14. april 2024
Klasse A |
| | Romedal og Vallset J.F.F 13. april | Romedal og Vallset J.F.F 14. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Nord-Aurdal J.F.F 4. mai | Nord-Aurdal J.F.F 5. mai | Lesja J.F.F 11. mai | Dovre J.F.F 12. mai | Gausdal J.F.F 18. mai | Gausdal J.F.F 19. mai | Gausdal J.F.F 20. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 2. juni | Biri J.F.F 2. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Nordre Land J.F.F 22. juni | Vestre Slidre J.F.L 23. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Sel J.F.F 6. juli | Fron J.F.F 20. juli | Fron J.F.F 21. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Gausdal J.F.F 4. august | Lillehammer J.F.F 17. august | Alvdal J.F.F 24. august | Alvdal J.F.F 25. august |
1. | Jan Olav Monsbakken
Gjøvik og Vardal J.F. | 42 | 46 | 47 | 42 | 38 | 42 | 46 | 46 | 42 | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
2. | Thomas Nyborg
Ringebu og Fåvang J.F.F | 43 | 47 | 39 | 45 | | | 46 | 46 | | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
3. | Morten Andersen
Tynset J.F.F | 45 | 45 | | | 46 | 44 | | | 43 | 42 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
4. | Jan Ove Sønstevold
Fron J.F.F | 48 | | 39 | 45 | | | 44 | | 39 | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
5. | Tom Atle Holthe
Biri J.F.F | 42 | | 37 | 24 | | | 44 | | 39 | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
6. | Kent Arild Moldal
Kvam J.F.F | | | 45 | 40 | 46 | 44 | | | 40 | 48 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
7. | Vegar Kveum
Ringebu og Fåvang J.F.F | 43 | 41 | | | | | 49 | 47 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
8. | Robert Jensvoll
Kvam J.F.F | 45 | | | | | | 48 | | 45 | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
9. | Kjell Erik Bangen
Tynset J.F.F | | | 46 | 49 | 48 | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
10. | Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F | | 48 | 47 | 46 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Hauk Emanuelsen Thyes
Sør-Varanger J.F.F | | | 43 | 46 | 48 | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
12. | Håkon Kveum
Sel J.F.F | | 46 | | | | | | | 44 | 48 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Terje Hansen
Nord-Odal J.F.F | 47 | | 46 | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
14. | Ståle Bråten
Nord-Aurdal J.F.F | 45 | | | | | | 45 | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Anton Mellemsdokken
Fron J.F.F | | | | | | | 47 | 45 | | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
16. | Gjermund Aas
Ullensaker J.F.F | | | 43 | 43 | 48 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
17. | Bjørn Moe
Nord-Odal J.F.F | | 46 | | | 42 | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
18. | Kai Arne Skreden
Fron J.F.F | | | 41 | 44 | 42 | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
19. | Odd Arild Lillerud
Ullensaker J.F.F | | | 47 | 39 | 40 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
20. | Ole Petter Nordli
Moss og Omegn J.F.F | | | 44 | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Thomas Bjørkås
Løiten J.F.F | 44 | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
22. | Kasper Slettan
Tynset J.F.F | | | | | | | | | 42 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Martin Hugubakken Nesseth
Tynset J.F.F | | | | | | | | | 46 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
24. | Bjarte Mittet
Åndalsnes og Omegn J.F.F | | | | | | | | | 37 | 46 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
25. | Lars Gunnar Larsen
Herøy og Sande J.F.F | | | | | | | | | | 49 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
26. | Kristian Tolaas Lillevik
Skåla J.F.F | | | | | | | | | | 48 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K | 48 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
28. | Steffen Svenstad
Nordre Land J.S.K | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Espen Luka
Ørskog J.S.S | | | | | | | | | | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
30. | Knut Nordli
Løiten J.F.F | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Klasse B |
| | Romedal og Vallset J.F.F 13. april | Romedal og Vallset J.F.F 14. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Nord-Aurdal J.F.F 4. mai | Nord-Aurdal J.F.F 5. mai | Lesja J.F.F 11. mai | Dovre J.F.F 12. mai | Gausdal J.F.F 18. mai | Gausdal J.F.F 19. mai | Gausdal J.F.F 20. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 2. juni | Biri J.F.F 2. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Nordre Land J.F.F 22. juni | Vestre Slidre J.F.L 23. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Sel J.F.F 6. juli | Fron J.F.F 20. juli | Fron J.F.F 21. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Gausdal J.F.F 4. august | Lillehammer J.F.F 17. august | Alvdal J.F.F 24. august | Alvdal J.F.F 25. august |
1. | Geir Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 43 | 44 | 42 | 41 | 42 | 44 | 44 | 43 | 40 | 46 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
2. | Henning Løkken
Alvdal J.F.F | 38 | 45 | | | 40 | 38 | | | 46 | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
3. | Helge Østlie
Nord-Odal J.F.F | 45 | 42 | 41 | 45 | 43 | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
4. | Rune Furuseth
Ål J.F.F | | | 44 | 47 | 45 | 47 | | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
5. | Vidar Prestrud
Nord-Aurdal J.F.F | | | 43 | 43 | | | 45 | 49 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
6. | Marianne Kristiansen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 44 | | | | | | 47 | 40 | | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
7. | Vibecke Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 38 | | 41 | 39 | | | | | 36 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
8. | Henning Solhaug
Nord-Odal J.F.F | 33 | 37 | | | 35 | 38 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
9. | Eva Kristin Knudsen
Støren J.F.F | | | 45 | 40 | 44 | 48 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
10. | Ken-Are Olafsen
Fron J.F.F | | | | | | | 45 | 46 | | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
11. | Tor Arne Evjebråten
Ullensaker J.F.F | | | 42 | 43 | 41 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
12. | Anders Karlsson
Støren J.F.F | | | 37 | 38 | 41 | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
13. | Jan Kåre H. Tveter
Nord-Odal J.F.F | | 40 | | | 41 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
14. | Jarle Mellemsæther
Arbeidernes J.F.F Halden | | | | | 47 | 49 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
15. | Ivar Sveen
Nordre Land J.F.F | | | | | | | 45 | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
16. | Cato Joten
Fron J.F.F | | | | | | | 43 | | | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
17. | Cato Wang
Løiten J.F.F | 44 | 42 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
18. | Ole Kristian Nybøle
Arbeidernes J.F.F Halden | | | | | 41 | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Tommy Grønlie
Ullensaker J.F.F | | | | | 42 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
20. | Andreas Sandlie Monsbakken
Gjøvik og Vardal J.F. | 39 | 40 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
21. | Jens Chr. Gulbrandsen
Nord-Aurdal J.F.F | | | | | | | 48 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
22. | Nils Arne Solberg
Vestre Slidre J.F.L | | | | | | | | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
23. | Jonas Kallar Gunnes
Nidaros J.S.K | | | | | | | | | | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Stefan Vågseter
Skåla J.F.F | | | | | | | | | | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Thor Andre Basmoen
Skåla J.F.F | | | | | | | | | | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Geir Hammer
Sunndal J.F.F | | | | | | | | | | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
27. | Øystein Solberg
Fron J.F.F | | | | | | | | | | 41 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Geir Milsteinhaugen
Kvam J.F.F | 41 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Else-May Botten
Skåla J.F.F | | | | | | | | | | 41 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
30. | Henning Godlien Strand
Ringebu og Fåvang J.F.F | 38 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Stig Endre Smerud
Biri J.F.F | | | | | | | 38 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
32. | Stine Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | | | | | | | | | | 36 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Ann Catrin Hoel Larsen
Løiten J.F.F | 36 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
34. | Oddbjørn Løken
Nordre Land J.F.F | | | | | | | 35 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Klasse C |
| | Romedal og Vallset J.F.F 13. april | Romedal og Vallset J.F.F 14. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Nord-Aurdal J.F.F 4. mai | Nord-Aurdal J.F.F 5. mai | Lesja J.F.F 11. mai | Dovre J.F.F 12. mai | Gausdal J.F.F 18. mai | Gausdal J.F.F 19. mai | Gausdal J.F.F 20. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 2. juni | Biri J.F.F 2. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Nordre Land J.F.F 22. juni | Vestre Slidre J.F.L 23. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Sel J.F.F 6. juli | Fron J.F.F 20. juli | Fron J.F.F 21. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Gausdal J.F.F 4. august | Lillehammer J.F.F 17. august | Alvdal J.F.F 24. august | Alvdal J.F.F 25. august |
1. | Asbjørn Nyborg
Ringebu og Fåvang J.F.F | 40 | | 37 | 39 | | | 40 | 44 | | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
2. | Erik Martin Berge
Nord-Aurdal J.F.F | 37 | | 30 | 34 | 35 | 33 | 40 | 35 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
3. | Nils Steinar Bergheim
Vestre Slidre J.F.L | | | 28 | 39 | 39 | 38 | 35 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
4. | Mats Olafsen
Nordre Land J.S.K | 37 | | | | | | 33 | 31 | | 37 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
5. | Eivind Stokkebryn
Vestre Slidre J.F.L | | | | | | | 43 | 44 | | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
6. | Marius Løkken Randen
Dovre J.F.F | | 38 | | | | | | | 35 | 48 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
7. | Ole Martin Evjebråten
Ullensaker J.F.F | | | 37 | 32 | 33 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
8. | Frank Wangensten-Mo
Nord-Aurdal J.F.F | | | 29 | 29 | | | | 40 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
9. | Tom Morten Opheim
Trøgstad J.F.F | | | | | | | 43 | 40 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Ronny Opheim
Nord-Aurdal J.F.F | | | | | | | 40 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Roger Trøftmoen
Nord-Odal J.F.F | | | | | 41 | 42 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
12. | Knut Brateng
Nord-Aurdal J.F.F | | | | | | | 40 | 42 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
13. | Marcus Nybakken
Løiten J.F.F | 39 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
14. | Klaus Andre Godtland
Tynset J.F.F | | | | | | | | | 33 | 42 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
15. | John Helge Strand
Eide J.F.F | | | | | | | | | 30 | 37 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
16. | Karl Mo
Vestre Slidre J.F.L | | | | | | | 31 | 35 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
17. | Espen Haldorsen
Ullensaker J.F.F | | | | | 21 | 25 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
18. | Hauk Amundsen Øren
Lesja J.F.F | | | | | | | | | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
19. | Rune Pettersen
Romedal og Vallset J.F.F | | 42 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
20. | Johnny G Vågen
Skåla J.F.F | | | | | | | | | | 40 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Torgeir Asgrimplass
Ål J.F.F | | | | | | | | 40 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
22. | Frode Weeg
Nord-Aurdal J.F.F | | | | | | | | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
23. | Tore Slåtten
Romedal og Vallset J.F.F | | 36 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
24. | Bjørn Erik Halvorsen
Romedal og Vallset J.F.F | | 32 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
25. | Thomas Skogli Hagen
Nord-Odal J.F.F | | 30 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
26. | Gunnar Bratrud
Nord-Aurdal J.F.F | | | | | | | | 27 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Klasse D1 |
| | Romedal og Vallset J.F.F 13. april | Romedal og Vallset J.F.F 14. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Nord-Aurdal J.F.F 4. mai | Nord-Aurdal J.F.F 5. mai | Lesja J.F.F 11. mai | Dovre J.F.F 12. mai | Gausdal J.F.F 18. mai | Gausdal J.F.F 19. mai | Gausdal J.F.F 20. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 2. juni | Biri J.F.F 2. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Nordre Land J.F.F 22. juni | Vestre Slidre J.F.L 23. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Sel J.F.F 6. juli | Fron J.F.F 20. juli | Fron J.F.F 21. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Gausdal J.F.F 4. august | Lillehammer J.F.F 17. august | Alvdal J.F.F 24. august | Alvdal J.F.F 25. august |
1. | Per Arne Vaterland
Kvam J.F.F | 42 | | 38 | 43 | 46 | 46 | 41 | | 39 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
2. | Kristoffer Joten
Fron J.F.F | 43 | | 38 | 43 | | | 40 | | | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
3. | Nikoline Bergheim
Vestre Slidre J.F.L | | | 38 | 37 | | | 36 | 34 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
4. | Ole Emil Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F | | 44 | 43 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
5. | Gunnar Slåtten
Romedal og Vallset J.F.F | | 25 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
6. | Trond Brage Holvik
Løiten J.F.F | 24 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Klasse D2 |
| | Romedal og Vallset J.F.F 13. april | Romedal og Vallset J.F.F 14. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Nord-Aurdal J.F.F 4. mai | Nord-Aurdal J.F.F 5. mai | Lesja J.F.F 11. mai | Dovre J.F.F 12. mai | Gausdal J.F.F 18. mai | Gausdal J.F.F 19. mai | Gausdal J.F.F 20. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 2. juni | Biri J.F.F 2. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Nordre Land J.F.F 22. juni | Vestre Slidre J.F.L 23. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Sel J.F.F 6. juli | Fron J.F.F 20. juli | Fron J.F.F 21. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Gausdal J.F.F 4. august | Lillehammer J.F.F 17. august | Alvdal J.F.F 24. august | Alvdal J.F.F 25. august |
1. | Vetle Kråbøl
Øyer-Tretten J.F.F | | | | | | | | | 38 | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
2. | Fredrik Høgset Tolaas
Skåla J.F.F | | | | | | | | | | 48 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
3. | Emma Dahlen
Sel J.F.F | | | | | | | | | | 20 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Klasse E1 |
| | Romedal og Vallset J.F.F 13. april | Romedal og Vallset J.F.F 14. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Nord-Aurdal J.F.F 4. mai | Nord-Aurdal J.F.F 5. mai | Lesja J.F.F 11. mai | Dovre J.F.F 12. mai | Gausdal J.F.F 18. mai | Gausdal J.F.F 19. mai | Gausdal J.F.F 20. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 2. juni | Biri J.F.F 2. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Nordre Land J.F.F 22. juni | Vestre Slidre J.F.L 23. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Sel J.F.F 6. juli | Fron J.F.F 20. juli | Fron J.F.F 21. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Gausdal J.F.F 4. august | Lillehammer J.F.F 17. august | Alvdal J.F.F 24. august | Alvdal J.F.F 25. august |
1. | Trond Gammeltorp
Kvam J.F.F | 45 | 40 | 38 | 41 | 40 | 42 | | | 40 | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
2. | Kjell Frydenlund
Ringebu og Fåvang J.F.F | 37 | | 37 | 43 | | | 42 | | 32 | 37 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
3. | Thore Grinden
Løiten J.F.F | 45 | 43 | | | 41 | 39 | | | | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
4. | Steinar Tårneby
Romedal og Vallset J.F.F | 34 | 33 | 33 | 30 | | | 37 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
5. | Johnny Arvid De Wit
Biri J.F.F | 42 | | 44 | 36 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
6. | Jonny Håkensen
Romedal og Vallset J.F.F | 32 | 33 | | | | | 38 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
7. | Odd Sverre Rundhaug
Nordre Land J.S.K | 48 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
8. | Vidar Opheim
Vestre Slidre J.F.L | | | | | | | 47 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
9. | Lars-Ivar Græsli
Tynset J.F.F | | | | | | | | | 43 | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Morten Olsen
Enebakk J.F.F | | | | | 44 | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Erik Hemli
Ringebu og Fåvang J.F.F | 42 | | | | | | | | | 46 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
12. | Stig Nesseth
Tynset J.F.F | | | | | | | | | 39 | 46 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
13. | Tore-Bjørn Edseth
Ullensaker J.F.F | | | | | 41 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
14. | Brynjar A Berge
Dovre J.F.F | | | | | | | | | 39 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
15. | Knut Erland Hansen
Eidsberg Omegn J.F.F | | | | | 39 | 38 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
16. | Allan Nogva
Eide J.F.F | | | | | | | | | 27 | 36 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
17. | Arnfinn Berg
Skåla J.F.F | | | | | | | | | | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Rune Olsen
Gjøvik og Vardal J.F. | | | | | | | | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Nils Anders Østberg
Løiten J.F.F | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
20. | Knut Brotnow
Vestre Toten J.F.F | | 42 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
21. | Ole K Kristiansen
Ål J.F.F | | | | | | | | 35 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Klasse E2 |
| | Romedal og Vallset J.F.F 13. april | Romedal og Vallset J.F.F 14. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Nord-Aurdal J.F.F 4. mai | Nord-Aurdal J.F.F 5. mai | Lesja J.F.F 11. mai | Dovre J.F.F 12. mai | Gausdal J.F.F 18. mai | Gausdal J.F.F 19. mai | Gausdal J.F.F 20. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 2. juni | Biri J.F.F 2. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Nordre Land J.F.F 22. juni | Vestre Slidre J.F.L 23. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Sel J.F.F 6. juli | Fron J.F.F 20. juli | Fron J.F.F 21. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Gausdal J.F.F 4. august | Lillehammer J.F.F 17. august | Alvdal J.F.F 24. august | Alvdal J.F.F 25. august |
1. | Johan Skogsrud
Løiten J.F.F | 39 | 43 | 43 | 42 | 41 | 44 | | | 41 | 46 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
2. | Gaute Gravdahl
Gjøvik og Vardal J.F. | 44 | | 43 | 40 | | | 43 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Dag Rune Egge
Løiten J.F.F | 37 | 40 | | | 31 | 36 | | | 29 | 40 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
4. | Vidar Falldalen
Løiten J.F.F | 41 | 42 | 38 | 30 | 45 | 37 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
5. | Bjørn Haug
Enebakk J.F.F | | | 41 | 44 | 45 | 46 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
6. | Terje Falldalen
Romedal og Vallset J.F.F | 46 | 46 | | | | | 42 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
7. | John Egil Stanes
Rakkestad og Degernes J.F.F | | | 42 | 41 | 37 | 44 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
8. | Otto Skoglund
Øystre Slidre J.F.F | | | | | | | 47 | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
9. | Rolf Tore Berntsen
Biri J.F.F | | | | | | | 44 | 43 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
10. | Åge Olstad
Krødsherad J.F.F | | | 37 | 45 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
11. | Per Østigård
Tynset J.F.F | | | | | | | | | 34 | 47 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Bjarne Jødahl
Ullensaker J.F.F | | | | | 41 | 40 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
13. | Anders Bjørndalen
Romedal og Vallset J.F.F | 42 | 38 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
14. | Lars Norderhus
Lesja J.F.F | | | | | | | | | 34 | 37 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
15. | Tore Herman Teien
Nord-Aurdal J.F.F | | | | | | | 39 | 31 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
16. | Jon Tore Gravdal
Trøgstad J.F.F | | | | | 32 | 35 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Arild Larsen
Biri J.F.F | 33 | | | | | | | 34 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
18. | Steinar Høibraaten
Nord-Aurdal J.F.F | | | | | | | | 46 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
19. | Trygve Henning Holthe
Biri J.F.F | | | | | | | 41 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Klasse F |
| | Romedal og Vallset J.F.F 13. april | Romedal og Vallset J.F.F 14. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 20. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Ullensaker J.F.F 21. april | Nord-Aurdal J.F.F 4. mai | Nord-Aurdal J.F.F 5. mai | Lesja J.F.F 11. mai | Dovre J.F.F 12. mai | Gausdal J.F.F 18. mai | Gausdal J.F.F 19. mai | Gausdal J.F.F 20. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 25. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Ringebu og Fåvang J.F.F 26. mai | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 1. juni | Biri J.F.F 2. juni | Biri J.F.F 2. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 8. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Løiten J.F.F 9. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 15. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Tynset J.F.F 16. juni | Nordre Land J.F.F 22. juni | Vestre Slidre J.F.L 23. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 29. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Ringebu og Fåvang J.F.F 30. juni | Sel J.F.F 6. juli | Fron J.F.F 20. juli | Fron J.F.F 21. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 26. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 27. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Ørskog J.S.S 28. juli | Gausdal J.F.F 4. august | Lillehammer J.F.F 17. august | Alvdal J.F.F 24. august | Alvdal J.F.F 25. august |
1. | Bente Hagene
Nord-Aurdal J.F.F | 38 | | | | | | 39 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
2. | Anita Thøgersen
Ullensaker J.F.F | | | 36 | 37 | 36 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
3. | Solveig Walaker
Fet J.F.F | | | 38 | 28 | 31 | 39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
4. | Lena Reppe
Lillestrøm og Strømmen J.F.F | | | | | 41 | 37 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
5. | Liv Mari Dahlen
Sel J.F.F | | 22 | | | | | | | 23 | 23 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
6. | Line Beate Finskud
Fron J.F.F | | | | | 22 | 30 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
7. | Nina H Svanheld
Nord-Aurdal J.F.F | | | | | | | 19 | 29 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
8. | Isabell Jansen Myhre
Nord-Odal J.F.F | | 29 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
9. | Eldbjørg Nyborg
Dovre J.F.F | | | | | | | | | | 25 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
10. | Elise Berger
Dovre J.F.F | | | | | | | | | 8 | 8 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |