3. april 2024
Klasse A |
| | 3. april | 10. april | 17. april | 24. april | Sum 3 stevner |
1. | Asløv Larsen
Fauske og Sørfold J.F.F | 39 | 48 | 46 | 48 | 142 |
2. | Ståle Bråten
Nord-Aurdal J.F.F | 46 | 42 | 46 | 48 | 140 |
3. | Steffen Vik
Os J.F.L | 48 | 40 | 49 | | 137 |
4. | Stian Hoff
Ørskog J.S.S | 43 | 44 | 45 | 47 | 136 |
5. | Kenneth Espeseth
Herøy og Sande J.F.F | 46 | 39 | 42 | 45 | 133 |
6. | Espen Luka
Ørskog J.S.S | | 41 | 47 | 44 | 132 |
7. | Stian Ulfstein
Herøy og Sande J.F.F | 40 | 42 | 47 | | 129 |
8. | Jörgen Eliasson
Sverige | | 47 | 41 | 40 | 128 |
9. | Lars Gunnar Larsen
Herøy og Sande J.F.F | 42 | 40 | 44 | | 126 |
10. | Håkon Kveum
Sel J.F.F | | 46 | 39 | 40 | 125 |
11. | Kai Arne Skreden
Fron J.F.F | | 44 | 35 | 43 | 122 |
12. | Jan Ove Sønstevold
Fron J.F.F | 41 | 40 | 40 | 39 | 121 |
13. | Tor-Erik Sandhell
Sør-Varanger J.F.F | 42 | | 42 | 35 | 119 |
| Otto Edvin Roaldsøy
Averøy J.F.F | 36 | 45 | 37 | 37 | 119 |
15. | Thomas Nyborg
Ringebu og Fåvang J.F.F | | 45 | 36 | 35 | 116 |
16. | Therese Nesseth Tørlen
Ørskog J.S.S | 35 | 39 | 35 | 38 | 112 |
17. | Magnus Auglænd Vilhelmsen
Os J.F.L | 48 | 45 | | | 93 |
18. | Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F | 44 | 45 | | | 89 |
19. | Gjermund Aas
Ullensaker J.F.F | 46 | 42 | | | 88 |
20. | Arne Klingsheim
Os J.F.L | | 43 | | 43 | 86 |
| Rune Knappskog
Askvoll J.F.L | 42 | 44 | | | 86 |
22. | Kjell-Arne Kello
Sør-Varanger J.F.F | 40 | | 45 | | 85 |
23. | Vegar Kveum
Ringebu og Fåvang J.F.F | 39 | | 38 | | 77 |
24. | Filip Østensen
Bodø J.F.F | 21 | | | 50 | 71 |
25. | Odd Arild Lillerud
Ullensaker J.F.F | 34 | 29 | | | 63 |
26. | Bjørnar Jensås
Nidaros J.S.K | | | | 46 | 46 |
27. | Terje Johansen
Askvoll J.F.L | 41 | | | | 41 |
28. | Hauk Emanuelsen Thyes
Sør-Varanger J.F.F | 31 | | | | 31 |
Klasse B |
| | 3. april | 10. april | 17. april | 24. april | Sum 3 stevner |
1. | Rune Furuseth
Ål J.F.F | 49 | 48 | 47 | 47 | 144 |
2. | Glenn Pedersen
Os J.F.L | 43 | 47 | 46 | 48 | 141 |
3. | Vidar Prestrud
Nord-Aurdal J.F.F | 50 | 48 | 41 | 40 | 139 |
4. | Silje Merete Vidme
Ål J.F.F | 43 | 45 | 45 | 48 | 138 |
5. | Kato Johansen
Brønnøy J.F.F | 45 | 46 | | 46 | 137 |
6. | Kristian Ingvar Raaen
Ål J.F.F | 44 | 44 | 45 | 47 | 136 |
| Geir Enok Thrane
Neiden og Omegn J.F.F | 36 | 42 | 45 | 49 | 136 |
8. | Geir Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 38 | 44 | 42 | 45 | 131 |
9. | Cato Joten
Fron J.F.F | 38 | 37 | 44 | 40 | 122 |
| Tore Tjønna
Rana J.F.F | 36 | 40 | 41 | 41 | 122 |
11. | Camilla Wilhelmine Kleppe
Herøy og Sande J.F.F | 35 | 40 | 42 | 38 | 120 |
12. | Dan Eirik Voldnes
Herøy og Sande J.F.F | 39 | 36 | 40 | 40 | 119 |
13. | Joacim Schistad
Sør-Varanger J.F.F | 38 | 39 | 41 | 35 | 118 |
14. | Per Morten Aasgård
Averøy J.F.F | 38 | 42 | 37 | | 117 |
15. | Michael Wollmann Eilertsen
Sør-Varanger J.F.F | 37 | 38 | 37 | 41 | 116 |
| Kjell Magne Haukås
Averøy J.F.F | 38 | 38 | | 40 | 116 |
17. | Hans Marius Støre Mastermo
Rana J.F.F | 38 | 37 | | 39 | 114 |
18. | Torfinn Swan Forsbakk
Rana J.F.F | 41 | | 35 | 37 | 113 |
19. | Stine Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | | 41 | 37 | 33 | 111 |
20. | Kai Ivan Andersen
Fauske og Sørfold J.F.F | 42 | 33 | | 34 | 109 |
21. | Frode Johansen
Sør-Varanger J.F.F | 27 | | 44 | 33 | 104 |
22. | Fabian Davik
Ørskog J.S.S | 27 | 38 | 21 | 37 | 102 |
| Vibecke Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 29 | 42 | 31 | | 102 |
24. | Kjetil Laugsand
Rana J.F.F | 23 | 24 | 38 | 32 | 94 |
25. | Jørgen Dreyer Moe
Brønnøy J.F.F | | 45 | | 44 | 89 |
26. | Bjørn Egil Døsen
Os J.F.L | 41 | | 46 | | 87 |
27. | Robin Bastesen Nilsen
Alstahaug og Leirfjord J.F.F | 41 | | 42 | | 83 |
28. | Naif Mohamad Kadoura
Rana J.F.F | | | 41 | 40 | 81 |
29. | Alexander Klokset
Skåla J.F.F | | | 37 | 43 | 80 |
| Roger Sivertsen
Rana J.F.F | | 38 | | 42 | 80 |
31. | Kurt Are Skarbø
Ørskog J.S.S | 30 | | | 39 | 69 |
32. | Henning Godlien Strand
Ringebu og Fåvang J.F.F | 31 | 36 | | | 67 |
33. | Rune A Kværna
Øystre Slidre J.F.F | 45 | | | | 45 |
| Trond Tvedt
Os J.F.L | | 45 | | | 45 |
35. | Tor Asbjørn Næstby
Fauske og Sørfold J.F.F | | 43 | | | 43 |
36. | Jonas Grimestad
Lindesnes J.F.F | 42 | | | | 42 |
| Roger Johansen
Steigen J.F.F | | 42 | | | 42 |
| Tommy Grønlie
Ullensaker J.F.F | | 42 | | | 42 |
39. | Ken-Are Olafsen
Fron J.F.F | | | | 40 | 40 |
40. | Thor Andre Basmoen
Skåla J.F.F | | | 39 | | 39 |
| Stig Even Hansen
Sør-Varanger J.F.F | | | 39 | | 39 |
42. | Odd Johan Søfting
Rana J.F.F | | | 38 | | 38 |
| Elise Larsen
Fauske og Sørfold J.F.F | 38 | | | | 38 |
44. | Sven Jakobsen
Os J.F.L | 37 | | | | 37 |
| Kjetil Dypvik
Alstahaug og Leirfjord J.F.F | | | 37 | | 37 |
46. | Tor Arne Evjebråten
Ullensaker J.F.F | | 34 | | | 34 |
47. | Morten Berg
Lillestrøm og Strømmen J.F.F | | 26 | | | 26 |
Klasse C |
| | 3. april | 10. april | 17. april | 24. april | Sum 3 stevner |
1. | Sindre Nordstrand
Bodø J.F.F | 43 | 41 | 46 | 44 | 133 |
2. | Geir Emanuelsen
Bodø J.F.F | 47 | 39 | 45 | 37 | 131 |
3. | Morten Kvalvik
Bodø J.F.F | 40 | 44 | 42 | | 126 |
4. | Leif Alexander Ramvoll
Bodø J.F.F | 39 | 43 | 42 | 39 | 124 |
5. | Frank Wangensten-Mo
Nord-Aurdal J.F.F | 37 | 40 | 43 | 40 | 123 |
6. | Torgeir Asgrimplass
Ål J.F.F | 39 | 42 | 41 | 37 | 122 |
| Nicholas Breivik
Bodø J.F.F | 40 | 45 | 37 | 36 | 122 |
8. | Sigbjørn Stølen
Ål J.F.F | 39 | 43 | 39 | 38 | 121 |
9. | Bertil Chr Hast Rønnestad
Os J.F.L | 38 | 31 | 38 | 43 | 119 |
| Knut Brateng
Nord-Aurdal J.F.F | 42 | 36 | 38 | 39 | 119 |
11. | Eivind Stokkebryn
Vestre Slidre J.F.L | 36 | 40 | 33 | 40 | 116 |
12. | Darius Sileikis
Rana J.F.F | 30 | 42 | 35 | 36 | 113 |
13. | Asbjørn Nyborg
Ringebu og Fåvang J.F.F | | 39 | 34 | 35 | 108 |
| Erik Martin Berge
Nord-Aurdal J.F.F | | 35 | 38 | 35 | 108 |
15. | Anders Jakobsson
Sverige | | 34 | 36 | 35 | 105 |
16. | Jørn Telnes
Bodø J.F.F | 30 | 34 | 33 | 36 | 103 |
17. | Vegard Skomsøy Langeland
Ørskog J.S.S | | 30 | 36 | 34 | 100 |
18. | Nils Steinar Bergheim
Vestre Slidre J.F.L | | 30 | 37 | 32 | 99 |
19. | Arnstein Haugen
Os J.F.L | 32 | 28 | 34 | 32 | 98 |
| Karl Mo
Vestre Slidre J.F.L | 33 | 34 | 27 | 31 | 98 |
21. | Rune Solberg
Os J.F.L | 32 | 32 | 33 | 32 | 97 |
22. | Noah Aakvik Granheim
Ørskog J.S.S | | 26 | 28 | 34 | 88 |
23. | Werner Abrahamsen
Sømna J.F.F | 40 | | | 44 | 84 |
24. | Remi Eide
Herøy og Sande J.F.F | 21 | 30 | 31 | | 82 |
25. | Stig-Ronny Dokken
Nord-Aurdal J.F.F | 24 | 24 | 27 | 29 | 80 |
26. | Øyvind Skogedal
Os J.F.L | | 42 | 37 | | 79 |
27. | Svein Harsjøen
Ørskog J.S.S | | 39 | 39 | | 78 |
28. | Cato Andersen
Sør-Varanger J.F.F | | 36 | | 38 | 74 |
29. | Tor Erik Maaseide
Ørskog J.S.S | | | 35 | 37 | 72 |
30. | Siren Kvamme
Os J.F.L | 32 | 38 | | | 70 |
31. | Mari Lillejordet
Nord-Aurdal J.F.F | 35 | 32 | | | 67 |
32. | Bjørn Roald Joramo Pedersen
Alstahaug og Leirfjord J.F.F | 30 | | 31 | | 61 |
33. | Magnus Langmo
Rana J.F.F | 28 | | 32 | | 60 |
| Sander Haaheim
Ørskog J.S.S | 39 | | 21 | | 60 |
35. | Rune Hålien
Vestre Slidre J.F.L | 44 | | | | 44 |
36. | Sigurd Alsaker
Brønnøy J.F.F | | | | 42 | 42 |
37. | Kenneth Madsstuen
Nord-Aurdal J.F.F | 16 | 25 | | | 41 |
38. | Jonas Nordvoll
Bodø J.F.F | 38 | | | | 38 |
39. | Ronny Opheim
Nord-Aurdal J.F.F | | | 36 | | 36 |
| Øystein Sundheim
Vestre Slidre J.F.L | 36 | | | | 36 |
41. | Christoffer Svegaard
Sør-Varanger J.F.F | 35 | | | | 35 |
42. | Reidar Ingebrigtsen
Pasvikdalen J.F.F | | 29 | | | 29 |
| Anders Strömvall
Vestre Toten J.F.F | 29 | | | | 29 |
| Terje Øverdal
Bodø J.F.F | | | | 29 | 29 |
| Stian Johansen
Sør-Varanger J.F.F | | | 29 | | 29 |
46. | Ben-Andre Nilsen
Sømna J.F.F | 28 | | | | 28 |
| Terje Midtbøen
Nordre Land J.S.K | | | 28 | | 28 |
48. | Christer Øveraas
Alstahaug og Leirfjord J.F.F | | | 26 | | 26 |
| Ole Martin Evjebråten
Ullensaker J.F.F | | 26 | | | 26 |
50. | Gunnar Bratrud
Nord-Aurdal J.F.F | | | 23 | | 23 |
51. | Knut Harald Thune
Øystre Slidre J.F.F | | | 19 | | 19 |
52. | Espen Bjelvin
(ingen klubb) | 15 | | | | 15 |
53. | Johannes Vigrestad
Nord-Aurdal J.F.F | | | 14 | | 14 |
Klasse D1 |
| | 3. april | 10. april | 17. april | 24. april | Sum 3 stevner |
1. | Noah Sævik
Herøy og Sande J.F.F | 29 | 36 | 41 | 44 | 121 |
2. | Kristoffer Joten
Fron J.F.F | 34 | 36 | 40 | 42 | 118 |
3. | Per Arne Vaterland
Kvam J.F.F | 35 | 37 | 38 | 42 | 117 |
4. | David Ruud Pedersen
Ål J.F.F | 29 | 32 | 37 | 35 | 104 |
5. | Tobias Martiniussen Gåsland
Rana J.F.F | 26 | 27 | 37 | 35 | 99 |
6. | Isaac Hålien
Vestre Slidre J.F.L | 33 | 30 | | | 63 |
7. | Ole Markus Nyborg
Ringebu og Fåvang J.F.F | | | 41 | | 41 |
8. | Ole Emil Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F | 39 | | | | 39 |
9. | Nikoline Bergheim
Vestre Slidre J.F.L | | | 33 | | 33 |
Klasse D2 |
| | 3. april | 10. april | 17. april | 24. april | Sum 3 stevner |
1. | Marthe Brattegard
Ål J.F.F | 27 | 22 | 26 | 38 | 91 |
2. | Trine Lappegard
Ål J.F.F | | 31 | 22 | 24 | 77 |
3. | Emilie Ystad
Ål J.F.F | 33 | 30 | | | 63 |
4. | Emma Dahlen
Sel J.F.F | | | | 25 | 25 |
5. | Astrid Jenssen
Alstahaug og Leirfjord J.F.F | 23 | | | | 23 |
Klasse E1 |
| | 3. april | 10. april | 17. april | 24. april | Sum 3 stevner |
1. | Erling Jensen
Bodø J.F.F | 46 | 47 | 48 | 47 | 142 |
2. | Viggo Johansen
Bodø J.F.F | 42 | 45 | 44 | 48 | 137 |
3. | Yngve Kartveit
Os J.F.L | 43 | 45 | 43 | 48 | 136 |
4. | Göran Allers
Sverige | | 44 | 45 | 46 | 135 |
5. | John Kolbjørnsen
Ål J.F.F | | 40 | 46 | 46 | 132 |
| Per Oskar Hjelseth
Ørskog J.S.S | 39 | 42 | 46 | 44 | 132 |
| Bo Andersson
Sverige | | 47 | 47 | 38 | 132 |
8. | Dag Rønnebu
Fauske og Sørfold J.F.F | 42 | 41 | 46 | 40 | 129 |
| Vidar Opheim
Vestre Slidre J.F.L | 47 | 38 | 41 | 41 | 129 |
| Bjørn Åge Nilsen
Sømna J.F.F | 44 | | 41 | 44 | 129 |
| Lennart Larsen
Fauske og Sørfold J.F.F | 41 | 42 | 45 | 42 | 129 |
12. | Erik Hemli
Ringebu og Fåvang J.F.F | 40 | 44 | 43 | 41 | 128 |
13. | Lars Johansson
Sverige | | 44 | 39 | 44 | 127 |
14. | Jan-Ole Østensen
Bodø J.F.F | 42 | 40 | 40 | 43 | 125 |
15. | Atle Fjellsbø
Os J.F.L | 42 | 43 | 39 | | 124 |
16. | Ståle Midtlid
Ørskog J.S.S | 38 | 43 | 40 | 39 | 122 |
17. | Rune Horn
Brønnøy J.F.F | 36 | 39 | 40 | 38 | 117 |
18. | Arne Vermund Hope
Ørskog J.S.S | 35 | | 36 | 42 | 113 |
19. | Anne Jorunn Kasin
Ørskog J.S.S | 26 | 37 | 32 | 40 | 109 |
20. | Rolf Kvisvik
Kristiansund og Nordmøre J.F.F | 31 | | 37 | 37 | 105 |
21. | Kjell Frydenlund
Ringebu og Fåvang J.F.F | 32 | 38 | 31 | 31 | 101 |
22. | Bjørn Solheim
Vestre Slidre J.F.L | | 36 | 36 | 25 | 97 |
23. | Tore-Bjørn Edseth
Ullensaker J.F.F | 45 | 43 | | | 88 |
24. | Bernt Toldnes
Bodø J.F.F | | | 46 | | 46 |
25. | Leif Henry Klokset
Skåla J.F.F | | | | 43 | 43 |
| Ole K Kristiansen
Ål J.F.F | | | | 43 | 43 |
27. | Trond Gammeltorp
Kvam J.F.F | | | 42 | | 42 |
28. | Knut Brotnow
Vestre Toten J.F.F | 40 | | | | 40 |
29. | Bjørn Nilsen
Bodø J.F.F | | | 31 | | 31 |
30. | Ivar Helge Følvik
Rana J.F.F | | | 27 | | 27 |
31. | Per Inge Johnsen
Sykkylven J.F.F | 10 | | 15 | | 25 |
32. | Per Ivar Søvik
Ørskog J.S.S | 16 | | | | 16 |
33. | Roy Nilsen
Alstahaug og Leirfjord J.F.F | | | 7 | | 7 |
Klasse E2 |
| | 3. april | 10. april | 17. april | 24. april | Sum 3 stevner |
1. | Sverre Kråkenes
Os J.F.L | 41 | 37 | 39 | 45 | 125 |
| Bjarne Sagebakken
Os J.F.L | 41 | 36 | 40 | 44 | 125 |
3. | Torbjørn Rubach
Bodø J.F.F | 38 | | 44 | 42 | 124 |
4. | Bjørn Rongved
Os J.F.L | | 40 | 37 | 41 | 118 |
5. | Hans Olav Bjelvin
Rana J.F.F | 38 | 32 | 35 | 41 | 114 |
6. | Robert Harald Flatli
Neiden og Omegn J.F.F | 30 | | 37 | 34 | 101 |
7. | Alf Gjengstø
Averøy J.F.F | | 31 | 33 | 33 | 97 |
8. | Finn Øvredal
Os J.F.L | 29 | 29 | 34 | | 92 |
9. | Bjarne Jødahl
Ullensaker J.F.F | 37 | 36 | | | 73 |
10. | Olav Martin Johnsen
Alstahaug og Leirfjord J.F.F | 25 | | 32 | | 57 |
11. | Harald Hindrumsen
Korgen og Hemnes J.F.F | | | | 41 | 41 |
12. | Rolf Tore Berntsen
Biri J.F.F | | | 39 | | 39 |
Klasse F |
| | 3. april | 10. april | 17. april | 24. april | Sum 3 stevner |
1. | Hanne Solbakk
Beiarn J.F.F | 40 | 43 | 36 | 41 | 124 |
2. | Elise Midttun
Os J.F.L | 37 | 36 | 38 | 40 | 115 |
3. | Linda Jansson
Os J.F.L | 38 | 35 | 33 | | 106 |
4. | Amber Jayne Graham
Ørskog J.S.S | 29 | 34 | 33 | 35 | 102 |
| Bente Hagene
Nord-Aurdal J.F.F | 16 | 33 | 32 | 37 | 102 |
6. | Nicole Tvedt
Herøy og Sande J.F.F | 29 | 27 | 17 | 22 | 78 |
7. | Hege Gjendem
Skåla J.F.F | 30 | 38 | | | 68 |
8. | Rikke Brækka Karlsen
Bodø J.F.F | | | 34 | 30 | 64 |
9. | Lea Tverland
Ørskog J.S.S | | 27 | 35 | | 62 |
10. | Anita Thøgersen
Ullensaker J.F.F | 26 | 30 | | | 56 |
| Janniche Tvedt Domansky
Os J.F.L | | 26 | | 30 | 56 |
12. | Beate Solli Nilsen
Sømna J.F.F | 26 | | | 23 | 49 |
13. | Lena Reppe
Lillestrøm og Strømmen J.F.F | | 34 | | | 34 |
14. | Solveig Walaker
Fet J.F.F | | 30 | | | 30 |
15. | Liv Mari Dahlen
Sel J.F.F | | | | 18 | 18 |
16. | Tanya Ottesen
Beiarn J.F.F | | 15 | | | 15 |