www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Løiten S.S.
 
NM Compak Sporting - Løiten S.S.
10. til 11. august 2024

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 95
Navn Klubb Klasse
Aksel Rekkedal Johansen Moss og Omegn J.F.F J
Anders Herje Nidaros S.K. C
Anders Hugo Holth Blaker J.F.F J
Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1
Anja Dramstad Østlandske S.S. K1
Arvid Agnor Frogn J.F.F V55
Bent Inge Håkenstad Gjerdrum P.K. A
Bjørn-Erik Hildonen Varanger S.S.K V55
Bjørn Tandberg Sokna L.K. B
Brede Ensrud Østlandske S.S. A
Caroline Waller Gusland Brunlanes S.S. K1
Dag Avlesen Lørenskog S.S. B
Edvin Fjølstad Torsbustaden S.S.K V55
Elling Tryterud Sokna L.K. V55
Emil Filberg (ingen klubb) J
Emil Tørudbakken Østlandske S.S. C
Endre Herje Nidaros S.K. B
Espen Elgshøen Østlandske S.S. C
Fredrik Bråthen Fossvold Blaker J.F.F J
Frode Kristoffersen Sokna L.K. A
Frode Svensrud Glåmdal L.S. B
Geier Barlie Ski J.F.F V55
Geir Lyngvær Nidaros S.K. V55
Geir Skårsmoen Tynset J.F.F C
Gisle Nesbakk Ski J.F.F C
Hakan Ucarli Frogn J.F.F A
Hans Marius Støre Mastermo Rana J.F.F B
Henning Loe Nidaros S.K. A
Henning Solem Sandefjord L.S. V55
Ina Mari Alterhaug Tverrå Glåmdal L.S. K1
Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K1
Jan-Didrik Ørmen Buskerud J.F.F A
Jarle Nymoen Sokna L.K. B
Jesper Maj Larsen Blaker J.F.F A
Joacim Rylander Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
Johan Kvam Nidaros S.K. A
John Emil Westby (ingen klubb) C
Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55
Jørgen Rønneberg Brunlanes S.S. C
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. A
Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. A
Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A
Knut Liheim Østlandske S.S. C
Knut Nordli Østlandske S.S. C
Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros S.K. A
Kristoffer Eriksen Brunlanes S.S. J
Kristoffer Sørlie Grefsheim (ingen klubb) J
Lene Storbæk Østlandske S.S. K1
Linnéa Kamperud Kjønnerud (ingen klubb) J
Lucas-Emil Westad Moss og Omegn J.F.F J
Mads Olderkjær Bø Bergen L.K. B
Mads Ottosen Østlandske S.S. C
Magne Gusland Brunlanes S.S. A
Malene Nygaard Kroken J.F.F K1
Mantas Maciunskas Team Hagleskyting B
Marcus Nybakken Østlandske S.S. C
Marius Johansson (ingen klubb) B
Marius Sørengen Ski J.F.F B
Max Nensén Sokna L.K. A
Michelle Egelund (ingen klubb) J
Morten Qvenild Frogn J.F.F C
Mortén Resell Tynset J.F.F B
Murat Demir Team Sørvest A
Nicolai Dramstad Østlandske S.S. J
Nils Kristian Orthe Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Oda Mesna Blaker J.F.F J
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F V73
Oliver Bohlin Nilsen (ingen klubb) J
Oscar Bratlie Team Hagleskyting J
Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
Petter Martinsen Østlandske S.S. A
Roar Olsen Glåmdal L.S. A
Roar Tyholdt Torsbustaden S.S.K B
Roger Granli Østlandske S.S. A
Ronny Hokåsmoen Østlandske S.S. B
Roy Larsen (ingen klubb) C
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
Sebastian E Bråten-Ucarli Frogn J.F.F U16
Simon Sommerfeld Bergen L.K. A
Stein Anders Aarum Frogn J.F.F A
Stuie Klijnstra (ingen klubb) A
Thea Vestli (ingen klubb) K1
Thomas Nyberget Østlandske S.S. V55
Tom Nalum Brunlanes S.S. V55
Torgeir Myhre Torsbustaden S.S.K B
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
Vegar Kveum Kvam S.S.K C
Vetle Stølan Gjerdrum P.K. C
Zain Rage Team Sørvest A
Åshild Camilla Nordli Østlandske S.S. K1
Øivind Holm Østlandske S.S. V55
Ørjan Eriksen Frogn J.F.F V55
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V65


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)