord-Odal J.F.F |
D2 |
Jan Magne Bjørnstad |
Løiten J.F.F |
B |
Jan Magne Hoel |
Skaun J.F.F |
A |
Jan Olav Monsbakken |
(ingen klubb) |
A |
Jan Sigurd Foss |
Oslo J.F.F |
E2 |
Jan Øivind Johansen |
Fet J.F.F |
B |
Jan-Ove Humlevåg |
Askvoll J.F.L |
A |
Jan Bålerud |
(ingen klubb) |
A |
Jan Lyngstad |
Vestre Slidre J.F.L |
A |
Janne Eirin Holberg |
Gjemnes J.F.F |
F1 |
Jarle Mellemsæther |
Arbeidernes J.F.F Halden |
A |
Jarle Midtsundstad |
Åsnes J.F.F |
B |
Jarle Soot |
Hemnes J.F.F |
B |
Jens Chr. Gulbrandsen |
Nord-Aurdal J.F.F |
A |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
Jette Marie Grimestad Buksholt |
Lindesnes J.F.F |
D2 |
Jim Larsen |
Rælingen J.F.F |
C |
Joachim Børlie |
Aurskog J.F.F |
B |
Joar Glomsvoll |
Tynset J.F.F |
B |
Johan Harstad |
Gjemnes J.F.F |
A |
Johan Hermstad |
Rennebu J.F.F |
D1 |
Johan Sikkeland |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E1 |
Johannes Egil Kulild |
Samnanger J.F.L |
B |
John Arne Torp |
Skogen J.S.K |
D1 |
John Egil Stanes |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E1 |
John Egil Vælidalo |
Neiden og Omegn J.F.F |
B |
John Olav Westlie |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
B |
John Takle Terjesen |
Skien J.F.F |
B |
John Terje Johansen |
Romedal og Vallset J.F.F |
C |
John Aamodt-Haug |
Svinndal J.F.F |
B |
John Solbakken |
Biri J.F.F |
A |
John Sveen |
Nordre Land J.S.K |
A |
Johnny Arvid De Wit |
Biri J.F.F |
A |
Jon A. Nesland |
Kroken J.F.F |
E1 |
Jon Are Sæther |
Åsnes J.F.F |
E1 |
Jon Arne Astad |
Gjemnes J.F.F |
A |
Jon Isak Moe Nesland |
Kroken J.F.F |
D1 |
Jon Remi Prang |
Arbeidernes J.F.F Halden |
C |
Jon Tore Gravdal |
Trøgstad J.F.F |
E1 |
Jon-Roger Jensen |
Halden og Omegn J.F.F |
C |
Jonas Grimestad |
Lindesnes J.F.F |
D2 |
Jonas Tøndevoldshagen |
Dovre J.F.F |
D2 |
Jonatan Bjørnerød Haga |
Eidsberg Omegn J.F.F |
C |
Jonatan L Bjorland |
Jæren J.F.L |
D2 |
Jonny Meier |
Steinkjer J.F.F |
E1 |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Jostein Isaksen |
Skien J.F.F |
C |
Jostein Skjelin |
Arbeidernes J.F.F Halden |
C |
Jørgen Løvstad |
Verdal J.F.F |
D2 |
Jørn Aamand |
Skien J.F.F |
B |
Jørn Jomås |
Froland J.F.F |
D2 |
Kai Arne Skreden |
Fron J.F.F |
A |
Kai Engeli |
Vestre Toten J.F.F |
A |
Kai Haug |
Eidskog J.F.F |
E1 |
Kari Fjeldstad |
Stange J.F.F |
F |
Kari Hovind |
Nesodden J.F.F |
F |
Karl Oskar Arnesson |
Eidskog J.F.F |
D2 |
Kasper Slettan |
Tynset J.F.F |
B |
Ken-Are Olafsen |
Fron J.F.F |
A |
Kenneth Ivarsson |
Høybråten J.F.F |
C |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kent Arild Moldal |
Kvam J.F.F |
B |
Kent Thorbjørn Olafsen |
Løiten J.F.F |
A |
Kim Andre Bjørnstad |
Løiten J.F.F |
B |
Kim Jørgen Lundgren |
Nord-Odal J.F.F |
C |
Kim-Alexander Buer |
Halden og Omegn J.F.F |
A |
Kjell Arne Haugland |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
E1 |
Kjell Arne Vang |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Kjell Eirik Slaastad |
Eidskog J.F.F |
C |
Kjell Erik Bangen |
Tynset J.F.F |
A |
Kjell Magne Haukås |
Averøy J.F.F |
C |
Kjell-Arne Kello |
Sør-Varanger J.F.F |
A |
Kjell-Magne Tråstadkjølen |
Arendal J.F.F |
B |
Kjell Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 |
Kjell Stenseth |
Asker J.F.F |
E2 |
Kjersti Nonslid |
Tysvær J.F.F |
F |
Kjetil Engebretsen |
Blaker J.F.F |
C |
Klas Inge Elisenberg |
Løiten J.F.F |
A |
Knut Arne Naas |
Trondheim J.F.F |
A |
Knut Asbjørn Lia |
Kroken J.F.F |
C |
Knut Erik Bergum |
Sannidal J.F.F |
B |
Knut Erland Hansen |
Eidsberg Omegn J.F.F |
C |
Knut Ivar Larsen |
Arbeidernes J.F.F Halden |
A |
Knut Olav Brendemoen |
Kvam J.F.F |
B |
Knut-Anders Krogsrud |
Nord-Odal J.F.F |
C |
Knut Haugen |
Råde J.F.F |
B |
Kristian Andre Guldhaug |
Onsøy J.F.F |
C |
Kristian Bronken |
Tørdal J.F.F |
B |
Kristian Klungnes |
Skåla J.F.F |
A |
Kristian Natvik |
Årdal J.F.F |
B |
Kristian Tolaas Lillevik |
Skåla J.F.F |
A |
Kristoffer Barlund Eriksen |
Rælingen J.F.F |
D2 |
Kristoffer Krok |
Skogen J.S.K |
B |
Kurt Arild Kaspersen |
Tromsø J.F.F |
B |
Laila K. Grønbeck Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
F |
Lars Erik Ruud |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
Lars Erik Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Lars Gunnar Larsen |
Herøy og Sande J.F.F |
C |
Lars Håkon Stenrød |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
C |
Lars Dalatun |
Øystese J.F.L |
B |
Lars Skautvedt |
Andebu J.F.F |
E2 |
Leif Henry Klokset |
Skåla J.F.F |
A |
Leif Jostein Konstad |
Hølonda J.F.F |
E1 |
Leif Storheil |
Bodø J.F.F |
B |
Leiv Fremmersvik |
Vindafjord J.F.L |
C |
Lena Reppe |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
F |
Lennart Larsen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
A |
Lill Mari Østby |
Lørenskog S.S. |
F |
Lill Johansen |
Kvam J.F.F |
F |
Linda Vindfjell Nesland |
Kroken J.F.F |
F |
Line Våden |
Nidaros J.S.K |
F |
Linn Mari Farsjø |
Sannidal J.F.F |
F |
Lisbeth Henriksen |
Alta J.F.F |
F |
Loke Gustus Holth |
Trøgstad J.F.F |
D1 |
Mads Reinhold Nordensgaard |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
Magdalena Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
Magne Bakken |
Skåla J.F.F |
E1 |
Magne Gåsvand |
Rindal J.F.L |
B |
Magne Holt |
Askim og Omegn J.F.F |
B |
Magne Steinehaugen |
Kvam J.F.F |
A |
Magne Østby |
Trøgstad J.F.F |
A |
Marius Riaunet |
Melhus J.F.F |
C |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Martin Hugubakken Nesseth |
Tynset J.F.F |
D2 |
Martin Borgen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
C |
Martin Lundby |
Stange J.F.F |
D1 |
Mathea Synnøve Johansson |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
D1 |
Mats Bråten |
Vestre Slidre J.F.L |
C |
Mattis Minge |
Trøgstad J.F.F |
D2 |
Mette Mælen Bakker |
Tynset J.F.F |
A |
Michal Nilssen |
Bodø J.F.F |
B |
Mikael Østensen |
Bodø J.F.F |
A |
Mikjel Meland |
Skien J.F.F |
A |
Monica Kippernes Rånes |
Rennebu J.F.F |
F |
Monica Skår |
Løiten J.F.F |
F |
Monica Vennevik |
Haltdalen J.F.F |
B |
Monrad Uvaag |
Askim og Omegn J.F.F |
B |
Morten Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
A |
Morten Berg |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
B |
Morten Bergersen |
Aurskog J.F.F |
B |
Morten Berntsen |
Løiten J.F.F |
B |
Morten Engen |
Vestre Toten J.F.F |
B |
Morten Eriksen |
Rælingen J.F.F |
C |
Morten Grefslie |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
B |
Morten Hansen |
Åsnes J.F.F |
A |
Nikolai Torp |
Skogen J.S.K |
D2 |
Nikolaj Mølgaard Gulbrandsen |
Nord-Aurdal J.F.F |
D2 |
Nils Arne Solberg |
Vestre Slidre J.F.L |
C |
Nils Peder Tornensis |
Kautokeino J.F.F |
B |
Nils Rune Eira |
Kautokeino J.F.F |
A |
Odd Arild Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
B |
Odd M Hætta |
Kautokeino J.F.F |
A |
Odd Sverre Rundhaug |
Nordre Land J.S.K |
A |
Oddbjørn Rosset |
Skaun J.F.F |
E2 |
Oddvar Rogneby |
Krødsherad J.F.F |
E2 |
Oddvar Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
E2 |
Ola Jørgen Moen |
Kvam J.F.F |
E1 |
Ola Berntsen |
Vang J.F.F |
A |
Olav Vidar Melstveit |
Øystese J.F.L |
A |
Olav Nygård |
Haltdalen J.F.F |
A |
Ole Aleksander Storli |
Melhus J.F.F |
D2 |
Ole Andreas Johansen |
Løiten J.F.F |
C |
Ole Johan Kvendbø |
Surnadal J.F.F |
B |
Ole Johan Sæternes |
Skien J.F.F |
A |
Ole Johan Triumf |
Kautokeino J.F.F |
A |
Ole Johnny Hansen |
Rælingen J.F.F |
B |
Ole Johnny Lindboe |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
Ole Jonas Bråtesveen |
Heidal J.F.F |
A |
Ole Kristian Espeseth |
Nes J.F.F |
C |
Ole Kristian Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
A |
Ole Mathias Fjeldskogen |
Hemnes J.F.F |
B |
Ole Petter Gulbrandsen |
Ullensaker J.F.F |
B |
Ole Petter Nordli |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
Ole-Christian Flugre |
Sokna J.F.F |
C |
Ole-Johnny Oterholt |
Skien J.F.F |
A |
Ole Furu |
Sunndal J.F.F |
B |
Ole Smevoll |
Rindal J.F.L |
A |
Otto Edvin Roaldsøy |
Averøy J.F.F |
B |
Otto Skoglund |
Øystre Slidre J.F.F |
E1 |
Ove Andre Bunde |
Bardu J.F.F |
B |
Ove Engen |
Løiten J.F.F |
E1 |
Ove Løberg |
Rennebu J.F.F |
A |
Paal Ludvik Jørgensen |
Onsøy J.F.F |
B |
Per Aage Aasen |
Åslia J.S.K |
B |
Per Asbjørn Arnesen |
Samnanger J.F.L |
C |
Per Henki Andreassen |
Rana J.F.F |
E1 |
Per Ivar Søvik |
Ørskog J.S.S |
B |
Per Johannes Mjærum |
Ullensaker J.F.F |
C |
Per Kristian Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
Per-Kristian Skinne |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Nesje |
Rana J.F.F |
E2 |
Per Østigård |
Tynset J.F.F |
E1 |
Petter Viflat |
Gjøvik J.F.F |
C |
Preben Krogsrud Stensrud |
Skien J.F.F |
D2 |
Pål Anders Haneborg |
Eidskog J.F.F |
C |
Pål Høines |
Skien J.F.F |
A |
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen |
Kvam J.F.F |
D2 |
Ragnhild Sangen Billingsø |
Eidskog J.F.F |
D2 |
Raymond Amundsen |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Reidar Grimestad |
Lindesnes J.F.F |
B |
Renate Manvik |
Brunlanes J.F.F |
A |
René Gangestad |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
B |
Roar Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
B |
Robert Harald Flatli |
Neiden og Omegn J.F.F |
E1 |
Robert Jensvoll |
Kvam J.F.F |
A |
Robin Jansrud |
Austmarka J.S.K |
C |
Roger Holte Halvorsen |
Sannidal J.F.F |
B |
Roger Kummervold |
Gjemnes J.F.F |
A |
Roger Nygaard |
Vang J.F.F |
B |
Roger Pedersen |
Rana J.F.F |
B |
Rolf Arthur Ingvartsen |
Samnanger J.F.L |
B |
Rolf Tore Berntsen |
Biri J.F.F |
E1 |
Rolf Andresen |
Asker J.F.F |
E1 |
Rolf Finneberg |
Vestre Slidre J.F.L |
E1 |
Ronnie K. Prize |
Åsnes J.F.F |
A |
Ronny Fjeldskogen |
Hemnes J.F.F |
B |
Ronny Lund |
Eidsberg Omegn J.F.F |
B |
Ronny Syversen |
Råde J.F.F |
E2 |
Roy Arne Jonsen |
Heidal J.F.F |
A |
Roy Arne Wold |
Vestre Toten J.F.F |
A |
Roy Helli |
Biri J.F.F |
B |
Ruben Grønbeck Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
D1 |
Rune Aukland |
Eidsberg Omegn J.F.F |
C |
Rune Grorud |
Andebu J.F.F |
B |
Rune Lauritzen |
Eidanger J.F.L |
B |
Sally Jane Haugland |
Nordre Land J.S.K |
F |
Sander Ingvarsønn Sjøvoll |
Korgen og Hemnes J.F.F |
D2 |
Sander Andersen |
Skien J.F.F |
D1 |
Sander Bergesen |
Samnanger J.F.L |
D2 |
Sander Haaheim |
Ørskog J.S.S |
D1 |
Silje Skattebo |
Nord-Aurdal J.F.F |
B |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Sindre Bråten Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Sindre Astad |
Gjemnes J.F.F |
D1 |
Siri Marlen Hemstad |
Råde J.F.F |
F1 |
Siv Helen Eriksen |
Råde J.F.F |
F |
Siv Helen Nilsen |
Nord-Odal J.F.F |
F |
Snorre Ekeheien Laakso |
Hemnes J.F.F |
D2 |
Stefan Vågseter |
Skåla J.F.F |
B |
Steffen Svenstad |
Nordre Land J.S.K |
B |
Steinar Grimestad |
(ingen klubb) |
B |
Steinar Høibraaten |
Nord-Aurdal J.F.F |
E1 |
Steinar Kaspersen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
E1 |
Steinar Langbråten |
Brandval J.F.F |
E2 |
Steinar Soot |
Hemnes J.F.F |
C |
Sten Are Uglebakken |
Alta J.F.F |
A |
Stian Haugen |
Nesodden J.F.F |
C |
Stig Endre Smerud |
Biri J.F.F |
A |
Stig Kåre Dørum |
Opdal J.F.L |
A |
Stig Olav Morgenlien |
Hemnes J.F.F |
B |
Stig Berntsen |
Målselv J.F.F |
B |
Stig Flatmoen Løland |
Kvam J.F.F |
B |
Ståle Midtlid |
Ørskog J.S.S |
E1 |
Susanne Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
D1 |
Svein Erik Haugen |
Nesodden J.F.F |
C |
Svein Ole Sandvik |
Kautokeino J.F.F |
B |
Svein Tore Nordgaard |
Gjemnes J.F.F |
C |
Svein Henriksen |
Sunndal J.F.F |
E1 |
Sverre A. Meisingseth |
Gjemnes J.F.F |
B |
Sverre Andreas Hamre |
Nes J.F.F |
B |
Sverre Røed |
Holmestrand S.P.S.J.F |
E1 |
Syver Minge |
Trøgstad J.F.F |
D2 |
Tage Billingsø |
Eidskog J.F.F |
E1 |
Tarjei Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
D1 |
Terje Kristian Karlsen |
Asker J.F.F |
E2 |
Terje Ove Braun |
Asker J.F.F |
C |
Terje Falldalen |
Romedal og Vallset J.F.F |
E1 |
Terje Hansen |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Terje Krok |
Brandval J.F.F |
B |
Terje Krokum |
Nidaros J.S.K |
A |
Terje Lindkjølen |
Kongsvinger J.F.F |
E2 |
Terje Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
A |
Thomas De Wit |
Biri J.F.F |
D1 |
Thomas Aalerud |
Fet J.F.F |
C |
Thomas Bekken |
Nord-Odal J.F.F |
A |
Thomas Keidel |
Biri J.F.F |
C |
Thomas Klungnes |
Skåla J.F.F |
B |
Thomas Nyberget |
Løiten J.F.F |
A |
Thomas Østmoe |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Thor-Anders Gjulem |
Eidsberg Omegn J.F.F |
E1 |
Tom Andre Storbråten |
Nord-Odal J.F.F |
C |
Tom Atle Holthe |
Biri J.F.F |
A |
Tom Einar Rosland |
Tørdal J.F.F |
A |
Tom Erik Tangen |
Målselv J.F.F |
C |
Tom Joachim Strandene |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Tom-Erik Kaspersen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
B |
Tom Johannessen |
Hemnes J.F.F |
C |
Tom Lagesen |
Skien J.F.F |
B |
Tom Thorvaldsen |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
B |
Tom Westby |
Hof Vestre J.F.F |
B |
Tommy M Mortensen |
Målselv J.F.F |
C |
Tommy Andersen |
Eidanger J.F.L |
B |
Tommy Andersen |
Løiten J.F.F |
B |
Tommy Bakken |
Sør-Odal J.F.F |
B |
Tommy Ulriksen |
Onsøy J.F.F |
B |
Tonje Fuglås Kvendbø |
Surnadal J.F.F |
F1 |
Tor Fjeldstad |
Stange J.F.F |
E1 |
Tor Hernæs |
Blaker J.F.F |
E1 |
Torbjørn Hermstad |
Rennebu J.F.F |
D2 |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Tore Alan Maliberg |
Åsnes J.F.F |
B |
Torstein Kleppe Sørdalen |
Sannidal J.F.F |
A |
Trond Henning Hansen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
B |
Trond Sturla Østensen |
Skien J.F.F |
B |
Trond Viggo Lindberg |
Eidskog J.F.F |
C |
Trond-Brage Kosberg |
Rennebu J.F.F |
A |
Trond Gammeltorp |
Kvam J.F.F |
B |
Trond Gulbrandsen |
Ullensaker J.F.F |
B |
Trond Haugholt |
Sannidal J.F.F |
E1 |
Trygve Henning Holthe |
Biri J.F.F |
E1 |
Ulf Boger |
Målselv J.F.F |
A |
Vegar Kveum |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
D2 |
Veronica Gulbrandsen |
Ullensaker J.F.F |
F |
Vidar Falldalen |
Løiten J.F.F |
C |
Vidar Nilsen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Vidar Ringstad |
Enebakk J.F.F |
B |
Viggo Sandbakken |
Eidskog J.F.F |
B |
Willy Henriksen |
Trøgstad J.F.F |
E1 |
Yngve Bakker |
Tynset J.F.F |
B |
Yngve Kartveit |
Os J.F.L |
A |
Åge Almestrand |
Alvdal J.F.F |
E2 |
Åge Olstad |
Krødsherad J.F.F |
E1 |
Åshild Camilla Nordli |
Løiten J.F.F |
F1 |
Åsmund Sandbakken |
Eidskog J.F.F |
E1 |
Øistein Olsen |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
Øystein Hoel |
Blaker J.F.F |
B |
Øyvind Billingsø |
Bardu J.F.F |
B |
Øyvind Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Øyvind Solberg |
Vestre Slidre J.F.L |
D2 |
Øyvind Syvertsen |
Nome J.F.F |
A |